top of page

Palia: Tatlı Su Yılan Balığı Nasıl Yakalanır?

Tatlı Su Yılan Balığı, Palia'daki en nadir balık türleri arasındadır. Yakalamak isteyenler için, ne zaman ve nereye bakmaları gerektiği burada.Palia ile günlük sıkıntılardan kurtulun ve rahatlatıcı hisler, dost canlısı insanlar ve maceralarla dolu bir dünyaya dalın . Singularity 6 tarafından geliştirilen Palia , birçok sevimli köylüyle tanışabileceğiniz ve onlara günlük aktivitelerinde yardımcı olabileceğiniz rahat bir yaşam simülasyonudur. Oyunda bu karakterlerle arkadaş olabilir , görevlerini tamamlayabilir ve birçok heyecan verici aktiviteye katılabilirsiniz. Üstelik bu büyüleyici dünyada kendi eviniz bile olacak.


Palia'da balık tutmak keyif alabileceğiniz pek çok aktiviteden sadece bir tanesidir. Kilima Yayın Balığı gibi yaygın balıklardan Mavi Marlin gibi nadir balıklara kadar oyun, oyuncuların yakalayabileceği çok çeşitli okyanus sakinlerini sunuyor. Bunların arasında Tatlı Su Yılanbalığı da vardır. Palia'daki Tatlı Su Yılanbalığını ele geçirmek isteyenler için bu rehber size bunun nasıl yapılacağını gösterecek.


Palia'da Tatlı Su Yılan Balığı Nasıl YakalanırTatlı Su Yılan Balığının Palia'daki görünümü gerçek hayattaki görünümüne benzer. Kıvrak gövdeli, uzun, yılan benzeri bir balık görmeyi bekleyebilirsiniz.


Kilima nehirlerinde bulunabilen, oyunda nadir bulunan bir balık türüdür . Ancak aramaya başlamadan önce, belirli balıkların yakalanabileceği belirli zamanların olduğunu unutmamak önemlidir. Tatlı su yılanbalığı için akşam ve gece Kilima Nehirlerini ziyaret edin .


Tatlı su yılan balıklarını yakalamak için yem olarak solucanlara ihtiyacınız olacak . Solucanları Marketten 10 Altın karşılığında satın alabilirsiniz . Alternatif olarak, kendi yem solucanı stokunuza, onları bir Solucan Çiftliğinde yetiştirerek de erişebilirsiniz . Solucan Çiftliği yapmak iyi bir yatırımdır, ancak bunun için dördüncü balıkçılık seviyesine ulaşmanız ve Einar'dan 500 Altınlık tarifi satın almanız gerekecek . Solucanları topladıktan sonra oltanızı takın ve oltanızı suya atın.


Palia'da Tatlı Su Yılan Balığı ile Ne YapmalıTatlı Su Yılanını başarıyla yakaladıktan sonra onu Altın karşılığında satabilir veya yemek pişirmede kullanabilirsiniz. Normal Tatlı Su Yılan Balığı ise 70 Altına , yıldız kalitesinde balık yakalamayı başardıysanız 105 Altına satabilirsiniz .


Satmak istemiyorsanız yemek tariflerinde malzeme olarak kullanabilirsiniz. Izgara Balık , Balık Filetosu ve Balık Yahnisi Tatlı Su Yılan Balığı ile yapabileceğiniz tariflerden bazılarıdır. Izgara Balık ve Balık Filetosu için yalnızca balığa ihtiyacınız olacak, ancak Balık Yahnisi için ayrıca baharat ve doğranmış sarımsaklara da ihtiyacınız olacak .


Oyuncuların Palia'da Tatlı Su Yılan Balıklarını yakalama konusunda bilmesi gereken her şey bu kadar . Oyuncular akşam veya gece Kilima Nehirlerinde balık tutmak için Solucanları kullandıkları sürece eninde sonunda bir tane yakalayacaklardır.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page