top of page

Kingdom Come Deliverance 2 Daha Reaktif Sistemler Vaat Ediyor

Kingdom Come Deliverance 2, Henry'nin suça tepkileri ve tepkileri de dahil olmak üzere ilk oyundan çok daha reaktif bir sisteme sahip olacak.Orijinal orta çağ aksiyon rol yapma oyunu Kingdom Come Deliverance , oyuncuların hırsızlıktan bir köylünün günlük rutinini bozmaya kadar her şey için cezalandırılabileceği sağlam bir suç sistemine sahipti. Yaklaşan devam filmi Kingdom Come Deliverance 2 için geliştirici Warhorse Studios, daha da ayrıntılı bir reaksiyon sistemi vaat ediyor. Kingdom Come Deliverance 2 oyuncularına baş karakter Henry Kuttenberg şehrini keşfederken çok çeşitli seçenekler sunulacak - ancak eylemlerinin kesinlikle sonuçları olacak.


Kingdom Come Deliverance 2 geliştiricisi Warhorse Studios yakın zamanda konum, güncellenmiş savaş sistemi ve etkileyici müzikler dahil olmak üzere yaklaşan oyunun birçok unsurunu gösterdi. Ekibin odaklandığı şeylerden biri, hem Kingdom Come Deliverance 2'nin kahramanı Henry'nin kendi versiyonunu oluştururken hem de Henry'nin gerçek bir şövalye olma yolculuğunda karşılaştığı çeşitli durum ve sorunları nasıl ele alacağına karar verirken oyuncuya sunulan birçok seçenekti. .


Oyuncular Henry'yi Pek Çok Farklı Yöne Götürebilirİlk Kingdom Come Deliverance'da olduğu gibi, oyuncular Henry'lerini özelleştirme ve görevlere ve hedeflere doğrusal olmayan bir şekilde yaklaşma seçeneklerine sahip olacak. Sonuçta bu bir açık dünya oyunu ve bu özelliklerin olması bekleniyor. Ancak suç her zaman para kazandırmıyor ve tıpkı ilk oyunda olduğu gibi, NPC'ler Henry'nin suçlarını bildirmekten fazlasıyla mutlu olacaklar. Kingdom Come Deliverance'da Henry'yi daha karanlık bir yola sürükleyen oyuncular hapiste çok fazla zaman geçirmeyi sabırsızlıkla bekleyebilirler ve bu sistem Kingdom Come Deliverance 2'de geri dönmeyi vaat ediyor - ancak her zamankinden daha ayrıntılı.


Artık geliştiriciler, oyuncunun verdiği hemen hemen her kararın NPC'lerden benzersiz yanıtlarla sonuçlanacağının sözünü veriyor. Çalmak, kilit açmak ve öldürmek elbette öfkeye yol açacaktır, ancak mesele sadece bu değil - gündüzleri sarhoş olmaya veya sokakta çıplak yürümeye karar vermek gibi görünüşte küçük bir seçim bile NPC'lerin farklı türde ilgisini çekecektir. Tasarım ve dövüş direktörü Viktor Bocan, oyuncuların seçeneklerini net bir şekilde özetledi:


İlk oyundan farklı olarak Henry artık ideal olmayan davranışları nedeniyle kendisine çağrıldığında yanıt verme şansına sahip. Baş tasarımcı Prokop Jirsa bir örnek verdi: Bir Kuttenberg sakini, Henry'nin toplum içinde çıplak ve sarhoş göründüğü iddiasını ele alırsa, "Ah, özür dilerim, özür dilerim" diye yanıt verebilir veya basit bir "Defol git dostum" diyebilir. ." Oyun, oyuncunun seçtiği her şeyi hatırlayacak ve Henry'nin kanunları düzenli olarak ihlal etmesi durumunda şüphelerin artmasına ve ona yönelik muamelenin daha da kötüleşmesine neden olacak ve muhtemelen kahramanca bir yola girip sevilen bir şövalye olarak itibar kazanması durumunda ona övgü yağdıracak .


Geliştirici, Henry için Muhtemelen Daha Karanlık Yollara İlişkin İpuçları VeriyorKingdom Come Deliverance 2, oyuncuların Henry'yi kahramanca bir yöne götürmesine kesinlikle izin verirken, ön izleme videosu ağırlıklı olarak Henry'nin oyunun geniş ortaçağ dünyasında karşılaşabileceği tüm suçlara ve diğer kötü maskaralıklara odaklanıyor. Bir adamın boğazını kestiği, yere düşen rakibi tekmelediği, hırsızlık yaptığı, bir mahkumu damgaladığı, meyhanede kavga başlattığı ve daha pek çok şey gösterildi. Olayların karanlık tarafına odaklanma, Kingdom Come Deliverance 2'nin yaramazlık ve kargaşa için daha fazla seçeneğe sahip olacağını , buna daha fazla "kötü seçenekler" ve hatta belki de Henry'nin izleyeceği gerçek bir "kötü yol" da dahil olabileceğini gösterebilir.


Hangi kahramanca veya hilekar seçeneklerin mevcut olduğuna bakılmaksızın, Kingdom Come Deliverance 2'nin reaktif sistemleri bol miktarda tekrar oynanabilirlik sunan bir oyun vaat ediyor; Henry bir oyunda atılgan bir şövalye, diğerinde tatlı bir hırsız ve yine bir diğerinde vahşi bir kavgacı olabilir. Henry'yi daha karanlık bir yöne çeken oyuncular yine de hapishanede bolca zaman geçirmeyi beklemelidir; sonuçta, ortaçağ metropolü Kuttenberg'de her eylemin sonuçları vardır.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page