top of page

Animal Crossing'in Yeni İçeriği Sonunda Gelecek Hafta Açıklanacak

Nintendo, Brewster'ı tanıtması beklenen Animal Crossing: New Horizons için bir sonraki önemli güncellemenin duyuru tarihini açıkladı.Nintendo nihayet bir sonraki büyük Animal Crossing: New Horizons Direct vitrini için bir tarih onayladı .


Animal Crossing: New Horizons'un yeni içeriğine adanmış yaklaşan canlı yayın Twitter'da duyuruldu. 15 Ekim'de yapılacak. Sunumda yer alan gerçek bilgiler şu anda bilinmemekle birlikte, 20 dakikalık Direct'in Brewster hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor. , serinin kahve yapma güvercini. Birçok hayran, etkinliğin Brewster'ın doğum günüyle aynı gün gerçekleştiğini belirtti.Brewster'ın uzun zamandır beklenen gelişi, ilk olarak son Nintendo Switch Direct sırasında alay konusu oldu . Kısa tanıtım fragmanı, adanın müzesine giren ve The Roost için bir işareti araştıran oyuncu karakterini gösteriyor. Animal Crossing serisinin uzun süredir hayranları , burayı haftanın yedi günü tüm gün açık olan Brewster'ın kahve dükkanı olarak tanıyacak. Önceki oyunlarda, oyuncular, bir süre sonra en sevdikleri içeceği soracak olan, uzaktaki sahibinden sıcak içecekler satın alabilirdi. In Yeni Leaf , oyuncular sonunda kendi kasaba sakinleri için kahve yaratarak, Brewster ile işe yarayabilir.


Brewster'ın tanıtımı, muhtemelen önceki Animal Crossing oyunlarının sevilen bir özelliği olan gyroidlerin geri dönüşünü de gösteriyor . Bu benzersiz mobilya parçaları, oyun boyunca oyuncular tarafından keşfedilebilir ve keşfedildiklerinde benzersiz animasyonlar ve sesler sunar. Pek çok oyuncu Animal Crossing: New Horizons'ı önceki birçok oyunda çok önemli bir rol oynadıkları için piyasaya sürüldükten sonra gyroidleri dahil etmediği için eleştirdi . Brewster tarihsel olarak gyroidlere düşkündür, bu nedenle dahil edilmeleri doğrulanmasa da, bu belirgin bir olasılıktır.


2020'de piyasaya sürülen Animal Crossing: New Horizons , Nintendo için büyük bir başarıydı. Oyun hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden evrensel övgü aldı ve birçoğu COVID-19 salgınının başlangıcında sakin ve rahatlatıcı enerjisini takdir etti . Oyun geçen yıl boyunca sürekli olarak güncellenmiş olsa da, son zamanlarda önemli yeni güncellemeler açısından kuru bir dönem geçirdi . Anlamlı içerik eklemeleri umut eden oyuncular , yeni güncellemenin kapsamını görmek için 15 Ekim'i beklemek zorunda kalacak.


Animal Crossing: New Horizons , Nintendo Switch için özel olarak mevcuttur .0 görüntüleme0 yorum
bottom of page