top of page

Donghua Dizisi Ölümsüz Kralın Günlük Yaşamı Üçüncü Sezonu İçin Yenilendi

The Daily Life of the Immortal King üçüncü sezonuyla geri dönüyor ve yeni bir fragman, hit donghua serisinin bir sonraki bölümünde neler olduğunu gösteriyor.İkinci sezon ile Ölümsüz Kral taziyeleri şu anda üzerinde havalandırma Funimation popüler dilim yaşam Donghua (veya Çince animasyon) serisinin üçüncü sezonu resmen doğrulandı.


Duyuru, Made By Bilibili 2021-2022 canlı yayın etkinliği sırasında yapıldı ve şimdi Çin'in video paylaşım platformunun resmi web sitesinde bir teaser fragmanı mevcut . Fragman, The Daily Life of the Immortal King'in yeni sezonunun yoğun, fantastik aksiyonla dolu olacağını gösteriyor.


Kuxuan'ın aynı adlı orijinal web romanı ilk olarak 2017'de yayınlandı. Haziran ayı itibariyle 1.880 bölüm içerik üretti ve bu bölümlerin 1.776'sı İngilizce'ye çevrildi. Hikaye, neredeyse öldürülemez olan ve kontrolünün çok ötesinde güçlere sahip olan Wang Ling adındaki dahi genç bir büyücüyü takip ediyor: Altı yaşında, korkunç bir şeytanı yendi. Ancak, 16 yaşına girip liseye başladığında tek istediği normal bir hayat yaşamaktır, ancak zorluklar ortaya çıkmaya devam ettikçe ve yeni düşmanlar kendilerini bilinir hale getirdikçe, mütevazı bir varoluş hayalleri ulaşılmaz görünmektedir.


The Daily Life of The Immortal King'in donghua uyarlamasının ilk sezonu 18 Ocak 2020'de Çin'de çıkış yaptı ve ikinci sezonun prömiyeri bu yılın başlarında 30 Haziran'da yapıldı. Haoliners Animation League, Li Haoling'in oynadığı dizinin arkasındaki animasyon stüdyosu. Müdür. Sun Lulu, Wang Ling'i seslendiriyor ve Qian Chen, Sun Rong'u oynuyor.


Funimation, 1. Sezonun tamamını yayınladı ve 29 Ekim'de 2. Sezonun bölümlerini yayınlamaya başladı. Akış hizmeti, Çin animasyon tekliflerinin sayısını artırmak için aktif bir çaba sarf etti; bu nedenle The Daily Life of the Immortal King , tek donghua serisi değil. Funimation'ın kataloğunda ayrıca Shenying Animation'ın doğaüstü BL (Boys' Love) aksiyon draması Drowning Sorrows in Raging Fire , LX Animation Studio'nun bilim kurgu aksiyon dizisi The Defective ve Haoliners Animation League'in fotoğraf temalı gösterisi Link Click yer alıyor .


Ayrıca, birkaç kez cennetten atılan bir prens ve ona aşık olan iblis kral hakkında popüler bir BL donghua dizisi olan Heaven Official's Blessing'in İngilizce dublajlı ve altyazılı versiyonları da Funimation'da mevcuttur. Dublajın kadrosunda James Yank ( One Piece , Assassination Classroom ), Wendee Lee ( Your Lie in April, Boruto: Naruto Next Generations ), Apphia Yu ( That Time I Got Reincarnated as a Slime , My Hero gibi birçok popüler ve deneyimli seslendirme sanatçısı var. Academia ) ve Howard Wang ( SK8 the Infinity ).


The Daily Life of the Immortal King'in ilk sezonu Netflix'te de mevcut.

235 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page