top of page

Sons of the Forest Kazma Nasıl Alınır?

Oyuncuların gelişmiş ekipman madenciliği yapmak ve üretmek için Sons of the Forest'taki kazmaya ihtiyacı olacak; işte onu nerede bulacağınız.Sons of the forest 1.0 güncellemesi oyuna yamyam ve mutant çeşitleri, mağaralar, ekipmanlar ve sistemler de dahil olmak üzere tonlarca yeni içerik getirdi. Oyuncular hikayede ilerledikçe belirli alanlara erişmek veya malzeme toplamak için önemli öğeleri bulmalılar. Oyunun sonlarında oyuncuların alması gereken bir araç kazmadır. Bu eşyaların çoğu mağaraların derinliklerinde gizlidir ve kazma da bir istisna değildir.

Kazma, adadaki tek değerli kaynak olan Solafite'i çıkarabilir. Solafit'in özellikle silah ve kıyafet yükseltmeleri için çeşitli kullanımları vardır ve ana hikayeyi geçmek için kritik öneme sahiptir. Sons of the Forest'ta adada yalnızca bir kazma var ve oyuncular onu bulmak için bu kılavuzu kullanabilir.


Sons of the Forest'taki Kazma Mağarası Konumu


Kazma, adanın kuzeydoğu tarafında küçük bir gölün yanındaki bir mağaranın içindedir. Bunun peşinden gitmeden önce, oyuncuların solunum cihazına sahip olması gerekir çünkü yolları üzerinde birden fazla su altı mağarası vardır. Solunum cihazı başka bir mağaranın içindeki sahildeki üreme noktasının yakınında alınabilir. Oyuncular ayrıca mağara dalışından önce el feneri veya meşale gibi daha iyi bir ışık kaynağına sahip olmalıdır.


Mağaranın girişi, büyük kayaların ortasında, aşağı inen bir ipin bulunduğu insan yapımı bir deliktir. Oyuncular ipi aşağı inmek için kullanabilirler, ancak bir muşamba koymak ve ilerlemeyi kaydetmek iyi bir fikirdir .


Sons of the Forest'ta Kazma Nerede Bulunur?


İpten aşağı indikten sonra bir şelaleye ulaşana kadar ilerleyin. Karanlık su havuzuna düşen başka bir şelaleye çıkıyor. Suya atladığınızda, mağaraların derinliklerine doğru yüzdüğünüzde solunum cihazı etkinleşecektir.


Su altı mağarasında yüzün, iskeletlerin arasından geçin ve küçük, sıkışık yollardan geçin. Sonunda küçük bir odaya geleceksiniz. Mağarayı daha derine doğru takip ettiğinizde oyuncular soldaki kapıyı kapatan kalasları ve sağdaki bir uçurumu görecekler. Bırakma noktasına doğru ilerleyin ve aşağı kaydırın.Oyuncular bir su havuzuna inecek ve solunum cihazını donatıp aşağıya doğru yüzebilecek veya sudan çıkıp bir miktar ganimet toplayabilecek. Ancak bölgenin içinde sivilceli bir mutant var, bu yüzden bununla baş etmeye hazır olun.


Su altı mağarasında yüzün ve küçük bir odaya çıkın. Oyuncular duvardaki bir açıklıktan tahta parçalarını ve bir su altı mağarasına giden başka bir su havuzunu görecekler.Tavandan sarkan üç işçi cesedinin bulunduğu daha büyük bir odaya açılana kadar dar mağaradan yüzün. Odanın arka tarafında Solafite duvarının yanında bir ışık var. Oyuncular kazmayı bazı Solafite'lerin içine sıkışmış halde bulacaklar.


Kazma Mağarasından Nasıl Ayrılılır?Oyuncular kazmanın bulunduğu yerin solunda bir yol bulacaklar. Mağaranın aşağısında iki sivilceli mutant daha var. Yanlarından geçmeye devam edin, yukarıya doğru uzanan bir ip var . Üstte ileri doğru ilerleyin ve alt seviyeye atlayın.


Bir çıkmaz sokak ve başka bir ip olana kadar davaya devam edin. Çıkış bu ipin tepesinde, mağaranın biraz ilerisindedir.


81 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page