top of page

Animal Crossing Çadırınızı Nereye Kurmalısınız

Bazı oyuncular için yeni adalarında kalıcı yuvaları için bir yer seçmek zor olabilir; işte kararsız oyuncular için ipuçları!Animal Crossing: New Horizons'da birçok kişi için ada hayatı başladı ; oyuncular, Nooklings'ten aldıkları yeni çadır evlerini tam olarak nereye yerleştirmek istediklerini seçebilecekler. Ancak bazı oyuncular için yeni adalarında tam olarak nereye yerleşeceklerini seçmek zor olabilir. Oyuncular eninde sonunda evlerinin konumunu değiştirebilirler ancak bu seçenek, oyuncular oyunda daha fazla ilerleme kaydedene kadar kullanılamayacaktır , bu nedenle oyuncuların bir süre kalmaktan mutlu olacakları bir yer seçmeleri en iyisidir.


Animal Crossing serisinin önceki oyunlarıyla karşılaştırıldığında oyunculara evlerini yerleştirirken çok daha fazla özgürlük var. Nehirlerin hemen yanında olmak, hatta kumsalda olmak artık Animal Crossing: New Leaf'teki sorun değil . Ağaçlarla çevrili veya doğrudan okyanusun yanında bir ev isteyen oyuncular, bu isteklerini endişelenmeden yerine getirebilirler. Oyunun başında ilk oyuncu olarak içeri giren tek kısıtlama, adanın nehirlerle kapatılmış veya daha yüksek rakımlardaki kısımlarına erişilememesidir. Bu konumlara daha sonra atlama direği ile erişilebilir ve taşınabilir .


Animal Crossing: New Horizons'taki her ada ve her oyuncu tamamen benzersiz olduğundan, hangi noktanın en iyi olduğunu anlamak tamamen oyuncuya bağlıdır. Ancak yapılabilecek öneriler var.Etrafını dekore etmek isteyen ve mobilyaları dışarıya koymanın yeni yeteneğinden yararlanmak isteyen oyuncular için, çevresinde bol miktarda alan bulunan bir yer seçmek iyi bir fikir olacaktır. Bazı mobilya parçaları çok büyük olabilir, bu nedenle masalardan kaplıcalara kadar eşyaları sığdırmak için yeterli alan olduğundan emin olmak iyi bir fikir olabilir.


Bir nehrin yakınında veya doğrudan sahilde olmak, balık tutmakla ilgilenen oyuncular için harika olacaktır. Oyuncular bir evin kilidini açtıklarında depolama seçeneklerine sahip olacaklarından, sahil mülküne sahip oyuncular günlerce balık tutabilecek ve tüm ekstra balıklarını bağışlamadan veya satmadan önce zaman kazanmak için depoya koyabilecekler. Her zaman suyun yanında olmak, oyuncuların ara sıra kazazedeleri bulmasına da yardımcı olabilir.


Oyuncular çadırlarını kurduktan sonra onlara yeni komşuları için de yer seçme seçeneği sunulacak. Bu sadece onlarla konuşarak yapılabilir. Yerleştirmeyle ilgili aynı kurallar geçerlidir, ancak oyuncular şehirleri için daha banliyö veya gelişmiş bir his aramadıkça çadırları birbirine çok yakın yerleştirmek iyi bir fikir olmayabilir. Oyunculara zarar verebilecek eşekarısı, akrep ve tarantula gibi bazı böcekler vardır . Oyuncular onları ağlarıyla yakalayacak kadar kendilerine güvenmiyorlarsa, kaçmak tek seçenektir ve birbirine çok sıkışık olan binalar veya çadırlar kaçışı çok zorlaştırabilir.


Oyuncular çadırlarını kurduktan sonra yeni ada hayatlarında ilerlemeye hazırlar!


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии