top of page

Var Olduğunu Muhtemelen Bilmediğiniz En İyi 5 Anime

Powerpuff Girls Z'den Gosick'e, bazı animelerin değeri önemli ölçüde düşük.Death Note , Naruto ve Pokémon gibi bazı animeler bir gecede ilgi toplar ve dünya çapında fenomen haline gelir. Ama ya bir nedenden ötürü unutulan ya da zamanla unutulan çok daha eğlenceli animeler var. Yine de diğer şovlar o kadar iyi bilinmeyebilir, ancak özgünlük ve stil konusundaki itibarları onlardan önce gelir. Ana akım içerikten uzaklaşmayı tercih eden iyi anime uzmanları için, var olduğunu muhtemelen hiç bilmediğiniz ve bir sonraki favori diziniz olabilecek beş büyük ölçüde küçümsenmiş anime var.


Powerpuff Girls Z


Şeker, baharat ve güzel olan her şey. Powerpuff Girls Z olarak bilinen daha az bilinen Japon uyarlaması , Blossom, Bubbles ve Buttercup'a Amerikan emsallerine çok benzeyen bir anime makyajı veriyor. Cartoon Network Japan ve Aniplex tarafından ortaklaşa üretildi ve Toei Animation tarafından canlandırıldı, ancak konusu orijinal diziden büyük ölçüde farklı.


Fanlar ilgili iki rakip açıdan içine polarize oldu Powerpuff Girls ve Powerpuff Girls Z. dizinin tarihi ve karakterler ve hikaye tweaks olan şüpheli yaklaşıma rağmen, Powerpuff Girls Z aksiyon dolu bir fantezi olduğunu anıyor onun Amerikan kökleri ve layık bir saat yapar.


Mushibugyo


Fullmetal Alchemist ve My Hero Academia'ya benzer şekilde Mushibugyō , shonen demografisini hedefliyor. Radarın altından kaymış olabilir, ancak yine de görülmesi gereken bir yer olarak nitelendiriliyor. Aksiyon-fantezi olarak uygun bir şekilde kategorize edilen Mushibugyō , babası gibi usta bir kılıç ustası olmaya çalışan genç bir adam olan Jinbee Tsukishima'nın maceralarını takip ediyor. Kendi hatasıyla meydana gelen korkunç bir olayı telafi etmek için Jinbee, Böcek Hakim Ofisinin bir üyesi olarak babasının yerini almaya çalışır.


Jinbee oradaki yolculuğunda, ailesinin çay evini yönetmeye yardım eden ve onu korkunç bir kaderden kurtarmak için kılıcını iyi kullanmak zorunda kalan genç bir kadın olan Haru ile tanışır. Jinbee, dünyayı istila eden dev böceklere karşı savaşmak için IMO'ya katılıyor.


Dance In The Vampire Bund


Hiroyuki Yoshino tarafından yazılan ve Studio Shaft tarafından canlandırılan Dance in the Vampire Bund , Ocak 2010'da prömiyer yaptı ve 12 bölüm üretti. Arsa, Japonya'da Bund olarak bilinen vampirler için özel bir bölge yaratma izni alan Vampirlerin Kraliçesi Mina Tepes'in etrafında dönüyor.


Mina, insanlarla vampirler arasında barış diler, ancak korkak insanlar ve vefasız vampirler araya girer. Bir çocuk olarak, Akira Kaburagi Mina'ya hizmet etmeye yemin etti ve şimdi Mina'yı tahttan indirecek olanlardan koruyarak kaderini yerine getirmesi gerekiyor. Vampirlerin ve kurt adamların efsanevi dünyasını keşfetme eğiliminde olan doğaüstü meraklılar için şiddetle tavsiye edilen Dance in the Vampire Bund , Crunchyroll veya Funimation'da yayınlanabilir.


Gosick


Viktorya toplumda yer alan küçümsenen Gosick Kazuya Kujou, Aziz Marguerite Akademisi yabancı öğrenci anlatıyor. Onun itici ve yanlışlıkla kötü niyetli görünümü, akranlarının ondan uzak durmasına ve ölüm getiren gezgin hakkında popüler bir şehir efsanesine dayanan "Kara Azrail" takma adını vermesine neden olur.


Sıradan bir gün, Victorique de Blois olarak bilinen oyuncak bebek gibi güzel bir kızla tanıştığında hayatını değiştirir. Victorique ve Kujou, şirin Güney Avrupa ülkesinde karmaşık gizemler hızla gelişirken birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Gosick , şimdi Crunchyroll'da yayınlanabilen tarihi bir macera ve keşif hikayesinde drama, gizem ve romantizm unsurlarını harmanlıyor .


Phantom: Requiem For The Phantom


Aksiyon türünde adını duyuran Phantom: Requiem for the Phantom , suikastçıların düzenli bir toplumsal sorun olduğu, mafyayla dolu günümüz Amerika'sında geçiyor. Gizemli bir şirket olan Inferno, neredeyse yenilmez insan silahı "Phantom" ile sokakları kontrol ediyor.


Bir Japon turist, Phantom'un son cinayetine yanlışlıkla tanık olduğunda, Phantom, Ein adında genç bir kadın olduğunu ortaya çıkardı ve Inferno'nun lideri "Tırpan Ustası" turisti yakalar ve beynini yıkar. "Zwei" adı verilen turist, anılarını geri kazanma ve ölümden kaçma umuduyla yozlaşmış bir dünyaya karşı savaşmalıdır. İçin koyu anime hayranları , Phantom idealdir gece yarısı saat.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page