top of page

Last Epoch Maksimum Seviye Nedir?

Last Epoch'un XP tabanlı ilerleyişi ve maksimum seviyenin ne olduğu hakkında bilgi edinmek isteyen oyuncular, aradıkları tüm cevapları burada bulabilirler.Last Epoch'ta XP kazanmak, maceranın ilk görevine başlamak, düşman dalgalarını biçmek, zorlu zindanları ele geçirmek ve daha fazlası kadar kolaydır. Oyuncular XP'lerini geliştirip seviye kazandıkça, istatistikleri de artıyor, bu da onları daha güçlü hale getiriyor ve sonraki aşamalarda daha güçlü saldırılara dayanabilmelerini sağlıyor. Last Epoch'ta uygun bir yapı da fark yaratabilir ancak oyuncunun seviyesi düşükse hayatta kalma şansı yoktur.


Bu kılavuzda oyuncular, XP oluşturmak için ne gerektiği, Last Epoch'taki maksimum seviyenin ne olduğu ve bunun karakter için neleri gerektirdiği hakkında daha fazla bilgi edinebilir. Bu kılavuz aynı zamanda her seviyenin oyuncuya neler kazandırdığını ve bunun her sınıfın pasif becerileri açısından ne anlama geldiğini de kapsayacaktır.


Last Epoch: Maksimum Seviye AçıklamasıOyuncular ister Sentinel, Lich ister Last Epoch'ta yer alan diğer sınıflardan herhangi birini seçsinler , mevcut maksimum seviye 100'dür. Sahadaki düşmanlar oyuncuyla birlikte büyümediğinden, seviyeleri hızlı bir şekilde kazanmanın oyunda herhangi bir cezası yoktur. Neyse ki, karakterin pasif beceri ağacı oyuncunun seviyesinden çok daha hızlı büyüyor, bu da maksimum seviye için eziyetin, pasif becerilerin öğrenilmesine ve ek karakter sınıflarının kilidinin açılmasına kıyasla ikinci planda kalmasına neden oluyor.


Oyuncunun beceri düzeyine ve oyun bilgisine bağlı olarak, Last Epoch'un ilk açılışından 100. seviyeye ulaşması yaklaşık 60-70 saat sürecektir . Oyunun tamamlanması yaklaşık 18-20 saattir ve oyunculara ağır bir eziyet bırakır. Maksimum seviyeye ulaşmak ve oyunda olabilecekleri en güçlü olmak. Oyun sonunda maksimum seviyeye ulaşmanın en hızlı yolu, en zor zindanları mümkün olduğunca yeniden koşmaktır.


Bir oyuncu yeni bir seviyeye ulaştığında karakterinden aşağıdakileri bekleyebilir:


  • Sağlık +5 ve her İksir, seviye başına +1 Sağlık kazanır.

  • 3. seviyeden sonra seviye başına +1 Pasif Beceri puanı.

  • Her karakter türü için özel beceriler ve alt sınıflar.

  • 4, 8, 20, 35 ve 50. seviyelerde sınıfa özgü beceriler için yuvalar.


Seviyeyi Arttırmak Pasif Becerileri GüçlendirirOyuncular 3. seviyeye ulaştıktan sonra Beceri Puanı biriktirmeye başlayacaklar . Bunlar, her özelliğin gücünü ve etkinliğini artırmak için her beceri seviyesi için bir puan kullanılarak Oyuncu Beceri Ağacında kullanılabilir. Savaş sırasında, bir oyuncu güçlendirilmiş bir oyuncu becerisi etkinleştirildiğinde seviyeyi her yükselttiğinde, bu belirli beceriler daha da güçlenecektir. Kilidi tamamen açılmış bir Oyuncu Beceri Ağacına ulaşmak, oyunculara karakterlerinin yeteneğinin alt sınıflarına da erişim hakkı verecektir.


Bu alt sınıflar, oyuncuların oyun sonu zindanları için daha çok yönlü karakterler oluşturmasına olanak tanıyacak. Düşmanlara daha fazla hasar vermek için en güçlü silahları çift olarak kullanmak , saldırıların en ağırını almak veya her ikisinin bir karışımını kullanmak olsun, oyuncular yeteneklerine en uygun karakteri geliştirebilirler . Oyuncular ayrıca , uzmanlaşmamış Ustalık sınıflarının 25 seviye sınırıyla geldiğini de unutmamalıdır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page