top of page

Coral Island Suki Romantizm Rehberi

Coral island'ın Suki'si, çekici kadınsı enerjiye sahip güçlü bir kadındır; onunla romantik bir ilişkiye nasıl başlanacağı aşağıda açıklanmıştır.Coral island'da Suki , bir çocuk yetiştiren bekar bir annedir. Starlet Kasabası'nın güney kesiminde bulunan Coral Inn'i yönetiyor ve nazik ve besleyici doğası nedeniyle köylüler tarafından çok seviliyor. Suki, çekici görünümü ve sevimli kişiliği sayesinde oyuncular arasında evlilik adayı olarak da oldukça aranıyor. Bu kılavuz, Suki ile evlenmeniz ve onunla küçük bir aile kurmaya başlamanız için gereken basit adımları size gösterecek .


Mercan Adası'nda Suki ile Nasıl EvlenirimSuki ile evlenmek için kalp puanınızı 10'a çıkarmanız ve ona Pırlanta Yüzük ile evlenme teklif etmeniz gerekecek . Bu yüzük Sanchez Kardeşler'in mağazasından 5.000 Coin karşılığında satın alınabilir. Ancak Suki'nin çiftlik evinize taşınmasını istiyorsanız, hem kendisi hem de kızı Valentina için yeterli alana sahip olduğundan emin olmak için öncelikle evinizin seviyesini en üst düzeye çıkarmalısınız .


Tüm Suki Kalp EtkinlikleriSuki'nin kalbini kazanmak basit bir süreç: Bekar anneliğin zorluklarını aşarken ona destek vermeniz yeterli. Bu zor zamanlarda güvenilir bir arkadaş olarak, doğal olarak onun sevgisini kazanacak ve size olan duygularını itiraf etmesine yol açacaksınız.


Suki ile her Kalp Etkinliği sırasında yapmanız gerekenler:


İki Kalp: Gün Batımını Birlikte İzleyin


  • Yer : Batı Plajı

  • Saat : 18:00–21:00 (güneşli hava)


İlk etkinlik sırasında Suki, gün batımını izlemek için kendisine katılmanız için isimsiz olarak mektupla gönderilecek bir davet gönderecektir. İkiniz arasında potansiyel olarak bir romantizm başlatmak için, belirlenen yere gitmeniz çok önemlidir.


Dört Kalp: Antonio ile Buluşma


Konum : Sahil İskelesi

Saat : 06:00–12:00 (Perşembe, güneşli hava)


İkinci Kalp Etkinliğinde Suki, eski kocası Antonio ile karşılaşır. Bu etkileşim sayesinde, boşanmalarına rağmen ikilinin sağlıklı bir ortak ebeveynlik ilişkisi sürdürdüğünü öğrenirsiniz.


Altı Kalp: Lily ve Suki ile tanışın

Yer : Batı Plajı

Saat : 09:00–13:00 (Pazartesi-Perşembe, güneşli hava)


Arkadaşı Lily ile kumsalda güneşlenen Suki'ye yaklaşın ve bir sohbet başlatın.


Yedi Kalp: Valentino'nun Sorunu


Konum : Coral Inn

Saat : 16:00–22:00 (Salı)


Suki'nin kızı, anne ve babasının ayrılığından duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirerek babasını daha sık ziyaret etmek istiyor. Ancak Antonio çocuklarına yeterli zaman ayıramayacak kadar meşgul görünüyor.


Sekiz Kalp: Yüzleşme


Konum : Sahil İskelesi

Saat : 06:00–12:00 (Perşembe, güneşli hava)


Bu olay sırasında Suki, kızlarının hayatındaki yokluğu konusunda Antonio'yla yüzleşir. Bu zorlu konuşma boyunca Suki'ye destek veriyorsunuz çünkü bu onun tek başına üstesinden gelmesi kolay değil.


Sekiz Kalp: Valentina'ya Tezahürat

Yer : Toplum Merkezi Meydanı

Saat : 09:00–16:00 (Pazartesi–Perşembe, güneşli hava)


Valentina bir spor etkinliğine katılıyor ve hem annesinin hem de babasının onu neşelendirmek için orada olması çok önemli. Etkinlik sırasında Valentina'yı cesaretlendirmek için Suki ve Antonio ile birlikte desteğiniz hayati önem taşıyor.


On Kalp: Mini Golf Sırasında İtiraf

Yer : Alun-Alun Meydanı

Saat : 08:00–15:00 (güneşli hava)


Tüm Kalp Olaylarını tamamladıktan ve Suki'ye özel bir kolye sunduktan sonra, sonunda size olan duygularını itiraf edecek ve ilk öpücüğü başlatacaktır. Bunu takiben ona evlenme teklif edebilirsiniz ve düğün üç günden kısa sürede gerçekleşebilir, bu da ailenizin bir araya gelmesine olanak tanır.


Suki Hediye Rehberi


Hediyeler söz konusu olduğunda Suki, Kıyılmış Jackfruit Turtalarını, Yeşil Smoothie'leri ve Elmasları tercih ediyor . Onu uygunsuz hediyelerle hayal kırıklığına uğratmayacağınızdan emin olmak için, deniz ürünleri ve benzeri ürünlerden hoşlanmadığı için ona deniz canlılarıyla ilgili herhangi bir ürün vermekten kaçının.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios