top of page

Yeni Age of Empires Oyunu Duyuruldu

Şu anda yeni bir Age of Empires oyunu üzerinde çalışılıyor ve geliştiricisi, oyunun bu popüler seriye "yepyeni bir dokunuş" getireceğini iddia ediyor.

World's Edge stüdyosu ve TiMi Studio Group , bu popüler serinin bu yılın sonlarında mobil cihazlara gelecek yeni strateji oyunu Age of Empires Mobile'ın ilk oynanış fragmanını yayınladı . Bu yeni Age of Empires oyunu mobil cihazlara gelen ilk oyun olmasa da geliştiricileri serinin ana oyunlarındakine yakın yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

World's Edge stüdyosu, Xbox Game Studios'un bir parçasıdır ve 2019'dan bu yana Age of Empires serisini yönetmektedir. World's Edge stüdyosu, serideki önceki bölümlerin yeniden düzenlemelerinin yanı sıra, " genel olarak" en iyi ortaçağ strateji oyunlarından biri olan Age of Empires 4'ü piyasaya sürdü. Metacritic'te 100 üzerinden 81 puanla olumlu yorumlar” aldı. World's Edge stüdyosu, bu yeni Age of Empires mobil oyunu için, Call of gibi popüler mobil oyunlarda çalışma deneyimi olan Tencent Games'in bir yan kuruluşu olan TiMi Studio Group ile işbirliği yapıyor. Görev: Mobil ve Pokemon Birleşiyor .

Bu ilk Age of Empires Mobile oynanış fragmanının yayınlanması, oyuncuların serinin bu yeni oyunundan bekleyebilecekleri özellikler hakkında daha fazlasını ortaya çıkarıyor. Geliştiricilere göre bu yeni oyun, geleneksel Age of Empires formülüne "yepyeni bir dokunuş" getirecek . Oyuncular Fransız, Bizans, Romalılar ve Çinliler arasından kendi uygarlıklarını seçebilecek, kaynak toplayabilecek ve Hannibal, Charlemagne, Büyük İskender veya Barbarossa gibi çeşitli tarihi kahramanlarla imparatorluklarını inşa edebilecekler. Age of Empires Mobile, oyuncuların kendi avantajlarına kullanabileceği çeşitli arazilerin yanı sıra keşfedilecek geniş bir dünya ve yıkılabilir unsurlara sahip dinamik savaş alanları da içerecek. Son olarak Age of Empires Mobile , oyuncuların dünyanın her yerindeki rakiplerine karşı kendilerini test etmeleri için çevrimiçi çok oyunculu mod sunuyor.


Age of Empires Mobile Nasıl İndirilir


Oyuncular Age of Empires Mobile'a Google Play ve App Store üzerinden ön kayıt yaptırabilirler . Resmi Age of Empires Mobile web sitesi, oyunculara ödüllerin kilidini açacak olan ön kayıt hedeflerini gösteriyor; 100.000 ön kayıttan oluşan ilk eşik zaten aşılmış durumda ve oyunculara , en son ortaçağ strateji oyunundan yararlanabilecekleri çeşitli oyun içi kaynaklar veriliyor . bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek. World's Edge stüdyosu ve TiMi Studio Group, oyunculara ve kahraman Kleopatra'ya özel bir çerçeve ve Age of Empires'a ön kayıt yaptıranlara sürpriz bir ödül vaadiyle toplam 3 milyon oyuncu kaydını hedefliyor. Mobil .


Age of Empires Mobile'ın resmi çıkışını beklerken oyuncular, Xbox Game Pass'te şu anda mevcut olan en iyi strateji oyunlarından biri olan Age Of Empires 4: Anniversary Edition'ın keyfini çıkarabilirler . World's Edge stüdyosu ve TiMi Studio Group , Age of Empires Mobile hakkında önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi açıklamalı çünkü oyun bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.

2 görüntüleme0 yorum

Comentarios