top of page

One Piece: Elbaf Arc Başlangıç ​​Tarihi Onaylandı

İşte One Piece'te Egghead Adası yayının ne zaman biteceği ve Elbaf yayının ne zaman başlayacağı.  • Hayranlar, yoğun Egghead Adası yayının ardından Elbaf yayını için heyecanlanıyor ve rakamlar Kasım 2024'te yayınlanacak.

  • Oda, Elbaf yayının 2024'te başlayacağını, muhtemelen Ağustos sonundan Eylül sonuna kadar Egghead Adası'nın sona ermesinden sonra artacağını doğruladı.

  • Elbaf arkının 2025'e ertelenmesi ihtimali zayıf, ancak hayranlar Final Saga'da heyecan verici içerik ve güçlendirmeler bekleyebilirler.


One Piece'in Final Saga'sı inanılmaz bir şekilde ilerliyor ve şimdiye kadar sunduğu inanılmaz içerikle hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Şu anda hikaye, Final Saga'nın ilk bölümünü ele alıyor ve bu da Egghead Adası Arkı'dır.


Ancak Egghead artık sonuca çok yaklaştı ve hayranlar bu yayının sonunu ve daha da önemlisi tüm serideki en çok beklenen yaylardan biri olan Elbaf yayının başlangıcını görmekten inanılmaz derecede heyecan duyuyorlar. Şimdi, Elbaf için uygun bir yayın aralığının zaten açıklandığı ve arkın beklenenden daha erken başlayabileceği anlaşılıyor.


Egghead Adası Arkının Sonu

Vegaspunk'un Mesajı Egghead'in Son Aşamasını İşaret EdiyorEgghead Adası arkı bir süredir devam ediyor ve tüm hayranlar için inanılmaz derecede heyecan vericiydi. Bu hikaye akışı, büyük savaşlar gibi inanılmaz anlarla ve aynı zamanda şok edici açıklamalarla doludur. Egghead'in her hayranın beklentilerini fazlasıyla aştığını söylemek yanlış olmaz. Bunun nedeni, bu yayın Final Destanının en başlangıcı olması gerektiği ve genellikle ilk yayların en yoğun olanlar olması beklenmemesidir. Ancak Oda devam etti ve hayranlara Final Saga'nın diğerlerine göre farklı bir sos olduğunu ve daha en başından itibaren yoğunluğu artıracağını gösterdi. Bu, hayranları ne olacağına dair çok daha fazla heyecanlandırıyor ve Egghead Adası'nın zirvesine yaklaşılırken, hayranlar şimdiden bir sonraki adımı sabırsızlıkla bekliyor.


Uzun lafın kısası, bildiğimiz dünya denizlere batacak! – Dr.Vegapunk

Taraftarlar Elbaf'a atlamaya hazır ancak Egghead'de şu anda neler olup bittiğini ve bundan sonra ne olacağını düşünmeleri gerekiyor. Beş Büyük'ün ve Dünya Hükümeti'nin Egghead Adası'nda korkunç bir yenilgiyle karşı karşıya kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun nedeni, Vegapunk'un ölmesine rağmen onlara ikinci dereceden zarar vermesi ve dünyanın batmasıyla ilgili devasa gerçeği herkese açıklamış olmasıdır. Eğer bu yeterli değilse hayranlar, özellikle de uzun süredir Poneglyph'ler üzerinde çalıştığı göz önüne alındığında, Void Century hakkında daha fazla ayrıntıyı açıklayacağı gerçeğini göz önünde bulundurmalıdır. Aynı zamanda, Beş Büyük'ün Hasır Şapka Korsanları'nı, Kuma'yı, Bonney'i ya da şu anda Egghead'de isyan çıkaran herhangi bir önemli karakteri alt etmekte başarısız olması kuvvetle muhtemeldir .


Bu karakterler kesinlikle adadan başarılı bir şekilde kaçacak ve bu da Büyükler için başka bir başarısızlığa işaret edecek. Egghead Adası macerası er ya da geç sona erecek ve hayranlar Elbaf'a heyecan verici bir kaçış deneyimi yaşayacak, ki bu da muhtemelen bu yılın sonlarında gerçekleşecek.


Elbaf Arc Başlangıç ​​Penceresi Onaylandı

Shonen Jump, Elbaf Yayın Penceresini OnayladıElbaf şu anda inanılmaz derecede yakın ve bu hiçbir hayran için şok olmamalı. Geçen yılın sonlarına doğru, Jump Festa 2024'te Oda, bir sonraki Arc'ı 2024'te başlatmayı planladığını ve Hasır Şapka Korsanları'nın bir sonraki hedefinin büyük ihtimalle yoğun olarak beklenen bir ada olacağını açıkça belirtmişti. hayranlar tarafından. Oda aynı zamanda Hasır Şapka Korsanları için de alternatif bir yol olduğunu belirtti . Ancak Luffy'yi olduğu yerde durdurmak inanılmaz derecede zordur. Bu zaten hayranlara Oda'nın 2024'te Elbaf Arc'ı başlatmayı düşüneceği fikrini verdi. Jump Festa 2024'te Oda şunları söyledi:


Manga üzerinde de sıkı çalışmaya devam edeceğim ama geçtiğimiz yıl birçok karakter birçok olayla karşılaştı. Gerçekten dehşet verici bir dünya! Eğer Luffy ve diğerleri Egghead'i sağ salim terk edebilirlerse... O adaya gitmeliler. Ben de o yola başvurmamayı düşündüm ama Luffy'yi durduramayabilirim. Ve sonunda, sonunda bu gerçekleşecek. O karakter ile o karakter arasındaki savaş beklenmedik sonuçlara yol açabilir!! Gelecek yıla, One Piece animesinin 25. yıl dönümüne doğru!! Bir kez daha senin gözetiminde olacağım!!

–Eiichiro Oda.


Açıkça Oda, bir sonraki yayın 2024'te başlamasını planlıyor. Bu, resmi Shonen Jump web sitesi tarafından da yeniden doğrulandı ve Elbaf'tan heykelciklerin Kasım 2024'te yayınlanacağını işaretledi. Bu, Kasım ayına kadar Straw'un yayınlanacağı anlamına geliyor. Şapka Korsanları zaten Elbaf topraklarında olacak ve yeni bir yay da yolda olacak.


Bu, Shonen Jump çalışanları tarafından kasıtsız bir hediye, ancak her hayran Elbaf'ın hikayedeki bir sonraki hikaye olduğunu bildiği ve Oda'nın da bunu zaten doğruladığı göz önüne alındığında, işleri o kadar da fazla etkilemeyen bir hediye. Egghead arkını bu yıl bitirmek istiyor . Bu nedenle, taraftarların yıl sonuna kadar Giant Warriors'ın ülkesi Elbaf'ta olmayı tamamen beklemeleri gerekiyor.


Elbaf Gerçekten Ne Zaman Başlayacak?

Elbaf Yılın Daha Sonra Başlayacak Gibi GörünüyorElbette Oda bir sonraki yayın 2024'te olacağını belirtmiş ve Shonen Jump web sitesi de bunu doğrulamış gibi görünse de burada dikkate alınması gereken birçok faktör var. Hayranların dikkate alması gereken ilk şey Egghead Island Arc'ın doruk noktasında olmasıdır. Bundan yola çıkarak hayranlar, Egghead Adası yayının 2024'te bitme şansının çok yüksek olduğundan emin olabilirler. Bu da hikayenin bu yıl Elbaf yayının başlangıcını göreceği anlamına geliyor. Ancak Kasım olmayabilir.


Hayranların Elbaf'ın kasım ayında başlaması halinde heykelciklerin aynı anda çıkmayacağını dikkate alması gerekiyor. Figürinlerin ortaya çıkması için, bunun gerçekleşmesinden önce en az birkaç bölümün birikmesi gerekiyor. Bu durumda taraftarların Elbaf'ın kasım ayından en az 1-2 ay önce başlayacağını dikkate alması gerekiyor. Ağustos ayının sonundan Eylül ayının sonuna kadar olan herhangi bir yer, yayın başlaması için mükemmel bir zaman olacaktır. Bu büyük olasılıkla bu yeni yayın başlaması için zaman çerçevesi olacak.Tabii o zaman Oda'nın birçok gecikmeyle karşı karşıya kalması ve Egghead'in sonunu detaylandırmak için yeni fikirler edinmesi ihtimali de var. Bu çok düşük bir ihtimal ama yine de bir ihtimal. Bu durumda Elbaf 2025'e ertelenebilir. Bir kez daha, bu gerçekleşme şansı çok düşük olan bir olasılık ama yine de gerçekleşmesi pekâlâ mümkün. Sonuçta ne olursa olsun, Egghead Adası yayının şu anda sonuca inanılmaz derecede yakın olduğu ve hayranların yeni bir yayın başlangıcını çok yakında, muhtemelen birkaç ay sonra görecekleri gerçeğini inkar etmek mümkün değil.


One Piece Viz Media üzerinden okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . One Piece'in bir sonraki bölümü olan One Piece 1114'ün yayın tarihi 12 Mayıs 2024 olarak belirlendi.


10 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page