top of page

Hogwarts Legacy: Süpürge Nasıl Çağırılır

Bir süpürge üzerinde uçmak, Hogwarts Legacy'deki en heyecan verici deneyimlerden biridir. Uçmaya başlayabilmeniz için bineği bu şekilde çağırabilirsiniz.Hogwarts Legacy'nin süpürgelerinden birini ilk kez çağırmak heyecan verici bir an olabilir. Hatta Uçuş Sınıfında süpürge uçuşunun inceliklerini öğrenen sevilen Harry Potter karakterlerinin anılarını bile canlandırabilir . Benzer şekilde, Hogwarts Legacy'de bir süpürge çağırmayı öğrenmek ilk başta zor görünebilir, çünkü öylece "Yukarı!" diye bağıramazsınız. veya onu kendi yolunuza göndermek için Accio büyüsünü kullanın.


Bunun yerine, kullandığınız platforma bağlı olarak, Hogwarts Legacy'de süpürgenize binmek için izlemeniz gereken birkaç basit adım vardır . Süpürgenize binmek birkaç farklı düğmeye basmayı gerektirse de, nasıl çalıştığını öğrendikten sonra kısa sürede Hogwarts Kalesi'nin üzerine ve dışına uçacaksınız.


Hogwarts Legacy'de Nasıl Çağırılır ve Süpürgenize BinilirHogwarts Legacy'de bir süpürgeye sahip olduğunuzda onu çağırıp uçurabilirsiniz. ​​​​Süpürgenize binmek için, Hogwarts Legacy'yi Xbox, PlayStation veya PC platformlarında oynamanıza bağlı olarak basmanız gereken farklı düğmelerle birlikte izlemeniz gereken birkaç adım vardır.


Xbox'ta Süpürge Çağırma


Xbox kumandasını kullanarak bir süpürge çağırmak için LB düğmesine basarak ekranın sağ alt köşesinde küçük bir pencere olarak görünen araç tekerleğini açın . Burada, Hippogriff'ler ve süpürgeniz gibi, kilidini açtıysanız geçiş yapabileceğiniz mevcut tüm Hogwarts Legacy bineklerini görebilirsiniz . Süpürgenize binmek için B düğmesine dokunun , bu da kısa bir hareketle süpürgenize atlamanızı sağlar. Artık süpürgenizle donatılmış olarak özgürce uçabilirsiniz.PlayStation'da Süpürge Çağırma


PS4 veya PS5'te süpürge çağırma adımları yukarıdakilerle aynıdır ancak süpürgeyi donatmak için farklı düğmelere basmanız gerekir. Araç tekerleğini açmak için L1 düğmesine basın , ardından onu seçip monte etmek için Daire düğmesine basın .


PC'de Süpürge Çağırma


Benzer şekilde, PC'de Hogwarts Legacy oynarken süpürgeye binmek de benzer adımları izler . Bunun yerine, onu seçmek ve çağırmak için Sekme düğmesine ve ardından 3'e (veya atadığınız tuşa) basın.


Süpürgenizi yakınlaştırmayı bitirdikten sonra, yere yaklaştığınızda (veya PlayStation veya PC'de oynuyorsanız sırasıyla Circle veya B) süpürgeyi çıkarmak için Xbox'taki B düğmesine basın.


Artık Hogwarts Legacy'de nasıl süpürge çağırılacağını bildiğinize göre , Hogwarts Legacy'nin en iyi süpürgelerinin tüm tasarımlarını ve yeteneklerini de incelemek isteyebilirsiniz . Süpürgeyi uçurmaya alışmak zaman alabilir, bu nedenle daha hızlı uçmayı öğrenmeye veya oyunun çeşitli uçuş zorluklarında dar virajları aşmaya odaklanmanız gerekebilir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page