top of page

Medieval Dynasty'de Nasıl Hızlı Para Kazanılır?

Bu kılavuz size Medieval Dynasty'de nasıl hızlı para kazanılacağını anlatacak ve Çiftçilik, Zanaatkarlık, Görevler ve daha fazlasıyla nasıl para kazanılacağını açıklayacak!Medieval Dynasty'nin başlangıcı güçlü bir şekilde hayatta kalmaya odaklanmıştır, ancak günün sonunda Yiyecek , Su ve barınaktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. İhtiyaç duyduğunuzda Satıcılardan malzeme satın alabilmeyi ve her yıl Vergilerinizi Kral'a ödeyebilmeyi isteyeceksiniz . Medieval Dynasty'de nasıl hızlı para kazanılacağını öğrenmek için okumaya devam edin !


Medieval Dynasty'de Hızlı Para Kazanmanın En İyi Yolu

Medieval Dynasty'de hızlı para kazanmanın en iyi yolu Haritada hazine, terk edilmiş kamplar ve kayıp sevkiyatları aramaktır . Bu konumların çoğunda Para vardır ve hepsinde bir Satıcıya satabileceğiniz öğeler bulunur.

Ne yazık ki gömülü hazine sonsuza kadar dayanmaz. Paranız tükendiğinde, hızlı Para kazanmak için bir sonraki en iyi seçeneğiniz, Atölyede, Demircide veya diğer Üretim Binalarında satılacak ürünleri Üretmek olacaktır .


Medieval Dynasty Hazine HaritasıBu hazine haritası Medieval Dynasty Versiyon 1.5.2.2'de bulduğumuz tüm hazineleri gösterir . Belirli öğelerin ortaya çıkmasının rastgele doğası nedeniyle bu öğelerin burada olacağına dair hiçbir garantinin olmadığını unutmayın. Ayrıca güvende olmak için Etkinliklerin etkinleştirildiğinden emin olmak isteyeceksiniz.


Ortaçağ Hanedanlığında Nasıl Para Kazanılır?


Ortaçağ Hanedanlığında Para kazanmanın birçok yolu vardır . Bunlardan bazılarına oyunun başında erişemeyeceksiniz, bu yüzden bunu farklı durumlarda nasıl yapacağınızı açıklayacağız.


Oyunun Başında Nasıl Para Kazanılır?


Yeni başladığınızda para kazanmak zor olabilir. Yaşadığınız yerin yakınındaki terk edilmiş vagonları ve diğer hazineleri aramak muhtemelen en kolay yoldur. Yalnızca sınırlı sayıda öğe üretebilirsiniz ve satılacak en iyi öğelerden bazıları Atölye veya Demirci gibi Binalar gerektirir. Şahsen ben Ağaçları kesmenizi ve Tahta Mızrak Üretmenizi öneriyorum .


Ayrıca Gostovia'daki ilk Görevlerden bazılarını tamamlamaya da odaklanabilirsiniz. Bu, bir taşla iki kuşu öldürür; bu Görevleri tamamlamak için etrafta koşarken, aynı zamanda yol boyunca toplayabileceğiniz hazine veya başka ganimetler için bölgede arama yapabilirsiniz!


Keşifle Nasıl Para Kazanılır?


Ortaçağ Hanedanlığı dünyasını keşfetmek size para kazanmanız için birçok fırsat sunar. Rastgele etkinlikler, hazine bulma ve faydalı öğeler toplama yoluyla bir miktar Para kazanabilirsiniz.


Rastgele olaylarla başlayalım. Haritadaki belirli yerlerin (yollar gibi) parçalanmış bir arabayı veya kayıp bir sevkıyatı ortaya çıkarma şansı vardır. Bu kutularda genellikle Madeni Paralar veya Madeni Para karşılığında satabileceğiniz öğeler bulunur. (Tabii ki, Yiyecek veya Yay gibi saklamak isteyeceğiniz eşyaları da bulabilirsiniz !)Daha sonra Coin'i haritanın çeşitli yerlerine dağılmış sandıklarda bulabilirsiniz. Birkaç saat boyunca yeni bir oyunu keşfederek dolaştım ve 2.000 Coin toplamayı başardım!


Son olarak, başka bir şehre giderken yolda bir sürü eşyayı hasat edebilirsiniz. Yol boyunca düzinelerce Mantar, Meyve ve daha fazlasını yakalayabilir ve varış noktanıza vardığınızda hepsini satabilirsiniz.


Görevlerle Nasıl Para Kazanılır?


Belirli Görevleri tamamlamak size makul miktarda Para kazandırabilir. Dobroniega'nın Hikayesi II size yüzlerce Paranın yanı sıra kolayca geri dönüp satabileceğiniz bazı öğeler de kazandırabilir.


Ancak durumun her zaman böyle olmadığını unutmayın. Örneğin Uniegost'un Hikayesi aslında tüm hedeflerini tamamlamak için birkaç bin Para harcamanızı gerektirecektir. Genel bir kural olarak, yan görevlerin çok fazla karmaşık hedefi olmayacağından, hızlı para kazanmanıza yardımcı olma olasılığı daha yüksektir.


Küçük Bir Köyle Nasıl Para Kazanılır?


Birkaç Bina inşa edip birkaç insanı yerleştirdikten sonra, Ortaçağ Hanedanlığında Para kazanmak için bazı yeni fırsatlara sahip olacaksınız . Örneğin, düzgün planlanmış bir Çiftlik size, herkesi bir yıl boyunca doyurmaya yetecek miktardan çok daha fazla Yiyecek sağlayabilir; geri kalanını en yakın Kasabada satmanız yeterlidir.


Unutmayın, Köylüler de Crafting'e atanabilir ! Siz daha önemli projelere odaklanırken, birisinin bütün gün Hasır Sepetler yapmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken deponuzdaki eşyaları alıp satmak.


Büyük Bir Kasabadan Nasıl Para Kazanılır?


Kasabanız büyüdükçe ve oyunda ilerledikçe yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Sonraki oyunda en iyi seçeneklerden biri Pazar Tezgahları'dır. Bunlar, uygun şekilde stoklandıkları sürece Coin üretimini otomatik hale getirebilir.


Elbette, yeni Binalar ile yavaş yavaş daha da fazla Üretim fırsatına erişebileceksiniz . Bu Binalardan bazıları (Meyhane gibi), büyük miktarda para üstü kazandırabilecek eşyalar yapmanıza olanak tanıyacak!


Herald ile Nasıl Para Kazanılır?


Ortaçağ Hanedanlığı'nda para kazanmanın , daha doğrusu onu kurtarmanın bir yolu daha var : King's Herald. Herald'ın bazı görevleri, belirli bir Kralın hayatının geri kalanında ödemeniz gereken vergi miktarını azaltabilir. Bu, daha büyük bir kasabada yüzlerce Coin'e denk gelebilir!


Medieval Dynasty'de nasıl hızlı para kazanılacağına dair rehberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page