top of page

Manor Lords: Kalaslar Nasıl Alınır?

Kalaslar, Manor Lords'ta oyuncuların ihtiyaç duyacağı ilk işlenmiş malzemelerdir. Bunları nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır.Manor Lords'un oynanış döngüsü, kampanya boyunca kaynakların toplanması, depolanması, işlenmesi ve yönetilmesi etrafında dönüyor. Geliştiriciler, oyuncuların belirli öğeleri elde etmek için ne yapmaları gerektiğini anlamalarını sağlamak konusunda mükemmel bir iş çıkarmış olsa da, oyuncuların bilmesi gereken bilgilerin miktarı bunaltıcı olabiliyor.


Tahta Kilise inşa etmek için kalaslara ihtiyaç vardır ve bu da Burgage arsasını 2. seviyeye yükseltmek için gereklidir. Kilise inşa etmek için gereken tüm diğer öğeler ham madde olsa da, kalaslar işlenmiş mallardır, bu da oyuncuların nasıl yapılacağını bulmaları gerektiği anlamına gelir. bazılarını kendi başınıza yapmaya başlayın. İşte bilmeleri gerekenler.


Manor Lords'ta Kalaslar Nasıl Yapılır

Oyuncular aşağıdakileri yaparak tahta üretebilirler:


  1. Bir Sawpit inşa etmek.

  2. Keresteyi kalaslara dönüştürmek için Sawpit'i işletmek üzere bir işçiyi görevlendirmek .

  3. İşlenecek kereste rezervinin sağlanması.


Bir Sawpit'te aynı anda yalnızca bir kütük bulunur; bir tahtaya giriş yapanları işler ve bu tahtayı deposunda saklar. Depodaki kalaslar daha sonra kalas gerektiren herhangi bir şeyin (Kiliseler gibi) inşa edilmesi için kullanılabilir. Depoya bir işçi atanmışsa, kalaslar Sawpit'in deposundan Depoya da taşınabilir.


Manor Lords'ta Günlükler Nasıl Alınır ve AktarılırKütükler kerestenin sadece diğer adıdır . Kereste, ağaçların yanına bir Tomruk Kampı inşa edilerek elde edilir. Görevlendirilen işçiler yakındaki ağaçları keserek binanın deposunda saklıyorlar. Daha sonra kerestenin kereste kampından kalaslara dönüştürülmek üzere Sawpit'e aktarılması için bir nakliyeye ihtiyaç duyulur. Sawpit aynı anda yalnızca bir kütük sakladığından, onu ağaç kesme kampına yakın bir yere inşa etmeye çalışın ve lojistiği kolaylaştırmak için ikisine bir yol bağlantısı sağlayın. Ancak o zaman bile birinin keresteyi Kereste Kampından Sawpit'e taşıması gerekecek. Bunun gerçekleşmesinin iki yolu var.  • Kalas gerektiren bir bina yapılıyorsa, ancak kalas yoksa, görevlendirilmemiş bir işçi, bir Öküz veya at ile kerestenin depolandığı yere (bir depo veya bir ağaç kesme kampı) gidecek ve keresteyi Sawpit'e aktaracaktır. , işlenmesini bekleyin ve ardından inşaat alanına götürün.


  • Oyuncular, Gelişmiş Sekmesi aracılığıyla Hayvancılığı bir Sawpit'e atayabilirler. Bu, Sawpit çalışanına kalasları/keresteyi bağımsız olarak aktarma yeteneği verecektir.


Açıkçası, ikinci yöntem daha iyidir, çünkü oyuncuların bir kez kurulduktan sonra tahtalar hakkında bir daha düşünmek zorunda kalmamasına olanak tanır. Bununla birlikte, Sawpit'e kalıcı olarak atanan bir hayvancılık işçisi gerektirir ki bu da oyunun erken safhalarında önemsiz bir yatırım değildir.


 

Manor Lords


PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4


7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page