top of page

Content Warning: Arkadaşlarla Nasıl Ev Sahipliği Yapılır ve Oynanır

Arkadaşlarınızla Content Warning keyfini çıkarmak istiyorsanız, onlarla nasıl ev sahipliği yapacağınızı ve oyun oynayacağınızı öğrenmelisiniz. İşte tüm talimatlar.

Content Warning işbirlikçi bir korku oyunudur , bu nedenle eski dünyada dolaşmak ve kotayı tek başına doldurmak o kadar da eğlenceli değil ve dürüst olmak gerekirse aynı zamanda çok korkutucu. Arkadaşlarınızla oynarsanız dört kişiye kadar bir ekip oluşturabilirsiniz ve ne kadar çok olursa o kadar iyidir çünkü hayatta kalmak ve harika videolar hazırlamak çok daha kolaydır . Eski dünyayı birlikte ziyaret etmek istediğiniz kişileri zaten bulduysanız Content Warning arkadaşlarınızı nasıl ağırlayacağınızı ve onlarla nasıl oyun oynayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz . Neyse ki, ev sahipliği yapmak oldukça basittir ve bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Content Warning Arkadaşlar Nasıl Ev Sahipliği Yapılır ve Davet Edilir

Yani rastgele oyuncularla oynamak istemiyorsanız kendi oyununuzu oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Bunu yapmak zor değil ancak oyunu en iyi internet bağlantısına sahip oyuncunun barındırması önemle tavsiye edilir. Bu şekilde herkes daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayacak ve ping konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Eğer o oyuncu sizseniz, nasıl ev sahipliği yapacağınıza ilişkin ayrıntılı talimatlar aşağıda verilmiştir:

  • Content Warning Başlatın .

  • Yüklendikten sonra çeşitli seçeneklerin bulunduğu ana menüye yönlendirileceksiniz. Bunların arasında "Arkadaşlarla Oyna" yazan ilk kişiyle etkileşime geçin.

  • Bunu yaptıktan sonra, gelecekte ilerlemenizi kaybetmemeniz için oyun için bir kaydetme yuvası seçmeniz istenecek yeni bir menüye yönlendirileceksiniz. Ücretsiz slotlardan birini seçin ve ekranın altındaki Host butonuna tıklayın.

  • Yüklemeden sonra lobiye, daha doğrusu evin ikinci katına götürüleceksiniz ve geriye kalan tek şey arkadaşlarınızı davet etmek.


Arkadaşlarınızı oyuna davet etmek için genel olarak kullanabileceğiniz iki yöntem bulunuyor . Bunlardan ilki, Shift+Tab tuşlarına basarak açabileceğiniz Steam Overlay'dir. Bunu yaptıktan sonra arkadaş listenizi açın, sağ fare tuşuyla gelecekteki takım arkadaşınıza tıklayın ve onu davet etme seçeneğini seçin. Diğer oyuncu daveti kabul ettiğinde lobide yanınızda belirecektir.

Alternatif, ancak aynı mekanizmaya sahip bir yöntem, evin ikinci katında köşede bulunan ilgili istasyonla (yukarıdaki ekran görüntüsü neye benzediğini göstermektedir) etkileşime girerek bir arkadaşınızı davet etmektir. Sadece ona doğru yürüyün, etkileşim kurmak için E tuşuna basın; ardından davet edeceğiniz birini seçebileceğiniz bir arkadaş listesi göreceksiniz.Arkadaşlarınızı davet ettikten sonra evin alt katına inin ve ön kapıyı açarak oyuna başlayın. Kapıyı açtığınızda oyunun başladığını ve bundan sonra size katılmış olanlar dışında başka arkadaşınızı davet edemeyeceğinizi belirtmekte fayda var. Macerayı tamamladıktan sonra ana menüden çıkarak mevcut ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Son olarak aynı kadroyla tekrar oynamak istiyorsanız odayı oluştururken seçmiş olduğunuz kaydetme slotunun aynısını seçip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

5 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page