top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

FRP'de Amaç Nedir?

Oyuna başlangıç yapan herkesin meraklandığı konuların başında, oyunun amacı ve sonucunda neler olacağıdır. Bu iki soru hemen hemen her başlayan kişinin kafasında canlandırmak istediği bir sorudur.

Oyun temel olarak bizlere bir başlangıç sunar, ancak oyunun en güzel özelliklerinden biri, oyun tamamen benzersiz oluşudur. Oyun siz nasıl oynar nasıl şekillendirirseniz o şekilde ilerler. Gerçek hayat faktörleri gibi, karşınıza alt edemeyeceğiniz bir düşman çıktığında öldürme oranınız çok düşük olsa dahi karşınızdakini alt edebilecek bir yol her zaman vardır. İşte burada da karakter kağıdınızdaki özelliklere ve atacağınız zarlara göre hayatta kalıp kalmayacağınız belli olur. Bulaşmamanız gereken bir yaratığa ya da olaya bulaşmanız halinde ölme olasılığınız çok yüksektir. Bu konuda oyun yöneticilerine de pek güvenmeyin, her zaman sizi zor duruma sokacak bir yol buldururlar :)


Oyunun amacı siz neyi seçerseniz odur. Başlangıçta karakter kağıdınızda yazacağınız geçmişten kalan bir anınız, bir hedefiniz ya da tamamen hayatta kalmanız, hedefiniz neyse amacınız da o.


Oyunun dışardan oynanışını dışardan izlemek oldukça keyif vericidir. Özellikle ilk defa karşı karşıya kalanlar için. Hele güzel rol yaparak oynayan bir grubu izliyorsanız siz de o grubun içerisinde yer alıp bir orkla mücadele etmeyi isteyeceksinizdir. Bunu hissettiğiniz an hiç gecikmeden bir oyun grubuna siz de dahil olun.


Oyunun hiçbir sonu bulunmamaktadır. Bazen bir son yeni bir başlangıcı doğurur. Öldüğünüz bir senaryoda yeniden tecrübenizle daha güçlü bir karakter olarak doğabilirsiniz.

5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page