top of page

Persona 3 Reload: Umiushi Sığır Kaseleri Paket Servisi Nasıl Gidilir?

Persona 3 Reload'daki Umiushi Beef Bowls restoranı son derece ayrıcalıklıdır ve paket servislerini satın almak için bazı engellerin üzerinden atlamanız gerekecektir.

Persona 3 Reload'daki Iwatodai Strip Alışveriş Merkezi'nde yiyecek satın alabileceğiniz pek çok yer vardır. Kalabalığın arasından sıyrılabilirseniz beyin yemeği için Wakatsu Kitchen, Cazibe güçlendirmeleri için Hagakure Ramen ve Cesareti artıran Wilduck Burger var.

Ancak alışveriş merkezinde o kadar kalabalık ki asla yemek yiyemeyeceğiniz bir yer var: Umiushi Beef Bowls. İçeri girmeye çalıştığınızda kasiyer, bunun yerine paket servis sipariş etmenizi öneriyor ancak bunun için üye olmanız gerekiyor . Bu üyeliği almak biraz zaman ve para gerektirir, ancak Umiushi'nin sattığı ürünler yatırıma değer.


Umiushi Üyesi Nasıl Olunur?

Umiushi üyesi olmak için ihtiyacınız olan ilk şey biraz sabırdır. Umiushi kasiyerinin önerdiği gibi, üyeliğinizi komşu internet kafede satılan hayran kitabından alabilirsiniz, ancak kafe oyunun başlamasından birkaç haftaya kadar açık olmayacaktır. Özellikle, Iwatodai Yurdu'nun internet bağlantısı 29/4 tarihinde düzeltilene kadar beklemeniz gerekiyor.

Bu günden itibaren yurt lobisindeki ortak bilgisayarı kullanabilirsiniz . Ana karakter, yalnızca bu bilgisayara eriştikten sonra yazılım satın almak için internet kafeye girecektir ve "Umiushi Hayran Kitabı" öğesi listenin en altındadır. Aynı zamanda çok uygun fiyatlı 450 yen'e mal oluyor.

Envanterinizdeki hayran kitabıyla ortak bilgisayarla etkileşime girebilir ve onu listeden seçebilirsiniz. Bu öğeyi kullandığınızda zaman geçecek, ancak daha fazla paraya mal olmayacak ve o günden itibaren Umiushi paket servisi menüsüne ücretsiz erişebileceksiniz.


Umiushi Üyeliği Buna Değer mi?


Tek kelimeyle: evet. İlk menü öğelerinden biri, bir müttefike 100 HP kazandıran ve maliyeti 800 yen olan Bahar Lahana Kasesi'dir. Bu, normalde 1.400 yen ve satışta 980 yen maliyeti olan Medical Powder ile aynı miktarda şifadır. Tıbbi Toz yerine üç Lahana Kasesi satın alarak hayran kitabının fiyatını geri kazanacaksınız. Umiushi Sığır Kasesi, yalnızca 20 HP'yi geri kazandırdığı için pazarlık konusu değil, ancak paket menüsü burada bitmiyor.

Persona 3 Reload'daki diğer mağazalar gibi Umiushi Beef Bowls da oyun ilerledikçe satış listesini güncelliyor. Örneğin, mayıs ayında restoran, üç tur boyunca saldırı güçlendirmesi sağlayan Büyük Yakiniku Kasesini ekliyor. Böyle bir öğenin satılık olarak bulunması herhangi bir Persona oyununda nadirdir .

Umiushi Beef Bowls, oyundaki diğer konumlarla karşılaştırıldığında ayrıcalıklı bir yerdir ve erişim kazanmak önemli kaynaklara mal olur. Ancak menülerindeki özel ve düşük fiyatlı ürünler bu maliyete fazlasıyla değer.


2 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page