top of page

Skyrim Ejderha Dövüşü Beklenmedik Kalp Kırıklığıyla Sona Erdi

Destansı bir Elder Scrolls 5: Skyrim ejderha dövüşü, başıboş bir ok yüzünden beklenmedik bir kalp kırıklığıyla sona eriyor.

Bir Elder Scrolls 5: Skyrim oyuncusu, Bethesda'nın beğenilen açık dünya RPG'sinde bir ejderhayla savaşırken yanlışlıkla bir tavşanı öldürdüğü bir klip paylaştı. Skyrim'in belirleyici özelliklerinden biri de ejderha savaşlarıdır. Ejderhaları öldürmeyi başaran Skyrim oyuncuları, Haykırışların kilidini açmak için kullanılan ejderha ruhlarının yanı sıra Ejderha Zırhı yapımında kullanılabilecek ejderha kemikleri gibi değerli malzemelerle ödüllendirilir.

Oyuncular Skyrim'in açık dünyasını keşfettikçe kendilerini bir ejderhayla karşı karşıya bulacaklar. Bazı Skyrim ejderhalarıyla görevlerin bir parçası olarak savaşılır, ancak diğerleriyle beklenmedik bir şekilde karşılaşılabilir. Skyrim ejderha dövüşleri oyundaki en unutulmaz anlardan bazılarına yol açabilir, ancak her zaman beklenebilecek nedenlerle değil.

Reddit kullanıcısı Mariaeduardabk yakın zamanda Dragonborn'larının Skyrim ejderhasıyla savaşırken çekilmiş bir klibini paylaştı . Ejderhanın yere çarptığı ve güvenli bir yere kaçan Dragonborn'a ateş püskürttüğü savaş heyecan verici bir savaştır. Oyuncu, ejderhayı uzaktan oklarla fırlatır ve sağlık barını sıfıra indirir. Oyuncu daha sonra Skyrim'in öldürme kameralarından birini tetikleyen son bir ok gönderir. Ancak öldürme kamerası, ejderhanın sinematik yenilgisini göstermek yerine, yanlış zamanda yanlış yerde bulunan ve ne yazık ki okla vurulan masum bir tavşanın yürek parçalayıcı ölümünü gösteriyor.Skyrim öldürme kameraları, oyundaki savaşlara ekstra heyecan katmak içindir. Tipik olarak gösterişli ve yıkıcı öldürücü darbeler sergiliyorlar ancak bazen de burada olduğu gibi beklenmedik anlarla sonuçlanıyorlar. Diğer zamanlarda öldürme kamerası amaçlandığı gibi çalışmaz; örneğin, Skyrim öldürme kamerasının oyuncunun bir örümceği öldürecekmiş gibi görünmesine neden olması ve düşmanın son saniyede yoldan çekilmesi gibi.

Bethesda oyunlarındaki öldürme kameralarının oldukça bölücü olduğu kanıtlandı. Bunlardan hoşlananlar var, ancak diğerleri kavganın ortasında kontrolü oyuncudan uzaklaştırmalarından hoşlanmıyor. Bazıları Starfield'daki ölüm kameralarını görmekten mutlu olurken , diğerleri Bethesda'nın açık dünya bilimkurgu RPG'sinin bu özelliği Elder Scrolls ve Fallout oyunlarından taşımamasından duydukları hayal kırıklığını dile getirdi .The Elder Scrolls 6'da Skyrim Tarzı Öldürme Kameraları Olacak mı?

Artık Starfield piyasaya çıktığına göre Bethesda dikkatini The Elder Scrolls 6'ya çevirecek . The Elder Scrolls 6'nın çıkış tarihine hâlâ yıllar var ama oyun çıktığında killcam içerip içermediğini veya bu özelliğin rafta kalıp kalmadığını görmek ilginç olacak

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page