top of page

Stardew Valley, 1.6 Güncellemesinin Yayınlanmasının Ardından Steam'de Tüm Zamanların En Yüksek Oyuncu Sayısına Ulaştı

Güncelleme 1.6'nın piyasaya sürülmesiyle yeni ve geri dönen hayranların ilgisini çeken Stardew Valley, Steam'de tüm zamanların eşi benzeri görülmemiş bir oyuncu sayısına ulaştı.  • Stardew Valley Güncellemesi 1.6, Steam'de 140.000'den fazla eşzamanlı kullanıcıyla oyuncu sayısı rekorları kırdı.

  • Devasa yamada yeni festivaller, içilebilir mayonez, kış kıyafetleri ve 100'den fazla diyalog satırı bulunuyor.

  • ConcernedApe, yayınlanmadan önce Güncelleme 1.6'yı tekrar tekrar tanıtıyor ve hayranlar için büyük bir heyecan yaratıyor.


Merakla beklenen Stardew Valley Güncellemesi 1.6 yayınlandı ve bu, oyunun Steam'de 140.000'in üzerinde eş zamanlı kullanıcıyla tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısına ulaşmasını sağladı. Stardew Valley Güncellemesi 1.6 için yama notları bir dizi yeni içerik, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını içeriyor; hem yeni hem de geri dönen hayranlar, devasa yamanın keyfini çıkarmak için sürüler halinde bilgisayarlarını açtılar.


Stardew Valley, 2016 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana tüm zamanların en popüler ve başarılı hayat simülasyonu oyunlarından biri haline geldi. Oyuncular sıklıkla oyunun sevimli estetiğini, çeşitli oynanışını ve sevimli karakterlerini övüyorlar ve Güncelleme 1.6'daki yeni eklemeler, Stardew Valley'in inanılmaz bir başarıya ulaşmasına yardımcı oldu.


SteamDB'deki canlı verilere göre Stardew Valley , 140.000'den fazla eşzamanlı kullanıcıya ulaşarak tüm zamanların oyuncu sayısını aştı. Bu dönüm noktası, Stardew Valley için bugüne kadarki en büyük yama olan Güncelleme 1.6'nın çıkışıyla birlikte geliyor . Oyuncular heyecanla lansmana kalan son saatleri geri sayarken, birçok kişi yaratıcı Eric "ConcernedApe"in uyanmasını ve büyük güncellemeyi yayınlamasını bekliyordu. ConcernedApe'in çıkışından önce Stardew Valley Güncellemesi 1.6 için defalarca teaser yayınlamasıyla heyecan doruk noktasına ulaştı ve hayranlar artık yeni içeriğiyle oyunu deneyimlemek için oyuna dalmaya başladı. Ancak Güncelleme 1.6 şu anda yalnızca PC'de mevcuttur. Konsol ve mobil oyuncuların Güncelleme 1.6 için biraz daha beklemeleri gerekecek ancak bu, Stardew Valley'in önceki oyuncu sayısı rekorunu kırmasını engellemedi.Stardew Vadisi Güncellemesi 1.6


ConcernedApe, Güncelleme 1.6'daki her küçük düzeltmeyi ve büyük eklemeyi detaylandıran devasa bir yama notları listesi ortaya çıkardı. Daha heyecan verici değişiklikler arasında daha fazla sezonluk oyun içi festivallerin eklenmesi, içilebilir mayonez ve jöle, el yapımı ürünlerde iyileştirmeler, yakın dövüş ve hasat hareketlerinde ayarlamalar ve Stardew Valley'de yeni bir çiftlik türü yer alıyor . Ayrıca 100'den fazla diyalog satırı, yeni oyun sonu içeriği, Joja rotaları için daha fazla seçenek, NPC'ler için kış kıyafetleri, mod uyumluluğu güncellemeleri ve düzinelerce yaşam kalitesi değişikliği de dahildir. ConcernedApe çabalarını diğer projelere yönlendirirken hayranlar da Stardew Valley'e yapılacak son güncellemeyi kutluyor .Stardew Valley , sekiz yıldır on binlerce oyuncunun ilgisini çekerek tüm zamanların en sevilen bağımsız oyunlarından biri haline geldi ve bu sayı artmaya devam ediyor. Stardew Valley hayranlarının yarattığı topluluk katkılarından, tonlarca yeni içerik ekleyen resmi güncellemelere kadar, Stardew Valley oyuncularının keyfini çıkarabileceği pek çok eğlenceli içerik var.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page