top of page

Şanslı Yeni Palworld Oyuncusu Devasa Ejderha Yumurtasından Nadir Bir Dost Kazandı

Şanslı bir Palworld oyuncusu, oyun içi yolculuğuna Dev Ejderha Yumurtasından çıkan son derece nadir ve güçlü bir Dost ile başlıyor.Palworld'ün başlarında Büyük Ejderha Yumurtasından Jormuntide Ignis'i çıkarmak son derece şanslıdır ve oyuncuya güçlü bir savaş arkadaşı verir.


Palworld'de Devasa Ejderha Yumurtası elde etmek zor bir iştir ve yumurtadan istenilen Dost'a çıkacağının garantisi yoktur.


ormuntide Ignis sadece savaşta zorlu değil, aynı zamanda Pals'ı oyunda kaynaştırmak için gerekli olan kek yapımında da kullanışlıdır.


Şanslı bir Palworld oyuncusu, oyunun başlarında Büyük Ejderha Yumurtasından çıkardıkları Jormuntide Ignis'i gösteriyor. Palworld'deki çeşitli Dostlar söz konusu olduğunda , çok azı savaşa Jormuntide Ignis'ten daha uygundur. Böylesine güçlü bir arkadaşla maceraya başlamanın oldukça şans eseri olduğunu söylemeye gerek yok.


Palworld Oyuncusu Oyunun Erken Döneminde Güçlü Dostundan Yararlanıyor


Reddit kullanıcısı GuyFluffle123, kampanyalarının başlarında yumurtadan çıktığını iddia ettikleri Jormuntide Ignis'in bir görüntüsünü paylaştı. Palworld'deki en iyi çift tipli Dostlardan birini bu kadar erken bir zamanda bulmak, elbette, en hafif tabirle tesadüfi bir çıkıştır. Hem Ejderha hem de Ateş tipi olan Jormuntide Ignis, oyundaki en güçlü hareketlerden bazılarına erişime sahip.


Jormuntide Ignis sadece savaşta sahip olunması gereken zorlu bir takım arkadaşı değil, aynı zamanda iş pasta yapmaya geldiğinde de Dost'tur. Oyuna yeni başlayanlar için Palworld'de kek yapmak, Pals'ı kaynaştırmak için çok önemlidir. Yeni Dostlar yakalamak için açık dünyaya çıkmak yerine, bu yaratıklar belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra ekipman ve tariflere erişim sağlanarak füzyon yoluyla elde edilebilir.Henüz yılın başında ama Palworld şimdiden 2024'ün en büyük sürpriz oyunu oldu. Genellikle "Silahlı Pokemon " olarak adlandırılan oyun, Steam'de tüm zamanların en büyük oyunlarından biri haline geldi. Oyunun Xbox konsollarında da popüler olduğunu kanıtladığını belirtmeden geçemeyeceğiz. Hayatta kalma nişancı/canavar toplama oyununun hızlı yükselişiyle birlikte, birkaç nedenden dolayı oyun endüstrisinin konuşulan konusu haline geldi. Elbette, Palworld'ün tartışmaları bu noktada iyi bir şekilde belgelenmiştir, ancak bundan daha fazlası, oyuncular hayranların en sevdiği türlerin bu karışımından keyif alıyorlar.


Çevrimiçi oyun hâlâ erken erişim aşamasında olduğundan hayranlar Palworld'ün gelecekteki içerik yol haritası konusunda heyecanlı . Oyun 1.0 sürümüne doğru ilerlerken geliştiriciler önümüzdeki aylarda çapraz oyun ve PvP'nin yanı sıra yeni adalar, Dostlar ve patronlar vaat ediyor. Ayrıca ekip, sorunları özenle ele alıyor ve performansı artırıyor. Oyunun konsol versiyonu PC versiyonunun biraz gerisinde kalsa da ekip aynı zamanda Xbox sürümlerini güncellemek için de yoğun bir şekilde çalışıyor.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page