top of page

Stardew Valley Oyuncusu Şaşırtıcı Güncelleme 1.6 Keşfi Yapıyor

Bir Stardew Valley oyuncusu, Güncelleme 1.6'nın yeni içerik eklemelerini keşfederken yaptıkları heyecan verici bir oynanış keşfini paylaşıyor.

Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın piyasaya sürülmesi, bir oyuncunun hız artışı için atları beslemek için kullanılabileceğini keşfettiği havuç da dahil olmak üzere bir dizi yeni mahsulü tanıttı. Geliştirici Eric "ConcernedApe" Barone , Stardew Valley Güncelleme 1.6'ya bir dizi büyük değişiklik ve küçük düzeltmeler ekledi ; daha fazla yama yolda ve hayranlar, yeni içerik eklemeleriyle ilgili bir dizi sürpriz keşifleri paylaşıyor.

İlk olarak 2016'da piyasaya sürülen Stardew Valley , çiftçilik, yiyecek arama, balıkçılık, madencilik ve zanaat mekaniği içeren bir yaşam simülasyon oyunudur. Oyuncular bağımsız oyunu piksel estetiği, sevimli karakterleri, sağlıklı hikaye anlatımı ve rahatlatıcı oynanışı nedeniyle övdü. Oyun, oyuncuların yetiştirebileceği, satabileceği ve şaşırtıcı şekillerde kullanabileceği daha fazla ürün içeren Güncelleme 1.6 ile bugüne kadarki en büyük yamasını aldı.

Stardew Valley oyuncusu Hansekins beklenmedik bir şekilde oyuncuların yeni havuç mahsulünü atları beslemek için kullanabileceğini ve binilebilir bineklere hafif bir hız artışı sağlayabileceğini keşfetti. Stardew Valley'deki mahsuller oyunun ana odağını oluşturuyor ve oyunculara Topluluk Merkezindeki paket gereksinimlerini karşılamak için farklı mevsimlerde çeşitli yiyecekler yetiştirme, duyuru panosu isteklerini tamamlama ve hatta karakterlerinin istatistiklerini artırmak için yemek pişirme olanağı sunuyor. Ancak 1.6 Güncellemesi, havuçlardan elde edilen istatistik artışlarının atlarda kullanılmasına izin veriyor. Önceden, belirli PC modları dışında atlara yiyecek verilemiyordu, ancak bunlar gözle görülür herhangi bir istatistik artışı içermiyordu. Güncelleme 1.6'daki yeni havuçlarla oyuncular artık atlarını yaklaşık %6 hız artışıyla besleyebilecekler. Değişiklik küçük olsa da Pelican Kasabası çevresinde seyahat etmeyi biraz daha hızlı hale getirmeye yardımcı olabilir ve atlarla eğlenceli, etkileşimli bir unsur katabilir.Stardew Valley Güncellemesi 1.6'daki Yeni İçerik

Hayranlar, Stardew Valley Güncelleme 1.6'daki tüm yeni içerik eklemelerinin yanı sıra 1.6.1-3 yamalarında sunulan diğer değişikliklerin de keyfini çıkarıyor . En büyük güncellemelerden bazıları arasında NPC'ler için sezonluk kıyafetler, evcil hayvanlar için giyilebilir şapkalar, 100'den fazla ek diyalog satırı, yeni Meadowlands Çiftliği ve meşhur içilebilir mayonez yer alıyor. Diğer önemli değişiklikler arasında savaş ve hasat hareketi için çeşitli hata düzeltmeleri, çevirilerde iyileştirmeler ve zanaat mallarında ayarlamalar yer alıyor. Stardew Valley Güncelleme 1.6'daki pek çok yeni öğe hayranlarını hoş bir şekilde şaşırttı; birçok oyuncu heyecan verici keşifler yapmaya ve bulduklarını toplulukla paylaşmaya devam ediyor.

Tüm zamanların en iyi bağımsız oyunları arasında yer alan Stardew Valley , oyuncuları memnun etmeye devam ediyor. Çiftçilik başlığı hayat simülasyonu türünün temel öğesi haline geldi ve yeni çıkanlar için bir karşılaştırma standardı olarak hizmet etmeye devam ediyor. 1.6 Güncellemesi oyuna rekor sayıda oyuncu getirdi; ilk kez oynayan ve deneyimli hayranlar, her oyunda eğlenceli yeni keşifler yapıyor. Dinamik NPC değişimlerinden eğlenceli hayvan etkileşimlerine kadar oyuncuların Stardew Valley hakkında seveceği pek çok şey var .2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page