top of page

Hades 2: Ne Kadar Sürede Tamamlanır

Hades 2 şu anda yalnızca Erken Erişimde olmasına rağmen hâlâ neredeyse eksiksiz bir deneyim sunuyor ve tamamlanması oldukça uzun sürüyor.Supergiant Games'in büyük hiti Hades'in devamı olan Hades 2 , oyuncuları yeni silahlarla, karakterlerle, hikayelerle ve hatta yeni bir ana karakter olan Melinoe ile yeni diyarlara götürüyor. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi, Hades 2'nin temel dayanağı, zamanla güçlenmek ve sonunda son boss'u yenmek için oyunun rastgele oluşturulmuş odalarında tekrar tekrar koşmaktır .


Hades'in %100'e ulaşması yüz saatten fazla zaman alabilir , ancak çoğu kişi için "ana" hikayeyi tamamlamak bu sürenin yalnızca dörtte birini tamamlayabilir. Şu anda yalnızca Erken Erişimde olmasına rağmen Hades 2'nin uzunluğu benzer görünüyor; ancak bu sefer yapılacak daha çok şey var ve henüz çok daha fazla içerik eklenecek.


Hades 2'yi yenmek ne kadar sürer?

Hades 2 Ana Hikaye UzunluğuTıpkı selefi gibi Hades 2'nin son boss'unu yenmek için gereken süre sonuçta oyuncunun becerisine bağlıdır. Bazıları kendilerini on koşudan kısa bir süre sonra son karşılaşmada bulacak, diğerleri ise sonunda Hades'in diyarına kadar inmek için düzinelerce girişimin gerektiğini düşünebilir - ve sonra öğrenmek ve sonunda onu yenmek için gereken zaman vardır. son patron.


Yeraltı Dünyasına inen çeşitli seviyelerin her tam koşusu, oyuncunun ne kadar hızlı olduğuna bağlı olarak yaklaşık 20 ila 40 dakika sürer. Beceri seviyenize bağlı olarak Hades 2'nin ana hikayesinin uzunluğu yaklaşık on saatten yirmi saate veya daha fazlasına kadar değişebilir.


Ancak Hades 2'nin son boss'unu yenmek, Erken Erişim'de bile oyunun sona ermesinden çok uzak çünkü bir koşuyu ilk kez bitirdikten sonra hala yapılacak çok şey var.


%100 Hades 2 Ne Kadar Sürecek?

Ana Hikaye, Ayrıca Tüm Yan İçerikler ve Koleksiyon ÖğeleriHades 2'nin tamamlama koşusu, oyunun Erken Erişim sürümünde tamamlanmaktan çok uzak , ancak son boss'u ilk kez yendikten sonra Melinoe'nin hâlâ işaretleyecek çok sayıda kutusu, toplayacak koleksiyon öğeleri ve yükseltecek şeyleri var. Hades 2'deki son patronu yendikten sonra Melinoe hâlâ


  • Gece Silahları için yeni Unsurların kilidini açın

  • Kamptaki NPC'ler ve Tanrılarla ilişkilerini geliştirin

  • Tüm Hatıraları edinin ve yükseltin

  • Kazandaki tüm Büyüleri bitirin

  • Tüm Arcana kartlarını toplayın ve Grasp'ı maksimuma yükseltin

  • Kodeksi doldurun


Başarılar, resmi olarak yayınlanana kadar Hades 2'ye eklenmeyecek , dolayısıyla her sayfayı doğrudan kontrol etmeden tamamlayıcı yolculuğunuzda ne kadar ilerlediğinizi takip etmek zor olacak. Sonuçta, Hades 2'yi tamamen bitirmek çok fazla sayıda koşu gerektirecek, öyle ki - tıpkı ilk oyunda olduğu gibi - bir oyuncunun yükseltmeyi, her şeyi toplamayı ve hikayeyi keşfetmeyi tamamlaması kolaylıkla 100 saatten fazla zaman alacak. mutlak dolu.


Bu özellikle oyunun tam sürümü yayınlandığında geçerli olacak ve önümüzdeki aylarda daha fazla içerik ekleneceği için Hades 2'yi yenmek için gereken süre muhtemelen artmaya devam edecek.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page