top of page

Starfield Modu Oyuna Greedo'yu Ekliyor

Hayal gücü kuvvetli bir Star Wars hayranı, kıyafeti ve tabancasıyla birlikte popüler ödül avcısı Greedo'yu indirilebilir bir mod aracılığıyla Starfield'a eşlikçi olarak ekler.  • Star Wars'tan Greedo, kendi sesi, kıyafeti ve blaster tabancasıyla tamamlanan bir yardımcı mod olarak Starfield'a katılıyor.

  • Modder Crozzbow, Star Wars'u Starfield ile harmanlıyor ve Greedo'yu Akila City'deki Aggie's Bar'a işe alınabilir bir arkadaş olarak ekliyor.

  • Oyuncular, ayrı bir modla Star Wars evrenindeki patlayıcıları kullanma seçeneğiyle Greedo'nun kıyafetini ve uzay giysisini üretip giyebilirler.


Bir Starfield modlayıcısı, Bethesda'nın uzay yolculuğu RPG'sini bir başka mega-popüler bilim kurgu serisi Star Wars ile harmanlayarak Greedo'yu oyuna eşlik etti. Starfield, Eylül lansmanından bu yana, bir dizi ilginç ve kullanışlı mod yaratan geniş bir mod geliştirici topluluğuna tanık oldu. Bu modlardan bazıları, cephane işçiliği ve gezegen kaynak veritabanı eklemek gibi Starfield'ın bazı eksikliklerini iyileştirmeyi amaçlıyor. Diğerleri oyuna Halo'nun Master Chief zırhı veya Star Wars evreninden çeşitli uzaylılar gibi harika geçişler ekliyor .


Herkesin favori Rodian ödül avcısı Greedo, ilk Star Wars filminin başlarında ilk kez sahneye çıktı . Luke Skywalker, Ben Kenobi, C-3P0 ve R2D2'den oluşan birleşik bir pilot, Tatooine'in tehlikeli Mos Eisley Cantina'sına pilot aramak üzere yola çıktığında, trajik bir şekilde çekişmede çok yavaş olan Greedo ile tartışırken efsanevi Han Solo ile karşılaştılar. . O günden bu yana geçen on yıllarda Greedo, kısa bir süreliğine ortaya çıkmasına rağmen fandom arasında hayranların en sevdiği karakter haline geldi.


Starfield'ın evreni pek çok farklı uzay korsanı, hırsız ve ödül avcısı grubuyla doluyken, Greedo buna tam olarak uyum sağlayacak gibi görünüyor. Starfield modcularından Crozzbow, Rodian ödül avcısını oyuna şu şekilde ekleme görevini üstlendi: Nexus Mods'ta bulunan Greedo - Star Wars Companion adlı bir modun . Greedo, işe alınabilir arkadaş Lyle Brewer'ın yerini alıyor ve Mos Eisley'e çok benzeyen bir kasaba olan Starfield'ın Akila Şehri'nde bulunan Aggie's Bar'da uygun bir şekilde bulunabilir . Crozzbow tarafından belirtilmese de, Greedo'nun Lyle Brewer'ın Xenososyology, Particle Beams ve Shotgun Sertifikasyonu gibi becerilerini miras aldığı varsayılabilir.


Greedo Starfield'a Modifiye EdildiGreedo , kendi sesi, kıyafeti, uzay giysisi ve Star Wars evreninden DT-12 ağır blaster tabancasıyla birlikte geliyor . Harika bir yenilikle oyuncular, Starfield'ın endüstriyel tezgahlarından birini kullanarak Greedo'nun kıyafetini ve uzay giysisini kendileri üretip giyebilecekler . Crozzbow, Greedo'nun kıyafeti ve uzay giysisi sıska karakter modelleri için tasarlandığından ve daha büyük bir karakterle donatıldığında kırpılmaya neden olabileceğinden, daha büyük yapıya sahip karakterlere sahip oyuncuları uyarıyor.


Ne yazık ki DT-12 oyuncular tarafından kullanılamıyor ancak Crozzobw, Starfield'ın birçok silahını DT-12 blaster tabancası da dahil olmak üzere Star Wars evrenindeki patlayıcılarla değiştiren Arms of Mandalore adlı diğer modunun kurulmasını öneriyor. Nexus Modları sayfasında Crozzbow ayrıca, Greedo modunu yüklemek isteyen oyuncuların önce radiclown'un Star Wars Aliens modunu yüklemeleri gerektiğini belirtiyor çünkü Crozzbow, Greedo'yu radiclown'un Rodian varlıklarını kullanarak yarattı.


Pek çok modcu , bu yıl Starfield'a gelmesi beklenen Bethesda'nın Creation Kit'ini hâlâ sabırla bekliyor . Yaratılış Kiti, mod geliştiricilere daha da fazla olanak sunacak; Crozzbow, Greedo'nun Lyle Brewer'ı değiştirmeye gerek kalmadan bağımsız bir karakter olarak eklenmesine izin vereceğini bile belirtti. Starfield'ın Shattered Space DLC'sinin de bu yıl çıkması bekleniyor, ancak çıkış tarihi henüz onaylanmadı.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page