top of page

Stardew Valley Oyuncusu Kulübesini Kahve Dükkanına Dönüştürüyor

Sevilen çiftlik hayatı simülatörü Stardew Valley'in yaratıcı bir hayranı, oyun içi barakalardan birini şirin, küçük bir kafeye dönüştürüyor.

Bir Stardew Valley oyuncusu, oyun için diğer yaratıcı bina düzenlerini görüp ilham aldıktan sonra çiftlik kulübesini şirin, küçük bir kahve dükkanına dönüştürdü. 2016 yılında piyasaya sürülen, büyük beğeni toplayan çiftlik hayatı simülatörü, oyuncuların keyif alabileceği pek çok yeni içerik ekleyecek büyük bir güncellemeyi yakında alacak.

Oyunda Stardew Valley oyuncularının inşa edebileceği çok sayıda çiftlik binası var ; bunlardan biri mütevazi kulübe. Barakalar genellikle ürünleri, özellikle de ürünleri Zanaatkar Ürünleri'ne dönüştüren Fıçılar ve Konserve Kavanozları gibi Zanaatkar Ekipmanlarını depolamak için kullanılır. Bununla birlikte barakalar aslında mobilya, duvar kağıdı ve döşemeyle süslenebilen küçük çiftlik evleri olduğundan, oyuncuların barakalarını özel odalara dönüştürmesi de alışılmadık bir durum değil.


Stardew Valley alt dizininde yakın zamanda yayınlanan bir gönderide ThatBritishMo adlı bir kullanıcı, oyundaki barakalarını hoş görünümlü bir kahve dükkanına dönüştürdüklerini açıkladı. Topluluk üyeleri ThatBritishMo'nun Stardew Valley barakasını benzersiz şekilde kullanmasını övdü ve bazıları projeyi şaşırtıcı ve sevimli olarak tanımladı. Oyunun hayranları geçmişte spa ve saunaya dönüştürülen bir barakadan da benzer şekilde etkilenmişlerdi, aynı zamanda büyüleyici bir özel kütüphaneye dönüştürülen bir baraka da vardı.Güneşli bir kafeye dönüştürülen Stardew Valley serası gibi başlıktaki diğer binalar da kullanılarak özel odalar oluşturuldu . Stardew Vadisi'ndeki sera , yılın herhangi bir zamanında herhangi bir mevsimde ürün yetiştirmek için kullanılabilecek küçük bir arazi parçasına sahip olduğundan özel bir çiftlik binasıdır. ThatBritishMo, paylaşımında, çay bahçesine dönüştürülmüş bir serayı gördükten sonra barakayı kahvehaneye çevirdiklerini açıkladı.

Stardew Valley Yeni İçerik 2024


Stardew Valley'in 1.6 Güncellemesi oyuna yeni öğeler ekleyecek; bunlardan bazıları oyuncuların özel odaları için kullanabileceği yeni mobilya, duvar kağıdı ve döşeme türleri olabilir. 19 Mart'ta yayınlanması planlanan yama, diğer şeylerin yanı sıra yeni bir büyük festival, 100'den fazla diyalog satırı ve 8 oyunculu çok oyunculu desteği de getirecek.

Stardew Valley'in geliştiricisi Eric "ConcernedApe" Barone , dikkatini bir sonraki projesi Haunted Chocolatier'e çevirmeden önce Güncelleme 1.6'nın getirebileceği tüm sorunları ele alacak . Barone'un önceki oyununda yaşadığı benzer bir gelişim döngüsüne devam etmesi durumunda Haunted Chocolatier 2024'te düşebilir .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments