top of page

Stardew Valley Süper Salatalık Nasıl Elde Edilir

Süper Salatalık, oyuncuların onu aramak için doğru zamanı ve yeri bilmeleri durumunda Stardew Valley'nde yakalanabilecek çok nadir balıklardan biridir.Stardew Valley'de oyuncular yılın zamanına, günün saatine ve hatta konuma bağlı olarak istedikleri sayıda farklı balığı yakalayabilirler. Oyuncular Stardew Valley'de tüm çeşitler için nasıl balık tutulacağını çözebilse de , biraz yardım almadan Süper Salatalık bulmak zor olabilir.


Süper Salatalıklar, oyuncuların yetiştirebileceği dev bir sebze gibi görünse de aslında yılan balığı benzeri salatalık balığının nadir bir versiyonudur. Dikiş makinelerinin makaralarında, 250-375g arasında satılan Tüp Üstleri yapmak için kullanılabilirler ve garip ??HMTGF?? elde etmek için kullanılabilirler. heykel. Stardew Vadisi'nin efsanevi balığı olmasa da , Süper Salatalık'ı elde etmek hala oldukça zordur ve yalnızca belirli zaman ve mevsimlerde, üç yerde ortaya çıkacaktır.


Süper Salatalık Yakalama Zamanı


Bu bulunması zor salatalıklardan birini aramanın en iyi zamanı, oyun içi saat 18:00 ile 02:00 arasında, gece balık tutmaktır. Süper Salatalık da yalnızca yaz veya sonbaharda ortaya çıkar. Oyuncuların iyi bir oltaya sahip olmaları ve yakalamayı kolaylaştırmak için Stardew Vadisi'nde balık tutma seviyelerini mümkün olduğunca yükseltmeleri önemlidir .


Süper Salatalıkların bulunabileceği yerler şunlardır:


  • Okyanus

  • Gece Pazarı derin deniz denizaltı yolculuğu

  • Korsan Koyu

  • Yaz ve sonbaharda çöp kutularını kazmak.


Süper Salatalığın çok fazla kullanım alanı olmadığı göz önüne alındığında, diğer balıkçıların onu çöpe atması şaşırtıcı değil. Oyuncular bu Süper Salatalıklardan birini istiyor ancak Stardew Valley'deki eğlenceli balık tutma mekaniklerinden bıktıysa , bunun yerine çöpte bir tane bulmayı deneyebilirler.??HMTGF??'yi alın Heykel


??HMTGF??'yi almak için Stardew Valley'deki heykel , oyuncuların "sihirli" kasalardan birini kullanması gerekiyor. Tek bir istiflenmemiş Süper Salatalık alın ve demircinin dükkanına gidin; Eğer oyuncular Salatalıkları istiflemezse, sandık o yığındaki Salatalıklardan sadece bir tanesi yerine tümünü alacaktır. Demirci dükkanının kuzeyine gidin ve çitlerle çevrili bir alan arayın. Çitin üzerinde oyuncuların sihirli sandığa erişebilecekleri bir delik var.


Sihirli sandık, mor balığı daha da tuhaf bir ödülle değiştirecek. ??HMTGF?? Birisi yedek parçalardan Sünger Bob Kare Pantolon heykelinden Squidward yapmaya çalışmış gibi görünen gizli bir mobilya parçası . Heykel yeniden satılamaz ancak sanat eseri olarak sergilenebilir ve Stardew Valley'den oyuncuların alabileceği en iyi hediyelerden biridir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page