top of page

Palia: Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

Palia'da arkadaş eklemek kolay ve eğlencelidir. Bu kullanışlı kılavuzla arkadaşlarınızla nasıl bağlantı kuracağınızı ve dünyayı birlikte nasıl keşfedeceğinizi öğrenin.Singularity 6 tarafından geliştirilen Palia , oyuncuları enfes manzaralar ve ilgi çekici gizemlerle dolu bir dünyaya götüren heyecan verici bir yaşam simülasyonu MMO'dur. Bu oyunda arkadaş edinirken yemek pişirebilir, el işi yapabilir, keşfedebilir ve bir ev inşa edebilirsiniz.


Palia'yı tek başına oynama seçeneği olsa da çoğu kişi oyunun MMO yönünden tam anlamıyla keyif almak için çok oyunculu oynamayı tercih edebilir. Aynı partideki oyuncular birlikte balık tutabilir , avlanabilir ve yiyecek toplayabilir, Palia'nın ortak keşifleri teşvik etmesi nedeniyle tonlarca oyun içi ödül ve yağma eşyası kazanabilirsiniz . Neyse ki Palia'da arkadaş ekleme süreci oldukça basittir. Palia'da nasıl arkadaş ekleyeceğinizi ve birlikte oynayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin .


Palia'da Arkadaş Nasıl Eklenir?


Palia'da arkadaş eklemek oldukça basittir; sadece "O" tuşuna basın, arkadaş listeniz açılacaktır. Oradan sunucunuzdaki tüm oyuncuları görebileceksiniz. İki seçeneğiniz var: Listeden birini ekleyebilir veya aradığınız oyuncuyu manuel olarak aramak için üstteki büyük 'artı' simgesine tıklayabilirsiniz. Şimdi o kişinin yanındaki "Oyuncu Ekle" seçeneğine tıklamanız yeterlidir; istek gönderilecektir.Arkadaşlarla Palia Nasıl Oynanır?


Arkadaşlarınızı listenize ekledikten sonra bile onlarla çevrimiçi olarak oynayabilmeniz için birkaç adım daha var. Arkadaş listesini açmak için bir kez daha PC'nizdeki "O" tuşuna basın. Burada şu anda çevrimiçi olan arkadaşlarınızın listesini görebilirsiniz. Her arkadaşın altında üç simge göreceksiniz. Oynatıcıyı sunucunuza eklemek için en sağdaki simgeye tıklayın, böylece sizin ve arkadaşınızın aynı evrende olmasını sağlayın. Bir arkadaşınızı sunucunuza ekledikten sonra ortadaki '+' simgesine tıklayarak onu partinize ekleyebilirsiniz.


Siz ve arkadaşınız aynı grupta olduğunuzda, onların konumlarını haritada kolayca bulabilirsiniz. Oradan birlikte avlanmaya ve güzel Palia dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz . Daha ne? Oyunda eşyaları bile takas edebilirsiniz.


Arkadaşlarınızdan biriyle ortak bir yemek pişirmek istiyorsanız , onun konut alanını ziyaret etmeniz gerekir. Bunu sitenizdeki mavi tahtaya gidip hangi arkadaşınızı ziyaret etmek istediğinizi seçerek yapabilirsiniz. Mutlu yemek pişirme.


6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments