top of page

Manor Lords: Kralın Yoluna Nasıl Bağlanılır

Oyuncular Manor Lords'ta Ticaret Rotası oluşturmaya çalışırken Kral Yolu'na bağlanamayabilirler. Bu sorunun nasıl çözüleceği aşağıda açıklanmıştır.Manor Lords'ta komşu lordlarla ticarete başlamak isteyen oyuncular hemen sorunlarla karşılaşacaklardır. Oyuncuların başlamak için inşa etmeleri gereken iki ana yapı, Ticaret Merkezi ve Hayvancılık Ticaret Merkezidir.


Bununla birlikte, bir oyuncu bir Ticaret Merkezi kurduğunda, Ticaret Merkezinin Kral Yolu'na bağlı olmadığını belirten bir bildirim açılabilir ; bu, herhangi bir Ticaret Yolu için gerekli bir gerekliliktir. Görünüşte bağlantılı yollar bile gerçekte bağlantılı olmayabileceğinden, bu sorunun çözülmesi sinir bozucu olabilir. Sorunu nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.
Manor Lords'ta Kral Yolu nerede?

King's Road'un KonumuKral Yolu, haritadaki tüm bölgeleri birbirine bağlayan dolambaçlı, kesintisiz bir yoldur . Bu yol her senaryoda önceden inşa edilmiş olarak gelir ve oyuncuların diğer Manor Lord bölgeleriyle ticaret yapmasının tek yoludur . Oyuncu tarafından inşa edilen bir yol ile Kral Yolu arasında belirgin bir fark yoktur; ikisi de aslında aynı görünüyor.


Kral Yolu'nu bulmak için oyuncunun kontrolündeki alanın kenarından başlayın ve dışarıdan oraya giden kesintisiz yolları arayın. Orası Kral Yolu. Yerleşiminizin Kral Yolu'na bağlanabileceği en yakın noktayı bulmak için üssünüze kadar takip edin. Kral Yolu da bölge haritasından (M) her şeyi birbirine bağlayan siyah çizgiler olarak görülebilmektedir. Kral Yolu'nu bulmak için kamerayı siyah çizgiye ortalayarak yakınlaştırın.Manor Lords'ta King's Road'a Nasıl Bağlanılır?

Bağlantılar kurmakOyuncu yerleşim yerinden Kral Yolu'na kadar bir yol uzatmak için yol aracını kullanın . Bağlantılı yollarda inşa edilen yapılar otomatik olarak Kral Yolu'na bağlanacaktır.


Bir Ticaret Merkezi, Kral Yolu'na fiziksel olarak bağlıysa ancak öyle olmadığını belirten bir bildirim çıkıyorsa, Kral Yolu'na bağlanmak için halihazırda mevcut olanın üzerine örtüşen bir yol inşa edin. Alternatif olarak bölgedeki tüm yolları silin ve ağı yeniden oluşturun. Yolları yeniden inşa etmenin hiçbir maliyeti yoktur.


Büyük ve Küçük Ticaret Yolları

Fark ne?İki tür ticaret yolu vardır.


  • Küçük Ticaret Yolları : Oyuncuların hiçbir şey ödemesine gerek yoktur; ticaret kurallarını İhracat/İthalat/Tüm Ticaret olarak ayarlayın, söz konusu Ticaret Merkezine bir at ve bir aile atayın, Ticaret Merkezini Kral Yolu'na bağlayın ve gerisini oyuna bırakın.

  • Büyük Ticaret Yolları : Büyük bir ticaret yolunu başlatmak için oyuncuların öncelikle ticaret panelindeki küçük öküz arabası simgesine tıklayarak bir ticaret yolu satın almaları gerekecektir. Altın maliyeti simgenin yanında görünecektir. Daha sonra ticaret kurallarını İhracat/İthalat/Tüm Ticaret olarak ayarlayabilir, Ticaret Merkezine bir at ve aile atayabilir ve ticaretin düzgün bir şekilde başlaması için bunun Kral Yolu'na bağlı olmasını sağlayabilirler. Büyük Ticaret Yolu satın alınmadığı takdirde bu eşyanın ticareti yapılamaz.


 

Manor Lords


PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4


9 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page