top of page

Pokemon Sleep'e Yeni Efsaneler Ekleniyor

Pokemon Sleep, oyuncuların iyi bir gece uykusuyla kilidini açabilecekleri yaratıklar listesine popüler bir Efsanevi Pokemon üçlüsünü ekliyor.  • Pokemon Sleep, Efsanevi Pokemon Raikou'yu ekliyor.

  • İlk endişelere rağmen Pokemon Sleep, yeni özellikler ve özel etkinliklerle iyi bir tepki aldı.

  • Entei ve Suicune'un da 2024'te Pokemon Sleep serisine katılması bekleniyor.


Pokemon Sleep, gürleyen Efsanevi Raikou'yu kadrosuna ekliyor. Hayranlar , 2019'da ilk duyurulduğunda Pokemon Sleep hakkında ne yapacaklarını bilmiyorlardıAdından da anlaşılacağı gibi Pokemon Sleep , oyuncunun uyku düzenini takip eden ve gece uyuklarken telefonunu yanında tutarak farklı Pokemonların kilidini açmasına olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.


Pokemon Sleep'in kullanıcıların uyku verilerini izlemesine ve cep telefonlarını gece boyunca açık bırakmanın olası yangın tehlikesine ilişkin bazı endişelere rağmen , oyun piyasaya sürüldükten sonra oldukça iyi bir tepki aldı. Geliştirici Select Button, Pokemon Sleep'e yeni özellikler ve kilidi açılabilir Pokemon ekliyor ve hatta geçen Ekim ayında özel bir oyun içi Cadılar Bayramı etkinliği düzenledi. Ocak ayında oyuncular Lapis Lakeside'ı ziyaret edebilir ve Dratini, Gardevoir ve Stuffful gibi yaratıklarla uyuyabilirler.


Bugünkü Pokemon Presents canlı yayınında ortaya çıktığı gibi, artık Efsanevi bir Pokemon Pokemon Sleep'te geceyi geçiriyor . Kısa ve etkileyici yeni Pokemon Sleep fragmanında Thunder Pokemon Raikou , bir Pokemon Sleep oyuncusunun yatak odasında dinlenmeden önce fırtınalı bir alanda koşarken görülüyor . Telefon uygulaması Raikou'yu Erteleme kategorisine yerleştiriyor, bu da oyuncuların makul miktarda uyku alarak bu özelliğin kilidini açabileceği anlamına geliyor. Raikou, Mart ayında Pokemon Sleep'e eklenecek ve fragman aynı zamanda Efsanevi arkadaşları Entei ve Suicune'un da belirsiz bir noktada buna katılacağını gösteriyor.


Yeni Pokemon Uyku Efsaneleri


  • Raikou (Mart 2024)

  • Entei (TBA)

  • Suicune (TBA)


Raikou, Entei ve Suicune, Pokemon Gold ve Silver'da tanıtılan Efsanevi Pokemon üçlüsünü oluşturuyor ve 1. Nesil Efsanevi Kuş üçlüsünün manevi ardılları olarak hizmet ediyor. Çoğu Efsanevi gibi, bu üç yaratık da hayranlar arasında son derece popüler; hatta Entei ve Suicune, daha önceki Pokemon animasyon filmlerinin bazılarında önemli yardımcı roller üstleniyor . Üçü de yakın zamanda Pokemon Scarlet ve Violet'te Paradox formları kazandı ve tarih öncesi atalarının neye benzediğini ortaya çıkardı.Günümüze baktığımızda, bu üç Efsanevi canavarın Mart ayındaki Elektrik tipi Raikou'dan başlayarak Pokemon Sleep'te iyi bir gece uykusu çekeceği görülüyor. Entei ve Suicune muhtemelen 2024'ün sonlarında aynı şeyi yapacaklar , bu nedenle hayranlar efsanevi Aurora ve Volcano Pokemon'un Pokemon Sleep'te akşam için ne zaman devreye gireceğini görmek için bizi takip etmeye devam etmeli .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page