top of page

Jujutsu Kaisen Sona mı Erdi, Şok edici Gelişmeler Ortaya Çıktı

Jujutsu Kaisen'in editörü gelecek bölümde şok edici bir değişiklikten bahsetti ve manganın sonunun yazar tarafından sonlandırıldığını doğruladı.Jujutsu Kaisen mangasının editörü Junya Fukuda, bir video röportajında ​​finale serinin yaratıcısı Gege Akutami tarafından karar verildiğini doğruladı.


One Piece temalı canlı varyete şovunda Fukuda, kendisinin ve Akutami'nin Jujutsu Kaisen'in sonunu tartıştıklarını doğruladı . Röportaj TikTok'ta Kirindesu tarafından ve X'te @/JJK_Mya tarafından çevrildi. Fukuda sunucuya "Evet, yazar bana her şeyi anlattı" dedi. "Sonuyla ilgili zaten bir toplantımız vardı... Toplantılarımıza devam ederken Akutami-sensei bana gelecekte ne olmak istediğini anlattı ve ben onu dinledikçe doğal olarak sonunu anladım."Fukuda'ya önce Jujutsu Kaisen'in sonunu bilmek konusunda herhangi bir tereddütü olup olmadığı sorulduğunda editör bunu yaptığını ancak yine de bu ayrıcalığın tadını çıkardığını itiraf etti. "'Çok ilginç!' dedim. Onu dinlemek bile sonunun muhteşem olacağına beni ikna etti." Sunucu, şaka yollu bir şekilde, Fukuda'nın Jujutsu Kaisen'in sonu hakkındaki bilgisini , şu anki editörü Kaito Anayama'nın bildiği One Piece'in sonu hakkındaki bilgilerle paylaşmaya çalıştı. Tabii ki ikisi de sırlarını açıklamayacaktı.


Fukuda'ya Jujutsu Kaisen'in sonu hakkındaki bilgisi sorulmadan önce editör , röportaj ekibini şok eden yeni bir bölüm (videoda bulanık) üzerinde çalışıyordu. Taslağı "sonraki, sonraki bölüm" olarak tanımlayan Fukuda, şok edici gelişmenin önümüzdeki iki bölümde ortaya çıkacağını öne sürüyor. "Bu şok edici bir sahne!!" dedi ev sahibi. "Olağanüstü bir sayfa! Ama gözlerimi ondan alamıyorum!"Kuşkusuz çevirmen, sunucunun "şok edici" sahneyi tanımlamak için kullandığı Japonca kelimenin "harika" olarak da çevrilebileceğini söyledi. Uygun bağlam olmadan, söz konusu sahnenin bir sevinç anı mı yoksa üzüntü anı mı olacağını belirlemek zordur. Yine de Jujutsu Kaisen hayranları, Satoru Gojo'nun seriye görkemli geri dönüşünü yapmak üzere olduğu teorisine inanmaya devam ediyor .


Jujutsu Kaisen mangası muhtemelen bir yıl içinde sona erecek olsa da , seri hala hayranlara yeni bir anime devamı ve video oyunu gibi yeni eğlenceler sunuyor. Jujutsu Kaisen'in 248. bölümü 21 Ocak'ta yayınlanacak. Manganın İngilizce dağıtımını Viz Media üstleniyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page