top of page

League of Legends: Çarpıcı Karakter Posterleri Arcane Serisinin Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Netflix, popüler League of Legends oyununu temel alan yeni animasyon dizisi Arcane için yeni karakter portrelerini ve oyuncu kadrosu ayrıntılarını açıkladı.Netflix, Riot Games'in popüler MOBA'sı League of Legends dünyasında geçen yeni animasyon dizisi Arcane'nin karakterlerini gösteren bir dizi yeni poster yayınladı .


Yeni seri, oyundaki olaylardan önce geçiyor ve Piltover şehrine ve içinde yaşayan karakterlere odaklanacak. Bunlar arasında Bumblebee ve Hawkeye yıldızı Hailee Steinfeld tarafından seslendirilecek olan ateşli boksör Vi ; ve Arrow'dan Kevin Alejandro tarafından canlandırılacak olan Jayce . Sweetbitter'dan Ella Purnell, suçlu Jinx rolünü oynayacak, Harry Potter'dan Katie Leung ise şehrin keskin nişancı şerifi Caitlyn'i seslendirecek. Dizide ayrıca Silco rolünde Jason Spisak, Mel rolünde Toks Olagundoye, Vander rolünde JB Blanc ve Viktor rolünde Harry Lloyd yer alacak.Esrarlı nedeniyle başlangıçta 2020 yılında galası yapılacak olmasına karşın ertelendi devam eden COVID-19 salgını. Dizi şimdi bu sonbaharda Netflix'te prömiyerini yapacak.


Gösteri, Riot Games'in League of Legends serisini orijinal oyunun ötesine genişletmeye çalıştığı birçok yoldan birini temsil ediyor . Riot daha önce Marvel ile oyunda görülen karakterlerin geçmişini ve geçmişini araştıran iki çizgi roman üzerinde işbirliği yapmıştı. Video oyun şirketi aynı zamanda orijinal oyunun mobil yan ürünü League of Legends Wild Rift'i de üretti ve şu anda PC'ler ve tüm modern konsol platformları için piyasaya sürülecek sıra tabanlı bir RPG olan Ruined King: A League of Legends Story üzerinde çalışıyor . Riot ayrıca, League ile aynı evrende geçen, isimsiz, çok oyunculu bir çevrimiçi RPG üzerinde çalışıyor .

4 görüntüleme0 yorum

תגובות


bottom of page