top of page

5 Romantik Webtoon Yan Rolleriyle Büyülüyor

Romantizm webtoon'ları baş çifte odaklanırken, bazılarında - Siren's Lament ve SubZero gibi - büyüleyici ikincil çiftler de var.Romantik webtoonlarda genellikle yıldız çiftler şovu çalarken , bazı yan aşklar diğerlerinden daha fazla dikkat çekiyor. Hayranlar, şüphelenmeyen yan karakterleri birbirleriyle göndermeye devam ettikçe, okuyucular genellikle, aksi takdirde az ya da çok gözden kaçabilecek düşük anahtarlı romantizmlerde neşe bulurlar. İşte webtoonlarda bulunabilecek en ilgi çekici yan aşklardan beşi.


Siren's LamentSiren's Lament , dinamik ve çok yönlü olduğu bilinen ünlü bir romantik webtoondur. Hikaye baş çift Lyra ve Shon'un etrafında dönerken, dizi yavaş yavaş oluşan ilginç yan aşklarla dolup taşıyor. Of bu webtoon çeşitli romantik , hiçbiri Tua ve Pele arasında beklenmedik romantizm daha zorlayıcıdır. Çift ilk önce, duygusuz ve kayıp bir durumda sıkışıp kaldıkları karanlık okyanusta tek başlarına sürüklenen gezgin sirenler olarak tanışırlar. Ancak Tua ve Pele, birbirlerinin arkadaşlığında neşe bularak bu yalnızlık lanetini kırmayı başarır. Birkaç yürek burkan an ve ölüme yakın deneyimden sonra, bu webtoon tarafı çifti, lanetlerinin üstesinden gelmek ve tekrar sıradan insanlar olmak için her şeye meydan okuyor.


Her Majesty's Proposal


İken Majestelerinin Öneri Penelope ve onunla evlenmek isteyen İmparator, kardeşi ve onun en yakın arkadaşı arasındaki büyüleyici romantizm formları etrafında merkezleri. Rubia, kardeşi Parion'a uzun süredir aşık olan Penelope'nin iyi arkadaşıdır. Bazıları en iyi arkadaşları ve erkek kardeşleri arasındaki romantizmi protesto ederken, Penelope Rubia'nın sevgisini teşvik eder ve onun Parion ile vakit geçirmesine aktif olarak yardımcı olur. Parion, başka bir erkekle birlikte olduğunda Rubia'yı kıskanmasına ve korumasına rağmen, elde edilmesi zor oynuyor ve Rubia'nın ona olan açık duygularını reddediyor. Bu dinamik , Parion ve İmparator'un Penelope ve Rubia'yı potansiyel tehlikelerden korumak için bir araya geldiği eğlenceli ve komik bir hikayeyi ateşliyor.


Age MattersWebtoon'un kısa süre önce sona eren en popüler aşk serilerinden biri olan Age Matters , hayranların eğlenmesi için birkaç romantizm sunuyor. Rose ve genç milyarder patronu Daniel Yoon arasındaki aşk dizinin odak noktası olsa da, daha beklenmedik bir yan çift şekillenmeye başladığında hayranlar coştu. Daniel'in güce susamış ve göz korkutucu kuzeni Ruby, Lime Corporation'ı ziyaret ettiğinde , yanlışlıkla tatlı ve tatlı dilli çalışan Henry Pomeroy ile karşılaşır.


Kısa boyu ve herkese bir Pomeranian'ı hatırlatan eğlenceli tavrı nedeniyle herkes Henry'ye "Pommie" der. Pommie, Ruby'nin yakında onunla daha fazla zaman geçirmek için katıldığı yerel bir köpek barınağında gönüllü bile olur. Zenginliğine ve yoğun kişiliğine ve karşısındaki alçakgönüllü ve kaygısız kişiliğine rağmen, ikili bir şekilde gelişen ilişkilerini yürütürken birbirlerinin etrafında kızarır ve utangaç davranırlar.


My Gently Raised Beast


Yavaşça Yükseltilmiş Canavarım , daha sonra iki kraliyet üvey kardeşi olduğunu keşfeden bir imparatorun kızı olan Blondina'yı canlandırıyor. Hikayenin merkezinde korkulan ve efsanevi bir İlahi Canavar olan Amon ile filizlenen romantizmi yer alırken , Blondina'nın kibirli üvey kardeşi ve prensi, Blondina'nın en iyi arkadaşı ve hizmetçisi Lucy'ye utanç verici bir aşık olur. Prens Lart, çocukluğunun çoğunu Blondina'ya zorbalık ederek ve başkalarını küçümseyerek geçiren küstah bir tavır ve üstünlük kompleksine sahiptir. Lucy'nin yanında telaşa kapıldığında, sıradan biri için duygularını lanetler ve kendi yargısını sorgular. Bununla birlikte, bu yan romantizm, Prens Lart'a farklı sosyal sınıflardan bu yasak çift için kök saldıkları için hayranların umduğu kurtarıcı nitelikleri ve karakter geliştirmesini sağlıyor.


SubZeroSubZero , düşmandan sevgiliye mecazın hayranları için mükemmel bir romantizm webtoon'udur . Dizinin yıldız çifti Clove ve Kyro, eski bir rekabete sahip iki ejderha olsa da, savaşan iki klan arasında çiçek açan tek beklenmedik çift onlar değil. Kyro'nun kız kardeşi Prenses Kharis, tıpkı asil kardeşi gibi kızıl bir ejderhadır ve ejderha formuna geçme yeteneğine sahiptir .


Clove, anlaşmalı bir birliktelik içinde Kyro ile evlenmek için geldiğinde, Azure Klanından en güvendiği müttefiklerini ve generallerini de beraberinde getirir. Clove'un muhafızlarının lideri olarak Kaptan Nouren, kızıl ejderhaları ve onların klanını küçümser. Ancak Kaptan Nouren'in fikirleri, onu hem sözleriyle hem de zarif dans hareketleriyle büyüleyen Prenses Kharis ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar. Birbirleriyle gizli bir romantik birliktelik kurduklarında, onlara en yakın kişiler gizli ilişkilerini fark etmeye başlar.

11 görüntüleme1 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

1 commento


drawwustaf
drawwustaf
30 set 2021

güzel

Mi piace
bottom of page