top of page

Attack on Titan Final Season Etkinliği Dünya Çapında Yayınlanacak

Attack on Titan: The Final Season'ın ikinci bölümü oyuncu kadrosu ve ekibi, dizinin bitiminden önce son bir tartışma için bir araya gelecek.Attack on Titan'ın son bölümlerinin oyuncu kadrosu ve ekibi, dünya çapında yayınlanacak bir canlı yayın etkinliği için bir araya gelecek.


Prodüksiyon şirketi Pony Canyon, Attack on Titan: The Final Season Part 2 ile ilgili yaklaşan bir paneli canlı yayınlayacağını duyurdu . Panel 14 Kasım'da 17:00 JST'de yapılacak ve Yuki Kaji'nin (seslendiren) görünüşleri yer alacak. Eren Jaeger,) Yui Ishikawa (Mikasa Ackerman), Marina Inoue (Armin Arlert, Anlatıcı), Kisho Taniyama (Jean Kirstein), Yuu Kobayashi (Sasha Bluz) ve Ayane Sakura (Gabi Braun). Canlı yayın bileti 29,99 ABD dolarına mal olacak ve bilet satın alan izleyiciler, talep üzerine etkinliğin kaydını 21 Kasım'a kadar izleyebilecekler. Pony Canyon, etkinliğin altyazılı mı yoksa canlı olarak mı yayınlanacağını belirtmedi. diğer dillere tercüme.


Attack on Titan: The Final Season Part 2 , 9 Ocak'ta Japonya'da prömiyer yapacak. Popüler animenin son bölümleri, Hajime Isayama'nın 2021'in başlarında bölücü bir sonuca varan mangasından kalan bölümleri uyarlayacak. Seri, bir kez daha, animenin ilk üç sezonunu Wit Studio'nun canlandırmasının ardından gösterinin yapımını devralan animasyon stüdyosu MAPPA'da üretilecek. Galası Final Season 2. Bölüm animenin önceki 75 bölümünün yoğunlaştırılmış bir versiyonunu sunacak olan üç özel özetin yayınlanmasından önce olacak. Özet özel bölümlerde ayrıca, ana gösteriden önemli olayları Levi ve Mikasa gibi farklı karakterlerin bakış açısıyla gösteren dizinin OVA (orijinal video animasyonu) sürümlerinden görüntüler de yer alacak. MAPPA ayrıca bu özel etkinliklere tamamen yeni sahneler ekleme sözü verdi.


Attack on Titan'ın İngilizce dublajını tercih eden hayranlar , seri distribütörü Funimation'ın dizinin İngilizce seslendirme kadrosuyla bir panele ev sahipliği yapacağı yaklaşan Anime NYC kongresini sabırsızlıkla beklemelidir .


Pony Canyon'un Final Season panelini uluslararası olarak canlı yayınlama kararı , dizinin dünya çapındaki popülaritesini, özellikle de dizinin son zamanlarda çeşitli nedenlerle haberlerde yer aldığı Amerika Birleşik Devletleri'nde konuşuyor. Riverdale oyuncusu Cole Sprouse kısa süre önce Eren Jaeger kostümünü sergiledi , daha tuhaf bir şekilde Kongre Üyesi Paul Gosar , düzenlenmiş bir Attack on Titan'ı serbest bırakmasının ardından şu anda eleştiri ve disiplin cezası tehdidiyle karşı karşıya.video. Klipte, Gosar'ın Kongre Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez ve Başkan Joe Biden da dahil olmak üzere birkaç siyasi rakibinin benzerliklerini gösterecek şekilde değiştirilen birkaç titanı öldürdükleri için Anket Kolordu askerleri dizisinin üzerine bindirilmiş yüzü vardı.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page