top of page

PlayStation, God of War'ın Ocak PC Sürümünü Onayladı

PlayStation'ın sevilen 2018 özel God of War oyunu, SteamDB web sitesinde yakın zamanda yapılan bir listenin ardından PC'ye beklenenden daha erken gelebilir.GÜNCELLEME: PlayStation, God of War'ın 14 Ocak 2022'de PC'ye geleceğini onayladı . Oyunun bu bağlantı noktası, "desteklenen cihazlarda gerçek 4k çözünürlük ve kilitlenmemiş kare hızları seçeneği" sunacak, resmi blog yazısı duyurusunu okuyor .


God of War'ın PC sürümünün satın alınması, bir dizi dijital içerik içerecektir:


  • Kratos ve Atreus için Ölümün Yemini Zırh Setleri

  • Sürgünün Koruyucu Kalkan Görünümü

  • Forge Shield Kaplamasının Koruyucusu

  • Parlayan Elf Ruhu Kalkanı Görünümü

  • Dökkenshieldr Kalkan Kaplaması

Önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi açıklanacak. Orijinal hikaye devam ediyor.


PlayStation'a özel God of War (2018) yakın gelecekte PC'ye gelebilir.


Twitter kullanıcı @Nibellion tarafından fark gibi aşırı şiddet içeren aksiyon macera oyunu sevgili yeniden başlatma güncel bir liste üzerinde fark edildi SteamDB . Web sitesi, Valve'in dijital mağazasında kayıtlı her oyunun güncel kaydını ve kataloğunu tutmasıyla bilinir. God of War'ın dahil edilmesi, Sony'nin sonunda Kratos'un İskandinav macerasını PC'ye taşıyabileceğini gösteriyor.


SteamDB listesinin yalnızca bir yer tutucu olması mümkün olsa da, Sony'nin God of War için bir PC sürümü planlamadıysa kayıt sürecinden geçmesi pek olası görünmüyor . PlayStation daha önce özel oyunlarını konsoluna yakın tutmayı tercih ederken, şirket son yıllarda bu modelden uzaklaşmaya başladı. Horizon Zero Dawn , Death Stranding ve Days Gone PC'ye taşınırken, Uncharted 4 ve The Lost Legacy 2022'nin başlarında çıkacak.


PC bağlantı noktası SteamDB'ye göre bir gerçek olsa da Sony ve PlayStation'ın henüz herhangi bir onay sunmadığına dikkat edilmelidir. O belki bu durumda God of War PlayStation seçkin gelen 'ın ayrılma yaklaşan bir promosyon olarak kullanılabilecek God of War: Ragnarok için başlatacak PlayStation 4 ve PlayStation 5 gelecekte bir noktada.


God of War piyasaya sürülmesinden sonra hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden evrensel övgü aldı. Her zaman öfkeli Kratos'u Yunan mitolojisinden İskandinav mitolojisine dönüştüren oyun, franchise'ı yeniden icat etti. Savaş, seviye tasarımı ve keşif için kapsamlı değişiklikler yapılırken hikaye daha çok Kratos ve oğlu Atreus arasındaki kişilerarası ilişkiye odaklandı.


Devam filmi God of War: Ragnarok'un yeniden başlatmayı genişletmesi ve serinin Norse destanını bağlaması bekleniyor. Yakın zamanda ortaya çıkan oyun fragmanı , yeni tehditlerle alay ederken Brok, Sindri ve Mimir gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü gösteriyor. Kratos ve Atreus, dünyanın şiddetli sonu Ragnarok'u önlemek için Asgard'a savaş ilan ederken Thor'un oyunun hikayesinde önemli bir rol oynaması bekleniyor.


Oyunun PC versiyonunu bekleyemiyorsanız, o zaman bir PlayStation 4'te God of War oynamanız gerekecek . Geriye dönük uyumluluk sayesinde oyunu PlayStation 5'te de oynayabilirsiniz .

0 görüntüleme0 yorum

टिप्पणियां


bottom of page