top of page

Doctor Strange Cover'ın Ölümü Marvel'in Yeni Büyücüsü Supreme'i Ortaya Çıkarabilir

Aralık ayındaki Death of Doctor Strange #4'ün güncellenmiş kapağı, Stephen Strange'in halefinin Yüce Büyücü olduğunu doğruluyor gibi görünüyor.UYARI: Aşağıdaki makale, Jed MacKay, Lee Garbett, Antonio Fabela ve Cory Petit'in şu anda Marvel Comics'ten satışta olan Death of Doctor Strange #1 için spoiler içermektedir .Aralık ayındaki Death of Doctor Strange #4'ün güncellenmiş kapağı, Stephen Strange'in Yüce Büyücü olarak halefinin... Stephen Strange'den başkası olmayacağını doğruluyor gibi görünüyor. Daha spesifik olarak, onun genç meslektaşı.


Geçen ay, Marvel Comics , Death of Doctor Strange #4 için , meditasyon yapan ve süper kahraman büyücünün ikonik peleriniyle spor yapan siluetli bir figürün yer aldığı geçici bir kapağı ortaya çıkararak Doctor Strange'in halefiyle alay etti . Marvel şimdi Death of Doctor Strange #4'ün gerçek kapağını ortaya çıkardı ve gizemli figürün 1960'ların daha genç bir Doctor Strange'i olduğunu ortaya çıkardı. Bu özellikle dikkat çekicidir, çünkü Strange'in genç versiyonu, 22 Eylül'de raflarda yer alan Death of Doctor Strange #1'de modern muadili öldürüldükten sonra sahneye çıktı.


Şu anda Marvel, Kaare Andrews'in Ocak ayındaki Death of Doctor Strange #5'in kapağını da ortaya çıkardı . : Tini Howard ve Ig Guara'nın Ocak ayında piyasaya sürülmesi planlanan Bloodstone #1.


"Dünyayı büyülü istilacılara karşı canavar avcısı Elsa Bloodstone'dan daha iyi kim savunabilir? Elsa yaptığı işte en iyisidir - sert, yetenekli ve her türlü sorunun üstesinden gelebilecek kadar zeki... kardeşi Cullen dışında..." resmi bir özet. tek seferde okur. "Kardeşler, yalnızca Dünya'yı korumak için değil, aynı zamanda Bloodstone klanına en son ekleneni memnuniyetle karşılamak için sorunlarını bir kenara bırakmak zorunda kalacaklar: uzun süredir kayıp olan kız kardeşleri! Müthiş güçleri ve benzersiz Blood gem'i sırtına bir hedef yerleştirdi, ve bu diyarın ötesinden gelen en kötü dehşetler avda."


Bloodstone ana beş konu eşlik birçok tie-ins biridir Doktor Strange Ölümüyle dahil diğer yaklaşan tek kurşunla dizi sınırlı Doktor Strange Ölümü: Avengers 1., Garip Akademi Sunar: Doktor Strange Ölümü 1., Doctor Strange'in Ölümü: Spider-Man #1, Doctor Strange'in Ölümü: White Fox #1, Doctor Strange'in Ölümü: Blade #1 ve Doctor Strange'in Ölümü: X-Men/Black Knight #1.


Marvel resmi basın açıklamasında, "Marvel Evreni yıkımın eşiğinde ve ölümcül yeni kötü adam üçlüsü, Üç Anne ve efendileri Peregrine Çocuk zafer kazanmak üzere" dedi. "Son gülen Strange'in katili mi olacak? Her şey genç, zaman yolculuğu yapan Doctor Strange'in son bir numarasına bağlı. Doctor Strange ve Marvel'in büyülü kahramanları için heyecan verici bir gelecek."" Doktor Strange Ölümü 5. onun sonuca ulaşan, ancak bitiş Marvel evreninin sihirli tarafında hikayeler yepyeni seti için bir başlangıç olacak," MacKay kendisi ekledi. "Beş aylık döneminin iniş ve çıkışları üzerinde çalışılması gereken bir hazineydi, ancak Marvel'dakiler gelecekte daha heyecan verici projelerle ceplerimi dolduruyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!"


Jed MacKay tarafından yazılan ve Lee Garbett tarafından çizilen Death of Doctor Strange #1 şimdi Marvel Comics'te. Death of Doctor Strange #2 20 Ekim'de, 3. sayı 17 Kasım'da, 4. sayı 22 Aralık'ta ve 5. sayı 26 Ocak 2022'de satışa çıkacak.


Tini Howard tarafından yazılan ve Ig Guara tarafından çizilen Death of Doctor Strange: Bloodstone #1, 12 Ocak 2022'de satışa çıkıyor.

Comentarios


bottom of page