top of page

Palia: İpek Nasıl Alınır?

İpek, Palia'da oyuncuların üretim için ihtiyaç duyacağı pahalı bir kaynaktır; işte onu nasıl elde edeceğiniz.yapımında ve yapımında kullanılacak birkaç önemli kaynağı toplamaları gerekir . Örneğin Silk, oyun sonu mobilyaları yapmak veya Altın karşılığında satış yapmak için harika bir kaynaktır.


Oyuncuların Silk'i ele geçirmeleri için birden fazla yöntem var. İpek almanın en iyi yolu, kaynağa harcamak istedikleri zamana veya Altına bağlıdır. Dolayısıyla bu kılavuz, Palia oyuncularının İpek toplamasının tüm farklı yollarını ele alıyor .


Palia'da İpek Nasıl Alınır?İpek, Palia'da popüler bir ürün ve oyuncuların onu nasıl elde etmek istediklerine dair seçenekleri var. Onu satın alabilirler, başkalarından alabilirler veya kendilerinin hasat edebilirler. İpek satın almak onu elde etmenin en hızlı ve en kolay yoludur, ancak en az maliyetli olanıdır.


İpek köydeki Tish'in Mobilya Mağazasından 580 Altın karşılığında satın alınabilir. Altın kazanmanın en iyi yolu balık satmak ve oyuncular yeterince büyüdüğünde mahsul satmaktır. Mahsullerin hasat edilebilmesi için oyun içi birkaç gün geçmesi gerekir, ancak oyuncular oltayı alır almaz balık yakalayabilirler.Oyuncular ayrıca İpeklerini de toplayabilirler, ancak bu ilk başta daha fazla zaman ve biraz daha fazla para gerektirir. İpek elde etmek için oyuncuların bir Tezgah ve İpek İpliğe ihtiyacı vardır. Tezgah, Tish'ten 1.500 Altın karşılığında satın alınabilen, işlenebilir bir tariftir. Tezgah ellerindeyken İpek yapmak için İpek İplik ekleyebilirler.İpek, beş parça İpek İplik gerektirir ve yapımı 10 dakika sürer. İpek İplik , Nadir veya Destansı Böceklerden hasat edilir . Nadir Böcekler yedi parçaya kadar İpek İplik üretirken Epic 15'e kadar üretiyor. 18 farklı böcek türü her iki kategoriye de giriyor. Oyuncular hata yakalama becerilerinin seviyesini yükselttikçe daha iyi hatalar keşfedecekler.Böcekleri yakalamak, Palia'da özen ve doğruluk gerektiren, uygulamalı bir faaliyettir . Oyuncuların böcek yakalamak istiyorlarsa Sis Bombalarına ihtiyaçları olacak. Duman Bombası tarifleri, hikayede belirli bir noktaya ulaştıklarında Auri'den satın alınabilir. Oyuncuların Auri'den alabilecekleri farklı etki gücüne sahip çok sayıda Sis Bombası türü vardır. Yakalamak istediğiniz bir böcek gördüğünüzde onu sersemletmek için ona bir Sis Bombası atmanız yeterli.


Son olarak oyuncular, sunucularındaki diğer oyunculardan talep ederek Silk alabilirler . Sunucularına atanan rastgele kişilerle veya bir arkadaş grubuyla oynayabilirler. Eğer oyuncular arkadaş canlısıysa, istendiğinde Silk hediye edebilir veya takas edebilirler.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page