top of page

Enshrouded'da Demir Cevheri Nasıl Elde Edilir ve Kullanılır

Demir Cevheri Enshrouded'daki en değerli kaynaklardan biridir. İşte oyuncuların onu nerede bulabilecekleri hakkında ayrıntılı bir rehber.Demir Cevheri Enshrouded'daki en değerli kaynaklardan biridir çünkü çok sayıda silah, teçhizat ve ekipmana yol açabilir. Ayrıca Enshrouded'ın en güçlü zırhlarından biri olarak kabul edilen demir zırh da bu kaynak yardımıyla yapılıyor. Bu eşya ne kadar güçlü olsa da birikimi strateji gerektirir.


Demir cevherleri koyu renkli bir görünüme sahiptir ve genellikle yer altı yerlerinde ve mağara geçitlerinde bulunurlar. Bu iki lokasyonun ortak noktası nedir? Soluk olmaları demir cevherinin gözden kaçmasını kolaylaştırıyor. Bu kılavuz, oyuncuların bu kaynağı kolayca nerede bulabileceklerini belirtir.


Enshrouded'da Demir Cevheri Nerede Bulunur?Göçebe Yaylaları


Bir oyuncunun demir cevheri bulabileceği ilk yer Nomad Highlands'in Antik Kulesi'dir. Hızlı yolculuktan sonra oyuncular dağ duvarının altındaki bir açıklığı anında fark edebilirler. Açıklıktan geçin; oyuncular yönlerini biraz Doğu'ya doğru değiştirmeli ve düz ilerlemelidir.


Birkaç dakika sonra oyuncular başka bir açılışla karşılaşabilecekler. Oyuncular ona yaklaştığında yerdeki altın renkli işaretleri bulabilirler. Bu, oyuncunun oradan sağa dönüp düz yürümesi için bir işaret olacaktır.


Sol taraflarında bir mağara açılışı görene kadar ilerlemeye devam etmeniz gerekecek. Ancak bu açıklık iki adet 21. seviye düşman tarafından korunacaktır. Onları yenmek kolaydır, bu yüzden hiçbir sorun olmamalıdır. Ardından, oyuncunun Shroud Root'u görebileceği yer altı seviyesine ulaşmak için doğrudan ilerleyin.Oyuncular ek kaynaklar için Örtü Kökünü kırabilirler. Bunu yaptıktan sonra, karşılaşılan Shroud Root'un arkasında birden fazla rastgele öğeye yol açan bir sandığı görebilirler. Sandığın hemen yanında oyuncuların toplayabileceği siyah renkli bir demir cevheri yığını bulunur.


Kindle atıkKindlewaste, Karavan Kampı gibi demir cevherlerinin bulunabileceği başka bir lokasyon ve tıpkı eski lokasyon gibi burada da bir mağara geçidi bulunuyor. Oyuncular bu konuma haritadan mağara geçişini işaretleyerek ulaşabilirler.


Varışta oyuncular mağaraya girmeli ve muazzam bir demir cevheri yığınına rastlayana kadar dümdüz ilerlemelidir.


Karavan Kampı


Karavan Kampı, oyuncuların güçlü düşmanlarla savaşmadan demir cevherini kolayca bulmasına olanak tanır. Oyuncular bölgenin girişine ulaştıklarında büyük bir mağara açıklığıyla karşılaşacaklar. Mağaranın dümdüz ilerisine doğru devam eden oyuncular birbirinden ayrılan iki yolu görebilirler.


Ancak tam merkezde oyuncular depolayabilecekleri muazzam miktarda demir cevheri yatağıyla karşılaşabilecekler. Alanı iyice araştırmak önemli miktarda ilave demir cevheri elde edilmesini sağlayacaktır.


Ridgeback Madeni


Ridgeback, Antik Spire - Kindlewastes'in yakınında yer almaktadır. Ancak bu konumun bir dezavantajı, 23. seviye düşmanlarla dolu olmasıdır. Ayrıca bosslardan biri de burada mevcut olduğundan, oyuncunun bu alanda etkili bir şekilde yağma yapabilmesi için gerekli eşyalarla iyi donatılmış olması gerekiyor.


Oyuncular rakiplerini mağlup ettikten sonra, Ridgeback Madeni girişinin karşı tarafındaki küçük bir kabinin yakınındaki madencilik alanını bulmaları gerekecek. Ayrıca oyuncular bu küçük kabinin üzerindeki tepeye doğru yürüyerek ekstra miktarda demir cevheri bulabilirler.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page