top of page

My Hero Academia Ne Zaman Bitecek?

My Hero Academia'nın hikayesi doruğa ulaşıyor ve yakında sona erecek.  • My Hero Academia'nın Final War Saga'sı, hem inişleri hem de çıkışlarıyla hayranlar için inanılmaz bir yolculuk oldu ve birçok kişinin kalbine dokundu.

  • Final War Saga, sevilen karakterler için destansı dövüşler ve kapanışlar sunarak hayranların beklentilerini karşıladı.

  • Hikaye, Deku ve Shigaraki arasındaki, Son Savaş Efsanesi'nin bitiminden önce birkaç bölüm sürmesi muhtemel olan doruk noktasına ulaşan savaşa doğru ilerliyor.


My Hero Academia artık sona yaklaşıyor ve hayranlar hikayenin Son Savaş Efsanesinin sona ermesi için inanılmaz derecede heyecanlı. Hikaye, hayranların çoğu için oldukça inanılmaz bir yolculuktu ve inişleri olsa da, Final War Saga'da da inanılmaz yükselişler yaşadı. My Hero Academia her zaman bir başarı olarak hatırlanacak ve pek çok kişinin kalbine dokunan bir hikaye.


Elbette hikaye artık sona yaklaşmış olsa da hâlâ ele alınması gereken pek çok içerik var. Hayranlar anlaşılır bir şekilde hikayenin resmi olarak ne zaman tamamlanacağını merak ediyor ve burada tartışılan da tam olarak bu.


My Hero Academia'nın Son Savaş EfsanesiMy Hero Academia'nın Son Savaş Efsanesi çok etkileyiciydi. Çok uzun zamandır devam ediyor ve savaşın mutlak boyutu göz önüne alındığında bu anlaşılabilir bir durum. Bu savaş, hayranların My Hero Academia'da gördüğü diğer tüm savaşları çok geride bıraktı ve bunun Paranormal Kurtuluş Cephesi Savaşı'nın ardından gelmesi, Horikoshi'nin öncekini aşmak için daha da büyük bir şeye ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Elbette bu savaş akışının bu kadar iyi olup olmadığı hayranlar arasında çok ilgi çekici bir tartışma konusu olmaya devam ediyor, ancak hayranların bu destanda izlemesi gereken dövüşlerin sansasyonel olmaktan başka bir şey olmadığı kesinlikle inkar edilemez.


My Hero Academia'nın Son Savaş Efsanesi, hayranlara birçok yönden kapanış yaşattı. Hayranların yıllar boyunca sevdiği inanılmaz karakterlerin hepsinin hikayeleri uygun bir sonuca ulaştı ve elbette hayranların sabırsızlıkla beklediği büyük dövüş de yazar tarafından yapıldı. Sonuç olarak, My Hero Academia'nın Final War Saga'sı büyük ölçüde başarılı oldu ve kötü dönemleri de oldu; ancak, elbette ki, arktaki inanılmaz yükselişler hayranların şahit olması için kesinlikle inanılmazdı. Hayranların zaten bildiği gibi My Hero Academia , inanılmaz karakterleri çevreleyen duygusal açıdan hareketli olay örgüleriyle dolu bir dizi ve yıllar geçtikçe bu inanılmaz hikayenin en önemli noktası haline geldiler. Neyse ki yazar en önemli karakterlerin hakkını vermeyi başardı ve Final War Saga da onları hayranların isteyeceği şekilde öne çıkardı.


Bakugo vs All For One'ın SonucuSon zamanlarda My Hero Academia , ağırlıklı olarak Bakugo'nun gruba dönüşüne odaklandı. Hayranlar her zaman Bakugo'nun hikayede inanılmaz derecede önemli bir karakter olduğunu biliyordu ve Shigaraki'ye karşı verdiği mücadelenin ardından aldığı yaralara yenik düştükten sonra, hayranlar onun kurtarılmaya ihtiyacı olacağını zaten biliyorlardı. Best Jeanist ve Edgeshot sayesinde Bakugo kurtuldu ancak yılın büyük bir bölümünde manganın dışında kaldı. Bakugo ancak 2023'ün sonlarına doğru tekrar hikayeye geri döndü. Hayranların Final Saga'da çözülmesini umduğu bir başka ilginç kavga olan All Might, All For One'a karşı devam ederken, Bakugo devreye girdi ve akıl hocasını yakın ölümden kurtardı.


Bu olurken, Bakugo'nun All For One'ı devirecek kişinin olacağı giderek daha açık hale geldi ve o bunu oldukça tarz bir şekilde yaptı. Bu dövüşte elinden gelenin en iyisini ortaya koydu ve ciddi yaralanmalara ve halihazırda dayanılmaz acılar çekmesine rağmen tuhaflığını uyandırıp onu bir sonraki seviyeye geliştirmeyi başardı.


Bakugo , İblis Lordu ile yüzleşmek ve onu kendi oyununda yenmek için inanılmaz numaralarını ve cesaretini kullanarak neden Bir Numaralı Kahraman için bir yarışmacı olduğunu herkese gösterdi . Onu savaşta tamamen ezmeyi başardı ve bu, My Hero Academia'nın sondan bir önceki mücadelesinin sonucunu işaret ediyordu. Bundan sonra, Final War Saga'nın finali hayranlara yaklaşırken hikaye daha da ilginçleşecek. Aslında bu final çoktan başladı, bu da My Hero Academia'nın sonunun artık her zamankinden daha yakın olduğu anlamına geliyor.


Deku, Shigaraki'ye KarşıElbette My Hero Academia'nın son dövüşü her zaman Deku ile Shigaraki arasında olacaktı. Bu, serinin çok başında ayarlanmış bir dövüş ve hayranlar, Son Savaş Efsanesi'nde Horikoshi'nin bu mücadelenin hakkını vereceğini umuyorlardı. Bu mücadele zaten başladı ve son birkaç bölümdür devam ediyor. Taraftarlar, Deku ve Shigaraki arasındaki mücadelenin biraz daha devam etmesini bekliyor, muhtemelen All For One'a karşı All Might'tan daha uzun süre, çünkü bu önceki dövüşün emsali.


Bu nedenle taraftarlar bu çatışmanın yakın zamanda bitmesini beklememeli. Deku Shigaraki'ye karşı zaten yaklaşık iki bölümden beri devam ediyor, ancak daha pek çok bölümün gelmesi gerekiyor. En azından bu dövüşün tamamlanması yaklaşık 8 ila 10 bölüm sürecek ve bu gerçekleştiğinde hayranlar Final War Saga'nın sonucuna bakmaya başlayabilirler .


My Hero Academia'nın Sonu


Deku, Shigaraki'ye karşı hangi şekilde sonuçlanırsa sonuçlansın , hayranlar Deku'nun Bir Numaralı Kahraman olacağını ve bu savaşı kazanacağını akılda tutmalı. Shigaraki muhtemelen yenilecek ama öldürülmeyecek. Muhtemelen bir şekilde rehabilite edilecek ve umarım bir tür kurtuluş yayı verilecektir. Ancak hayranların bunu gerçekten görüp göremeyeceği henüz bilinmiyor. Ne olursa olsun, bundan sonra hikayenin odak noktası muhtemelen Deku olacak. Savaşın sona ermesiyle birlikte My Hero Academia'nın sadece birkaç bölümle tamamlanacağına inanırsanız yanılıyorsunuz . Horikoshi, hikayedeki birçok karakter akışı için birçok ilişki ve uygun kapanış bölümleri çizmek istediğini zaten açıkça belirtti ve bu, ya Son Savaş Efsanesinin doruk noktasının bu anlarla dolu olacağı ya da yeni bir destan anlamına geldiği anlamına geliyor. gerçekleşecek olan bu şeylere odaklanılıyor.


Hayranlar bu durumda 10 ila 20 bölüm arasında bir sayı beklemelidir ve bu, My Hero Academia'nın daha gidecek çok yolu olduğu anlamına gelir. Genel olarak, My Hero Academia tamamen tamamlanmadan önce hayranların yaklaşık 20 ila 30 bölüme bakması gerekiyor . Elbette her iki durumda da My Hero Academia'nın 2024'te biteceği kesin. Oldukça inanılmaz bir yolculuktu ama her güzel şey gibi My Hero Academia'nın da sona ermesi gerekiyor. Hayranlar bitiş tarihine bakmamalı, bunun yerine hikayenin son birkaç ayı olacak yolculuğun tadını çıkarmalı.


My Hero Academia, Viz Media aracılığıyla okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek. My Hero Academia'nın bir sonraki bölümü olan My Hero Academia 412. bölümünün yayın tarihi 21 Ocak 2024 olarak belirlendi.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page