top of page

The Sims 4 Yeni Şeyler Paketini Duyurdu

The Sims 4, bir sonraki Stuff Pack'i tanıtıyor ve ilk oyun içi koleksiyonlarından birini tamamen değiştirecek yepyeni bir aktivite içeriyor.

The Sims 4, yaklaşan Crystal Creations Stuff Pack'te mücevherleri bir beceri ve meslek olarak keşfedecek. Sims 4'te dört farklı DLC türü bulunur: genişletme paketleri, oyun paketleri, malzeme paketleri ve kitler. DLC, masaya ne kadar içerik getireceğine göre kategorize edilir ve fiyatlandırılır. Kitler , The Sims 4'e eklenen en son eklentiydive bunların piyasaya sürülmesinden sonra EA, malzeme paketleri yayınlamayı önemli bir süre durdurdu.

İlk kit olan Bust the Dust, Mart 2021'de piyasaya sürüldü. Şu anda toplam 27 kit mevcut. Öte yandan, Mart 2021 ile Şubat 2024 arasında çıkan tek eşya paketi, Eylül 2023'teki Home Chef Hustle eşya paketiydi . Home Chef Hustle eşya paketi duyurulduğunda, birçok kişi kitlerin eski olduğunu düşündüğü için hayranlar şaşırdı. eşya paketleri tamamen değiştirildi.

Kitlerin The Sims 4'e tanıtılması oldukça tartışmalıydı ancak sonunda yavaşlamış olabilir. En azından EA'in eşya paketlerini daha düzenli yayınlama niyetinde olduğu görülüyor. Bu seferki sürümler arasındaki zaman aralığı çok daha kısa olan Crystal Creations Stuff Pack, Şubat ayının sonundan önce The Sims 4'e geliyor . Bu eşya paketi gemolojiyi öğrenmeye, kristalleri ve metalleri toplamaya ve el işçiliğiyle mücevher yapmaya odaklanıyor. Görünüşe göre Crystal Creations birçok oynanış seçeneğini masaya getirecek.


Crystal Creations Stuff Paketi Çıkış Tarihi29 Şubat 2024 Perşembe, 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 UTC


Oyuncular, Crystal Creations Stuff Pack ile Gemoloji Becerisini keşfedebilecek ve bu, Gemoloji Masasında daha fazla üretim seçeneğinin kilidini açacak. The Sims 4'te takı yapımı sadece estetik amaçlı olmayacak. Oyuncular, bazı kristallerin güçlü yetenekler veya güçlendirmeler elde etmek için sahip olabileceği enerjiden nasıl yararlanacaklarını öğrenebilirler. Oynanış fragmanına göre Orange Topaz Kristal Izgarada şarj edilirse Sim'lerin yaratıcı becerileri daha hızlı kazanmasına olanak tanıyacak. Örneğin Jet, Sim'lerin istediği zaman Ölüm Meleği'ni çağırabilmesini mümkün kılıyor.

Metaller ve kristaller her zaman The Sims 4'teki Ev Koleksiyonları sekmesinin bir parçası olmuştur . Kendilerine meydan okumak için oyuncular genellikle her koleksiyonun tüm öğelerini bularak tamamlamaya çalışırlardı. Ancak bu eşyalarla yapacak başka pek bir şey yoktu. Neyse ki Crystal Creations Stuff Pack, kaynakların eğlenceli bir şekilde kullanılmasını sağlayacak ve oyuncuları The Sims 4'ün çeşitli bölgelerinde onları aramaya motive edecek .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page