top of page

Persona 3 Reload: Siyah Kuvars Nasıl Elde Edilir

Persona 3 Reload'da Siyah Kuvars işçiliği bileşeni nereden alınır?Persona 3 Reload, oyuncuların Tartarus'ta ve oyun dünyasında geçirecekleri süre boyunca karşılaşacakları çok çeşitli koleksiyon öğeleri içeriyor. İlk başta, Persona 3 Reload'ın en önemli mekaniklerinin çoğu ortaya çıkmadanönce, özellikle oyunun ilk bölümlerinde bu öğelerin çokluğu çok büyük olabilirBu öğelerin birçoğunun para kazanma aracından başka bir şey olmadığı ortaya çıksa da, önemli görevleri tamamlamak için kullanılan birkaç seçkin koleksiyon parçası da var.


Black Quartz , P3R'nin önemli koleksiyon öğelerinden biridir ve oyun boyunca çeşitli kullanımlara sahiptir. Erken ve orta bölümlerde inanılmaz derecede nadir olsa da, oyun ilerledikçe onu toplamak önemli ölçüde kolaylaşacaktır. Bu kılavuz, Kara Kuvars'ı aramaya başlamak için en iyi zamanları, onu nasıl verimli bir şekilde yetiştirebileceğinizi ve ne için kullanılabileceğini açıklayacaktır.


Persona 3 Reload'da Siyah Kuvars Nasıl Elde Edilir


Hangi Düşmanlar Siyah Kuvars Veriyor?


Persona 3 Reload'da Siyah Kuvars'ı bulmak esas olarak sabır işidir. Öğenin neredeyse hiç yoktan kolayca bulunabilene geçeceği gibi görüneceği belirgin bir an olacak. İşin püf noktası, bu değişikliğin ne zaman meydana geldiğini veya daha spesifik olarak Tartarus'un hangi katında meydana geldiğini bilmektir.


Siyah Kuvars , Tartarus'un ikinci ana bölgesi olan Arqa'nın orta-üst bölgelerinde mevcuttur . 54. Kattan sonra oyuncular Lustful Snake Formidable Shadow ile karşılaşmaya başlayacaklar . Bu formda Şehvetli Yılan, yenilgi üzerine oyuncuyu her zaman Kara Kuvars ile ödüllendirecektir. Şehvetli Yılan daha sonra ortak bir gölge olarak görünecek, ancak bu formda yenildiğinde Kara Kuvars sunmayacak.


Kara Kuvars aynı zamanda Jotun of Power gibi ileride çeşitli Müthiş Gölgelerden de gelecektir . Müthiş Gölgelere karşı çıkmak, Kara Kuvars elde etmenin en güvenilir yolu olacaktır.


Siyah Kuvars Elde Etmenin Diğer Yolları:Şu anda Kara Kuvars elde etmenin bilinen tek yolu, altın ışık yayan hazine sandıklarından geçmektir. Bu sandıklar Arqa'nın üst seviyelerinde ve ötesinde bulunur ve oyuncuları her zaman Antika Mağazasında kullanılmak üzere mücevher bazlı malzemelerle ödüllendirir. Kara Kuvars inanılmaz derecede nadir bir ödül olmasına rağmen bu sandıklarda bulunabilir.


Persona 3 Reload'da Siyah Kuvars ile Ne YapmalıElizabeth'in İsteği 29:Oyuncuların ilk kez Siyah Kuvars'a ihtiyaç duyması muhtemeldir, Elizabeth'in 29. isteğini tamamlamaya çalışırken, ' Modaya Uygun Görünmek İstiyorum .' Burada oyuncunun, on bin yen karşılığında (çok daha yüksek bir fiyat yerine) özel bir çift modaya uygun güneş gözlüğü satın alabilmesi için Club Escapade'deki Lüks Dükkâncıya tek bir Siyah Kuvars teklif etmesi gerekir.


Oyuncunun gece Club Escapade'e girebilmesi için en azından Sıradan Cesarete (Seviye 2) sahip olması gerekir. İçeri girdikten sonra Lüks Dükkâncıyı bulmak için bara gidin. Mağazası mini haritada bir elmasla işaretlenmiştir. Kara Kuvars'ı buraya teslim etmemek için hiçbir neden yok.


Silahları ve Üretim Öğelerini Birleştirmek:


Black Quartz aynı zamanda Persona 3 Reload'un silah birleştirme mekaniğinin de önemli bir bileşenidir . Mayoido Antiques 18 Temmuz'da açıldığında, oyuncular topladıkları mücevherleri kullanarak çok çeşitli güçlü silahlar, zırhlar, ayakkabılar ve aksesuarlar üretme becerisine sahip olacaklar. Bu öğeler Persona 3 Reload'daki en güçlü öğelerden bazılarıdır .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page