top of page

God of War Konsept Sanatı Kratos'un Korkunç Bir Versiyonunu Ortaya Çıkardı

Bir konsept sanat parçası, Kratos'un God of War: Ascension için işkence görmüş ve kırılmış görünen korkunç bir versiyonunu tasvir ediyor.


Korkunç görüntü için bağlam sağlamak için herhangi bir açıklama yapılmazken, oyunun hikayesi Kratos için bir işkence dönemini içeriyordu. İşkencesi, ona Kaos Bıçakları'nı veren ve ardından Kratos'un kendi ailesini öldürmesini düzenleyen tanrı Ares'e verdiği yemini bozmanın cezasıydı. Eziyeti, konsept sanatında tanınmaz hale gelmesinin nedeni olabilecek üç öfke tarafından gerçekleştirildi.


James Van Den Bogart, 2011 ve 2013 yılları arasında Santa Monica Stüdyolarında çalıştı ve o zamandan beri çeşitli diğer geliştiriciler için projeler üzerinde çalışmaya başladı. Guild Wars 2'nin arkasındaki şirket olan ArenaNet'te Baş Yaratık Sanatçısı olarak çalıştı . En son rolü, Portal ve Half-Life serilerinden sorumlu geliştiriciler olan Valve'da bir sanatçı olarak .


En son bakış fanlar Kratos aldığım içinde Ragnarok: God of War , şekli mücadelede savaşçı gösterdi biraz büyük olsa ve onun Viking-uygun sakallı. O ve oğlu Atreus, Ragnarok'u durdurmaya çalışacak olsa da, Kratos'un konsept sanatında olduğu gibi işkence gördüğünü görmekten mutlu olacak, Freya ve korkutucu derecede güçlü görünen Thor da dahil olmak üzere Asgardlı tanrıların sıkıntısı olmayacak .


Yalnızca PlayStation 5 için piyasaya sürülen Sony Interactive Entertainment, God of War: Ragnarok için henüz bir çıkış penceresini onaylamadı . Dördüncü duvarı kıran, fragmanın sonundaki gizemli bir karakter, hayranlarını "çok yakında" cevaplarını alacakları konusunda kandırıyor.

7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page