top of page

RimWorld: Plasteel Nasıl Elde Edilir

Plasteel, RimWorld'deki en iyi işçilik malzemesidir ve iyi bir kaynağına sahip olmak, oyuncuların güçlü silahlar ve yüksek teknolojili aletler yapmasına olanak tanıyacaktır.RimWorld , oyuncuları uzak bir gezegene zorunlu iniş yapan bir grup rastgele koloniciyi güvenli ve işleyen bir koloniye dönüştürmeye zorlayan bir hayatta kalma oyunudur. Yol boyunca kana susamış akıncılardan öfkeli robotlara, hastalıklardan açlığa kadar her şeyle yüzleşmek zorunda kalacaklar.


Bir koloni ancak savunması kadar güçlüdür ve oyuncuların inşa edebileceği en güçlü RimWorld silahları , duvarları ve taretlerinin tümü Plasteel'den yapılmıştır. Plasteel, benzersiz moleküler yapıya sahip, onu inanılmaz derecede sağlam kılan, ara parça seviyesinde bir teknoloji malzemesidir. Maalesef bunu bulmak kolay değil ve oyuncuların Plasteel'i düzenli olarak kullanmaya başlayabilmeleri için kolonilerini uzun bir yol kat etmeleri gerekecek.


RimWorld'de Plasteel Nasıl Alınır?Plasteel'i elde etmenin en kolay yolu, özellikle de oyunun başında, Sıkıştırılmış Plasteel düğümlerini kazmaktır. Bu düğümler sadece nadir değil, aynı zamanda oyunda kazılması en yavaş cevherdir, bu da onları RimWorld'deki en iyi özelliklere sahip madencilerin bile zamanında bitirmesini neredeyse imkansız hale getirir. Daha güvenilir bir yöntem için, oyuncuların RimWorld'ün teknoloji ağacında Derin Delici ve Yere Nüfuz Eden Tarayıcının kilidini açacak kadar ilerlemeleri gerekecek . Bu, oyuncuların daha sonra Derin Delme ile çıkarılabilecek büyük yeraltı Plasteel düğümlerini tanımlamasına olanak tanıyacak.


Bu teknolojiler henüz mevcut değilse oyuncuların Plasteel'i elde edebilmelerinin birkaç yolu daha vardır. Birincisi, RimWorld'de kolonicilerin ihtiyaçlarını karşılayan birçok öğeyi de sunan Egzotik veya Madencilik Ürünleri karavanlarıyla ticaret yapmaktır . Oyuncular İletişim Konsolunun kilidini açtıktan sonra yörüngedeki ticaret gemilerinden de Plasteel satın alabilecekler . Son olarak koloniciler, İşleme Masasında ölü Mekanoidleri parçalarken küçük miktarlarda Plasteel elde etme şansına sahip olurlar.


RimWorld'de Plasteel Nasıl Kullanılır?Plasteel, RimWorld'de kolonicileri güvende ve mutlu tutmak için oyunun ileri safhalarındaki en hayati bileşenlerden biridir ve en iyi silah, zırh ve ekipmanın yapımında kullanılır . Aynı zamanda, bir başka önemli üst düzey işçilik malzemesi olan Gelişmiş Bileşenlerin yanı sıra oyuncuların RimWorld'den kaçması için gereken uzay gemisi parçalarının yapımında da kullanılıyor. Plasteel'in oyun ortasındaki en iyi kullanımlarından biri , araştırmayı hızlandıracak ve oyuncuların teknoloji ağacının sonuna çok daha hızlı ulaşmasını sağlayacak bir cihaz olan Çoklu Analizör oluşturmaktır .


Oyundaki en güçlü malzeme olan Plasteel, aynı zamanda RimWorld'deki en iyi yakın dövüş silahlarını da yapabiliyor . Oyuncular dövüşlerini uzaktan yapmayı tercih ederse Plasteel, inanılmaz derecede sağlam ve ölümcül taretlerin ana bileşenidir ve bir koloninin savunmasına otomatik ateş gücü eklemesine olanak tanır. Son olarak Plasteel, oyundaki en iyi zırhı ve biyonikleri üretiyor, sömürgecileri kurşunlardan ve pençelerden koruyor ve kaybetme talihsizliğine uğradıkları vücut parçalarını değiştiriyor.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page