top of page

Söylenti: Wuthering Waves 1.2 Karakterleri Sızdırıldı

📝ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Yeni sızıntı, Uğultulu Dalgalar'ın gelecek karakterleri Xiangli Yao ve Zhezhi'yi ortaya çıkarırken, gelecekteki oynanış için heyecan yaratıyor.

  • Oyuncular, Automata Mekanikleri konusunda uzman olan Xiangli Yao'yu ve Glacio desteği olan Zhezhi'yi serbest DPS karakteri olarak bekleyebilirler.

  • Spekülasyonlar, 1.2 versiyonunun Xiangli Yao ve Zhezhi'de 15 Ağustos'ta çıkış yapacağını ve hayranlar arasında heyecan yarattığını gösteriyor.


Yeni bir Wuthering Waves sızıntısı, yakında oyuna eklenecek iki karakter olan Xiangli Yao ve Zhezhi hakkında yeni detaylar ortaya çıkardı. Wuthering Waves, iki aylık yıldönümüne yaklaşan bir açık dünya RPG'sidir. Diğer gacha oyunlarında olduğu gibi, Wuthering Waves topluluğu Kuro Games'in oyununda henüz mevcut olmayan özellikler, içerik ve karakterler hakkında sık sık bilgi paylaşmaktadır.

Solaris 3 gezegeninde geçen bir hikayede, Lament olarak bilinen olayla yok olan bir dünyada oyuncular, kayıp anılarını geri kazanmak ve gerçeği keşfetmek için bir yolculuğa çıkan Uğultulu Dalgalar kahramanı Rover olarak uyanırlar . Rover geçmişleri hakkında daha fazla şey öğrendikçe, karakter belirli nesnelerle rezonansa girebilen ve frekanslarını değiştirebilen karakterler olan Rezonatörlerle daha derin bağlantılar kurar. Şu anda, 1.1 sürümünde, Uğultulu Dalgalar oyuncuları yeni karakterlerle tanıştırdı. Şimdi, bir sızıntı Uğultulu Dalgalar kadrosuna gelecekteki iki ekleme hakkında yeni ayrıntılar getiriyor.


Twitter kullanıcısı hxg_diluc, 1.2 sürümünde Wuthering Waves afişinde yer alması beklenen karakterler olan Xiangli Yao ve Zhezhi hakkında yeni bilgiler ortaya çıkardı. Sızdıran kişiye göre Xiangli Yao , bir eldiven kullanan ve oyunculara ücretsiz olarak verilecek olan Electro elementinin Wuthering Waves DPS karakteridir . Wuthering Waves'in damla pazarlaması yakın zamanda Xiangli Yao'yu duyurdu ve onun Huaxu Akademisi'nin Baş Araştırmacısı olduğunu açıkladı. Genç olmasına rağmen Xiangli Yao, özellikle Automata Mekaniği araştırmasına kendini adayarak çeşitli araştırma alanlarında uzmanlık gösteriyor.


Wuthering Waves Sızıntısı Xiangli Yao ve Zhezhi Hakkında Yeni Bilgiler Getiriyor

hxg_diluc'un sızıntısında yer alan bir diğer karakter olan Zhezhi'nin, altı Uğultulu Dalgalar öğesinden biri olan Glacio desteği olduğu tahmin ediliyor. Sızdıran kişi başka bir bilgi açıklamasa da, Zhezhi'nin patlama hasarı veren ve yeteneklerini geliştirmek için form değiştirmesine izin veren kiti olan beş yıldızlı bir karakter olan Jinhshi ile iyi bir sinerjiye sahip olduğunu ima ediyorlar. Karakteri Xiangli Yao ile birlikte duyuran Zhezhi'nin damlama pazarlaması, Zhezhi'nin utangaç ve sessiz ama zanaatına adanmış bir ressam olduğunu ortaya koyuyor.

Xiangli Yao ve Zhezhi'nin Wuthering Waves sürüm 1.2'nin afişinde ilk kez sahneye çıkması bekleniyor . Herhangi bir çıkış tarihi doğrulanmamış olsa da, afişin 15 Ağustos civarında başlayacağı tahmin ediliyor. Karakterler gelene kadar Wuthering Waves oyuncuları, 22 Temmuz'da sona erecek olan Thawborn Renewal afişi sırasında Jinhshi'yi işe alabilirler . Onun yerine, 5 yıldızlı karakter Changli'yi içeren Vermillion's Ploy afişi gelecek ve 4 yıldızlı Baizhi, Mortefi ve Taoqi'nin çekme oranları iyileştirildi.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page