top of page

Medieval Dynasty Madencilik Rehberi ve Demir Rehberi

Bu  Medieval Dynasty  Madencilik Rehberinde, bu köy kurma hayatta kalma oyununda Tuz, Bakır, Kalay, Bronz ve Demir elde etmek için bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağım.Medieval Dynasty Madenciliği Nasıl Çalışır?


Medieval Dynasty Madenciliği oldukça basittir; bir uçurumun kenarında bir yerde bir delik bulmanız, bir meşale yakmanız ve ilginç görünen kayaları vurmaya başlamanız yeterlidir.


Maalesef işleri bu şekilde yapmanın iki sorunu var. Öncelikle köylüleri Mağara'da çalışmak üzere görevlendiremezsiniz; İlk önce bir Maden inşa etmeye ihtiyacınız olacak. İkinci olarak, bir Maden inşa edene kadar Demir'e hiçbir şekilde erişiminiz olmayacak.


Medieval Dynasty Maden Nasıl Bulunur?


Orta Çağ Hanedanı madeni bulamazsınız ; bunun yerine bir Mağarada bir tane inşa edersiniz. Madenciliğe başlamadan önce bir Mağara bulmanız gerekecek .Medieval Dynasty Maden Nasıl İnşa Edilir


Medieval Dynasty Madenciliğinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bir Maden inşa etmeniz gerekecek . İster inanın ister inanmayın, bir Maden inşa etmenin en zor kısmı onu açmak için gerekli Teknoloji Puanlarını elde etmektir; Madenin kilidini açmak için 5.000 İnşaat Puanı gerekir.


Madenin kilidi açıldığında aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

10 Günlük

12 Kalas

Ve bu kadar. Mağaralardan birine gidin, Madeni inşa edin ve anında bu konuma girebilecek veya buraya işçi atayabileceksiniz.Medieval Dynasty Tuz, Bakır, Kalay ve Bronz Nasıl Elde Edilir?


Ortaçağ Hanedanı Madenciliği size bir Mağaranın derinliklerinde Tuz, Bakır Cevheri ve Kalay Cevheri sağlayabilir; oyunun herhangi bir Mağarasına gidin ve kazmanızı kaynak yataklarında kullanın.


Elbette bu Cevher, onu Barlara dönüştürmenin bir yolu olmadığı sürece Üretim için pek kullanışlı değildir. Bakır Çubuklar ve Teneke Çubuklar yapmak için bir yerde bir Demirhane inşa etmeniz gerekecek ve bu iki öğe Bronz Çubuklar yapmak için birleştirilebilir.


Medieval Dynasty Demiri Nasıl Elde Edilir


Göz önünde bulundurulması gereken son bir soru var: Ortaçağ Hanedanı Demirini nereden bulacaksınız ? Ne yazık ki yerin derinliklerinde gömülü ve ona erişmenin tek yolu Mağaraya Maden inşa etmek.Comments


bottom of page