top of page

Eleştirmenler Kena'yı Sevdi: Bridge of Spirit'in Görselleri İyi Ama Bazı Sıkıntılar Var

Kena: Bridge of Spirits için incelemeler çıktı ve eleştirmenler oyunun dünyası hakkında sevilecek çok şey bulurken, bazıları temel oynanışını eksik buluyor.Kena: Bridge of Spirits , piyasaya sürülmek üzere hazırlanan muhteşem fragmanları ve sevimli sanat stiliyle oyun izleyicilerinin dikkatini çektikten sonra sonunda vahşi doğada. Kena , başlangıçta video oyunları dünyasında cesur adımlar atan bir animasyon stüdyosu olan Los Angeles merkezli bağımsız geliştirici Ember Labs'ın ilk oyunu. Sonra çırpılmış oldukça heyecan biraz , yok Kena beklentileri canlı?Genel olarak, incelemeler Ember Labs'ın büyülü macerası hakkında çok karışık bir izlenim veriyor. İken Kena 'ın görseller övgü aslan payını alıyorsanız gerçek oyun ve tasarım söz konusu olduğunda, eleştirmenler antika nasıl kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını ifade etmektedirler Kena Spirits Köprüsü: hissediyor.Ember Labs, oyun geliştirmeye başlamadan önce bile, animasyondaki geçmiş çalışmaları için bolca övgü aldı ve bu trend Kena: Bridge of Spirits ile devam ediyor . IGN'den Mitchell Saltzman, " Bridge of Spirits'teki karakter tasarımları, yüz ifadeleri ve animasyon hakkında yeterince iyi şeyler söylenemez , bu da tanıştığınız herkesi, özellikle de Kena'nın kendisini sevdirmek için harika bir iş çıkarıyor " diye yazdı .


Karakterlerin ötesinde, Ember Labs, genel sanat yönü ve oyuncuların Kena adıyla keşfetmeleri için yarattığı dünya için övgü alıyor. RockPaperShotgun'dan Amelia Hansford , " Kena: Bridge Of Spirits , gerçekten harika olan güzel bir stile sahip, özellikle keşif için tasarlanmış bir oyun için önemli olan bir şey " yazarak özellikle etkilendi. Çevreden karakter tasarımlarına kadar her şey benzersiz ve düpedüz sevimli. Daha Fazlası bundan da öte, her şey tam da olması gerektiği gibi geliyor.Orman huzurlu ve sakin, oysa manzarayı kirleten karanlık 'yolsuzluk' alanları sert ve çekici değil."


Platformlaması Kusurlu


İken Kena 'nin dünyası sevgiyle hazırlanmış ve bakmak için bir zevk olduğunu, eleştirmenler oyuncuların içinden yapmak zorunda kalırlar nasıl düşkün değildir. Eurogamer'dan Malindy Hetfeld buna değinerek, "inanılmaz miktarda fikir ödünç alıyor - Uncharted'dan tırmanma , God of War'dan yayınızın atışı, hemen hemen her yerden koleksiyon miktarı - ama hiçbiri Ember Lab'ın iyi bir bulmacayı veya ilginç bir platform oluşturma sekansını neyin iyi yaptığını bildiğini düşündüren bir şekilde sunuluyor. İnkar edilemez bir şekilde işe yarayanları ödünç alıyorlar ve tekrar çalışacaklar, ancak ona çok fazla çekicilik veya amaç aşılamakta başarısız oluyorlar."Yine de, diğer yorum bir çekicilik bulduk Kena ile, 'ın platforming ve şaşırtıcı Kotaku Alex Walker yazılı "o eski PS1 veya Nintendo 64 dönemi platformers, gibi oyunlar hatırlatıyor Spyro Ejder , Ty Tazmanya Tiger, ya daha yeni spin 3D platform oluşturma, Super Lucky's Tale veya Yooka-Laylee gibi toplama-athon deneyiminde . Doğal olarak dünyayı keşfetmek, onu kurtarmak kadar eğlenceli olmalı ve çoğunlukla Kena: Bridge of Spirits bunu başarıyor."


Keskin Zorluk Sivrisinekleri Ile Humdrum Savaşı


Kena olarak, oyuncuların yolculukları boyunca karşılaşacakları çok sayıda düşman olacak, ancak incelemelerin söylediğine göre savaşmak en heyecan verici deneyim değil. Polygon'dan Ewan Wilson , "Zaten sayısız diğer oyunun ritmini ve akışını biliyorsunuz. Korkunç bitirme hareketleri olmadan 2018'in God of War'ı . Geniş karakter kadrosu olmadan Ghost of Tsushima . Geniş kapsamlı kapsamı olmayan Horizon Zero Dawn ... formül bu kadar abartılmış bir varlıkken, herhangi bir şey nasıl gerçekten büyülü olabilir?" PC Gamer'dan Luke Kemp'in Kena ile ilgili kısa ve öz incelemesi 'nin muharebesi ciltler dolusu konuşuyor, sadece "çok fazla olan muharebe gayet iyi çalışıyor, ama bundan daha fazla hevesli olamam" diye yazıyor.


Kena ayrıca patron savaşları hakkında bir sohbeti ateşledi ve bu da zorluğu önemli ölçüde artırdı. Eurogamer'dan Hetfeld, " Kena da çok dengesiz hissediyor. Standart karşılaşmalar birkaç düğmeye basarak sona eriyor , ancak patron savaşları her zaman birkaç denememi aldı, çünkü kahramanınız ne olursa olsun tam olarak üç vuruşa dayanırken, düşmanlar bunu yapabilirdi. Saçma sapan mesafelerden sizi yakalamak için. Aceleci ve etkisiz bir savuşturma var ve mücadele sonunda enerji tüketiyor."Bununla birlikte, IGN'den Saltzman, patronların "tüm yıl boyunca savaştığım en yoğun ve zorlu mücadelelerden bazıları olduğunu" söyleyerek patron savaşlarını hoş bir ek buldu. hatta birçoğu. Daha küçük patron savaşlarından bazıları, daha sonra savaşmanız gereken sıradan düşmanlar haline geliyor ve bu, en eğlenceli ve zor dövüşlerden bazılarını tekrar ziyaret etmenin güzel bir yolu."


Genel olarak, Kena: Bridge of Spirits'ten ana paket , Ember Labs'ın ilk unvanının bir stüdyo olarak potansiyelini göstermesidir. Geliştirici kesinlikle izlenmesi gereken biri olduğunu kanıtladı - sonuçta, eğer bu küçük bir stüdyo Labs , mevcut haliyle Kena gibi bir şey yaratabilirse, bundan sonra ne başarabileceğini kim bilebilir?

16 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page