top of page

Coral Island Nasıl Evlenirsiniz

Coral island'da kendi ailenizi kurmaya ve çocuk sahibi olmaya hazırsanız, bu kılavuz evliliğinize hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.Sanki hayalinizdeki çiftliği inşa etmek yeterli değilmiş gibi , Mercan Adası kendi sevimli ailenizi kurmanıza ve hatta çocuk sahibi olmanıza olanak tanır! Evlilik mekaniği oyunun en güzel kısımlarından biri ve size eşinizi seçebileceğiniz 28 romantik karakter bırakıyor. Peki aslında bir Mercan Adası köylüsüyle nasıl evlenebilirsin ? Bu kılavuzda tüm önemli adımlar ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.


Mercan Adası'nda Bir Karakterle Nasıl EvlenirimBir köylüyle evlenmek için 10 Kalp kazanmalı ve tüm romantik ara sahneleri onlarla tamamlamalısınız. Bu size evlenme teklif etme ve düğün töreninden geçme seçeneği sunacaktır.


İşte adım adım bir kılavuz:


  • Bir karakterle 8 Kalp alın . İlk olarak, romantik köylülerle arkadaşlık seviyenizi 8. seviyeye kadar maksimuma çıkarın. Bu, bir romantizm başlatacaktır.

  • Aşkınıza bir madalyon verin . Sanchez'den özel bir kolye alıp sevgilinize hediye edin.

  • Tüm Kalp Etkinliklerini tamamlayın . Partnerinizle aranızdaki tüm romantik ara sahneleri izleyin.

  • Onlara evlenme teklif edin . Daha sonra onlarla konuşun ve onlarla evlenmek için "Teklif Et"i seçin.


Tüm Tarihlenebilir Karakterlerin ListesiMercan Adası'nda çıkıp evlenebileceğiniz 28 karakter var . Birine evlenme teklif etmeden önce tüm bu karakterlerle romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ama bir kez evlendikten sonra fikrinizi değiştiremez veya aldatamazsınız. (Gelecek güncellemeler bir boşanma veya ayrılık mekanizması ekleyebilir.)


Aşağıdakilerin hepsinin tam listesi:


Aaliyah

Alice

Ben

Charles

Chaem

Eva

Kenny

Lea

Zambak

Luka

Macy

İşaret

Millie

Nina

Nuh

Pablo

Rafael

Raj

Scott

Suki

Surya

Buna göre

müdürler

Yuri

Parçacıklar

Mirajani

Semeru

Denali


Romantik Bir Karakter İçin Daha Fazla Kalp Nasıl Elde EdilirKöylülerle dostluğunuz, onlarla vakit geçirdikçe derinleşir. Ancak onlara Kalp kazanmanın en iyi yolu onlara hediyeler vermek , onlarla konuşmak, iyilikler yapmak ve aktivitelere katılmaktır.


  • Onlara hediyeler verin . Her karakterin sevdiği ve sevmediği bir listesi vardır. Onlara favori eşyaları verdiğinizde sizinle daha fazla ilgilenmeye başlarlar.

  • Onlarla her gün konuşun . Köylülerle rastgele bir sohbet başlatmak, Kalp puanı kazanmanın iyi bir yoludur.

  • Townboard Görevlerini tamamlayın . Ayak işleri hızlı iyilik görevleridir. En sevdiğiniz karakter için bu görevlerden bazılarını tamamlarsanız onlarla aranızdaki bağ daha da güçlenecektir.

  • Belediye Faaliyetlerine Katılın . Sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek Kalp seviyenizi yükseltir. Festivaller ve Şehir Etkinlikleri bunu yapmak için mükemmel seçimlerdir.


Mercan Adası'nda Nasıl Çocuk Sahibi Olunur?Bebek sahibi olmak için eşiniz size çocuk sahibi olmaya hazır olup olmadığınızı sorduğunda “Evet”i seçin. Şimdilik en fazla iki çocuk sahibi olmanıza izin veriliyor. Ancak Suki ile evlenirsen üç çocuk sahibi olabilirsin çünkü o zaten bir çocuklu bekar bir anne.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios