top of page

Medieval Dynasty Haritası ve Yerleri Rehberi

Bu kılavuzda size Medieval Dynasty Haritasını göstereceğiz , Hızlı Seyahatin nasıl çalıştığını anlatacağız ve Satıcıları nerede bulabileceğinizi göstereceğiz!Medieval Dynasty, halk dilinde "Vadi" olarak bilinen bir bölgede geçer. Oyundaki ilk birkaç gününüz büyük ölçüde hayatta kalmaya odaklanacak olsa da, sonundakendi şehrinizi inşa etmeye genişleyeceksiniz. Daha sonra kendinize biraz para kazanmak için seyahat etmeye başlayacaksınız; Haritayı görmek ve dünya hakkında biraz daha bilgi edinmek için okumaya devam edeceksiniz!


Medieval Dynasty HaritasıMedieval Dynasty Haritasında ziyaret edebileceğiniz , her biri kendi satıcılarına ve ilginç yerel özelliklere sahip toplam on kasaba var. Oyunun görevlerini oynarken bu kasabaların hepsini en az bir kez ziyaret edeceksiniz.


Medieval Dynasty Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?


Medieval Dynasty'de hızlı seyahat etmek istiyorsanız , oyundaki on kasabadan birinin dışında bir "Waggoner" bulmanız gerekecek. Wagoner, mesafeye bağlı olarak, genellikle 50 ila 600 Coin arasında değişen bir ücret karşılığında sizi herhangi bir kasabadan başka bir kasabaya hızlı bir şekilde götürebilir.

Ortaçağ Hanedanlığının Kasabalarında Satıcılar Nerede Bulunur?


Medieval Dynasty her kasabada size faydalı ürünler satacak en az bir Satıcı vardır. Bazı durumlarda bir Satıcı yalnızca tek bir kasabada bulunabilir; Bazen ihtiyacınız olan eşyaları satın almak için çok uzaklara gitmeniz gerekebilir.


Egzotik Ürün Satıcısının kasabalar arasında seyahat etme eğilimi olduğunu unutmayın. Bu satıcıyı bulmanın en kolay yolu şehirdeki herhangi bir NPC'ye mevcut konumu sormaktır.


Baranica

Hayvan Yetiştiricisi - Fold

Bitki uzmanı

Borowo

Hayvan Yetiştiricisi - Kümes Hayvanları

Zanaatkar

Branica

Oduncu

Terzi

Denika

Aşçı

Çiftçi

Terzi

Gostovia

Hayvan Yetiştiricisi - Ahır

Aşçı

Çiftçi

Hancı

Hornika

Hayvan Yetiştiricisi - Ahır

Demirci

Aşçı

Hancı

Madenci

Terzi

Jezerica

Balıkçı

Hancı

Lesnica

Demirci

Avcı

Oduncu

Madenci

Rolnica

Hayvan Yetiştiricisi - Domuz Ahırı

Çiftçi

Bitki uzmanı

Tutki

Hayvan Yetiştiricisi - Ahır

Avcı


Ortaçağ Hanedanı Haritası ve Konumları Rehberimizin sonuna geldik , ancak keşfedilecek daha çok şey var

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page