top of page

Stellar Blade: Zihin Haritası Kopyaları Nereden Alınır?

Sana Bakmak, Eve'in Xion'da bulabileceği ilk yan görevlerden biridir; üç Zihin Haritası Kopyasını nasıl alacağınızı ve tamamlayacağınızı burada bulabilirsiniz.Oyuncular Xion'a ulaştıktan sonra Stellar Blade'in dünyası büyük ölçüde açılıyor. Şehirde yardıma ihtiyacı olan birçok insan var ve çoğu zaman Eve'in Naytiba'nın istila ettiği Çorak Topraklara gitmesini talep ediyor. Yan görevleri tamamlamak SP kazanmanın yanı sıra bol miktarda Altın ve ödül kazanmanın harika bir yoludur.
Oyuncular ana hikayeye devam ettikçe yeni yan görevlerin kilidi açılacak, ancak birçoğu Xion'un kilidini açtıktan hemen sonra da mevcut olacak. Bu görevlerin de hemen tamamlanması gerekmiyor ve eğer oyuncular isterse biraz daha ileride tamamlanabilir. Oyuncuların karşılaşacağı ilk yan görevlerden biri , Son Gulp çubuğuna girdikten sonra Sana Bakmak olacaktır. Sahibi Su ile konuştuktan sonra Eve, Lily'nin bilgisini kullanarak Enya'ya yardım etmeyi teklif edecek.


Stellar Blade'de Sana Bakmak Nasıl Tamamlanır
Görevi kabul ettikten sonra, Enya'yı onarmak için gereken parçaların listesini Eve'e verecek olan Lily'yi ziyaret edin. Oyuncuların alması gereken ilk ve en önemli parçalar Zihin Haritası Kopyalarıdır. İlki Xion'da, barın yakınında bulunan Sister's Junk'tan satın alınabilir ve buradan bir WB Pompası da satın alabilirsiniz. İlkini aldıktan sonra Çorak Topraklara gidin ve güneydoğuya doğru ilk büyük açık bölüme gidin. Yolun ortasında küçük bir robotun bulunduğu tepenin yakınında küçük bir yol bulmak için kuzeye dönün . Robotu yok edip yağmalamak ikinci Zihin Haritası Kopyasını kazandıracaktır.


Üçüncü ve son Zihin Haritası Kopyası , çorak arazinin ilk büyük bölümünün güney yolu boyunca bulunur . Bu yol üzerinde, son Zihin Haritası Kopyasını elde etmek için yok edilmesi gereken başka bir robot olacak. Enya'yı onarmak için gereken son şey, dünya çapında, özellikle de Wasteland'deki sandıklarda sıklıkla bulunan nadir elementler olan 10 Extreme Nano Element'tir. Keşfetmeye devam edin ve gerekli öğelerin bulunduğu sandıkları bulmak ve açmak için Drone'un taramasını kullanın. Gerekli tüm malzemeleri aldıktan sonra, son ara sahneyi izlemek ve görevi tamamlamak için Kalenin yanındaki Lily'ye dönün.


Stellar Blade'de Size Bakmanın Tüm Ödülleri


Lily'nin yardımı sayesinde Enya artık yeni bir vücuda sahip ve Eve'in onunla ilk tanıştığı zamana göre çok daha iyi durumda. Eve'e borcunu ödeyecek hiçbir şeyi olmadığını iddia etmelerine rağmen Enya ve Su, Eve'i 900 Altın, iki Yüksek Konsantre İksir ve bir Kalıcı İksir ile birlikte çok sayıda SP ile ödüllendirecek. Enya'yı hâlâ barda şarkı söylerken bulabilirsiniz ama artık çok daha fazla enerjisi ve yaşamı var.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page