top of page

League of Legends Dövüş Oyununun Yeni İsmi ve Çıkış Planları Ortaya Çıktı

Yaklaşan League of Legends dövüş oyununun geliştiricileri, oyunun yeni adını, oynanışına kısa bir bakışı ve potansiyel çıkış planlarını açıklıyor.  • League of Legends hayranları, artık 2XKO olarak adlandırılan dövüş oyununun 2024'teki oyun testlerinin ardından 2025'te çıkmasının beklenmesiyle seviniyor.

  • 2'ye 2 takım dövüş oyununda Darius ve Yasuo gibi favori şampiyonlarınızla oynayın, onların yeteneklerini ve hareketlerini kopyalayın.

  • Resmi olarak yayınlanmadan önce oyuna göz atmak için resmi 2XKO web sitesinde evde oyun testine kaydolun.


League of Legends dövüş oyunu yepyeni bir oyun olan 2XKO ile yeniden gün yüzüne çıktı ve geliştiriciler, hayranlara gelecek yıl için potansiyel bir çıkış aralığı sundu. League of Legends markalı bu dövüş oyunu , IP'yi farklı türlere ve ortamlara genişletmenin bir yolu olarak Legends of Runeterra ve animasyonlu Arcane serisiyle birlikte ilk kez 2019'da Project L olarak ortaya çıktı. Riot Games'te geliştirilmekte olan projeler arasında Project L'nin yapımı biraz zorlu oldu.


Eskiden Project L olarak bilinen oyun, Marvel vs. Capcom , Dragon Ball FighterZ veya BlazBlue Cross Tag Battle gibi diğer etiket dövüşçülerine benzeyen, League of Legends 2v2 takım tabanlı bir dövüş oyunuydu . Oyuncular Darius, Yasuo, Jinx ve daha fazlası gibi favori şampiyonlarından bazılarından bir takım oluşturabilirler. Yıllar süren beklenti ve ara sıra yapılan güncellemelerin ardından Riot Games, oynanabilir kadrosunun bir kısmını ve oyunun geleceği için neler beklenebileceğini gösteren yeni bir fragman yayınladı.


Bu yeni fragman, oyunun eski başlığının Yasuo tarafından kesilip Project L' den 2XKO'ya değiştirilmesiyle başlıyor . Bunu, Ahri, Darius, Yasuo ve adı geçen Ekko gibi popüler League of Legends şampiyonlarından oluşan 2XKO kadrosunun kısa bir oynanış gösterimi izliyor . 2XKO, şampiyonların yeteneklerini ve hareket setlerini kopyalar ve bunları bir dövüş oyunu ortamına dönüştürür. Örneğin Ekko, saldırılardan kaçınmak için kendisinin geçici klonlarını yapabilirken, Ahri'nin kendine özgü enerji küresi mermileri var.


League of Legends Dövüş Oyunu 2XKO ne zaman çıkıyor?


Riot Games'in baş yapımcısı Tom Cannon'un yer aldığı devam videosunda, yakında çıkacak olan dövüş oyununa ilişkin bazı ayrıntıları açıklıyor. Kendisi, 2024'te iyileştirmeler yapmak ve daha fazla geri bildirim sağlamak için 2XKO'nun bir dizi farklı oyun testi alacağını açıkladı. Uygulamalı oyun testleri, Nisan ayında EVO Japonya 2024'ten itibaren hayranların denemesi için mevcut olacak ve şu adreste de mevcut olacak: daha küçük ölçekli FGC olayları. Cannon ayrıca evde oynama testinin 2024'ün sonundan önce başlayacağını ve PC, PS5 ve Xbox Series X/S'de piyasaya sürülmesinin hedeflendiği 2025'teki tahmini lansman aralığının da sözünü veriyor.Çevrimiçi evde oyun testlerinin bir parçası olmak isteyen oyuncular, resmi 2XKO web sitesinden kaydolabilirler . Cannon, hayranların, e-posta adreslerini zaten kaydetmiş olsalar bile, kendileri için dikkate alınması gereken oyun testlerine özel olarak kaydolmaları gerektiğini belirtiyor. Pek çok hayran yeni isim olan 2XKO'yu oldukça yumuşak ve kafa karıştırıcı buldu ve bu ismin League of Legends markasının göstergesi olduğunu sorguladı . Hatta bazıları oyunun gerçek bir oyundan çok bir Kpop grubuna benzediğini söyleyerek şaka bile yaptı. Buna rağmen, bazı hayranlar bu uzun bekleyişin ardından daha fazla haber duymak ve favori şampiyonları olarak oynamak için uygulamalı demoları denemek istiyor.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments