top of page

Netflix, Canlı Aksiyon Japan Sinks Serisini Yayınlayacak

Netflix, Sakyo Komatsu'nun Japan Sinks'ini bir kez daha uyarlayacak, bu sefer Godzilla ve Kong'dan Shun Oguri'nin başrolde olduğu bir canlı aksiyon dizisi olarak.Netflix yakında, Japan Sinks'in en son TV uyarlamasını içerecek bir girişimle uluslararası alanda daha fazla Japon TV şovu yayınlamaya başlayacak .Japon eğlence sitesi Eiga Natalie tarafından bildirildiği üzere, Netflix, bazı başlıklarını uluslararası alanda yerelleştirmek ve yayınlamak için Tokyo Broadcasting System (TBS, aynı baş harflere sahip Amerikan kablo kanalıyla karıştırılmamalıdır) ile bir ortaklığa girmiştir. Bu şovlardan biri, Sakyo Komatsu'nun 1973'teki aynı adlı felaket/bilim kurgu romanının son uyarlaması olacak olan yeni canlı aksiyon TV dizisi Japan Sinks: People of Hope olacak. Yeni dizi, batıdaki izleyicilerin 2021'deki Godzilla Vs'deki destekleyici rolünden tanıyabileceği popüler bir Japon aktör olan Shun Oguri'yi oynayacak. Kong . Shojo manga ve anime hayranları, aktörü Yoko Kamio'nun Japon canlı aksiyon uyarlamasındaki Rui Hanizawa tasvirinden de tanıyabilir.Boys Over Flowers , oyuncular onu Sega'nın Yakuza 6'sındaki başrol rolünden tanıyacaklar . Yeni dizinin 10 Ekim'de Japonya'da gösterime girmesi planlanıyor ve Netflix kısa bir süre sonra diziyi uluslararası olarak yayınlayacak.


Japan Sinks birçok kez filme, TV'ye ve mangaya uyarlandı. Roman ilk olarak Golgo 13'ün yaratıcısı Takao Saito tarafından bir manga serisine uyarlandı ve aynı zamanda Gainax'ın kurucu ortağı ve Neon Genesis Evangelion ve Macross Plus storyboard sanatçısı Shinji Higuchi tarafından yönetilen 2006 canlı aksiyon filmine dönüştürüldü . Netflix romanın önceki son uyarlaması, ortak yapım Japonya Lavabo 2020 O serisi Bilim Saru, üretilen animasyon stüdyodan bir anime çok beğenilen Gece Kısa, Girl Yürüyüşü olduğunu ve yaklaşan Heike Story yanı, Star Wars Visions'da yer alan iki kısa film olarakantoloji dizisi. Japonya Lavabo 2020 Masaki Yuasa gibi beğenilen anime serisinin yönetmeni yönettiği Tatami Galaxy , Kaiba , Devilman sulugözlü ve Your Hands Off Eizouken tutun!


Disney, Paramount ve Warner Bros. gibi büyük Amerikan stüdyoları yapımlarını kendi rakip yayın hizmetlerinde sürdürmeye başlayınca, Netflix yayın hizmeti için yurt dışında yeni içerik aramaya başladı. Son yıllarda Netflix, BEASTARS ve yaklaşan Jojo's Bizarre Adventure'ın merakla beklenen yeni sezonu gibi hitleri içeren bir dizi orijinal anime prodüksiyonuna büyük yatırım yaptı . Şirket ayrıca kısa süre önce Netflix'in tüm zamanların en çok izlenen oyunlarından biri haline gelen sadist bir kumar oyunu hakkında bir Güney Kore draması olan Squid Game ile büyük bir başarı elde etti .

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page