top of page

Palworld Tüm Kule Bossları Sırasıyla ve Konumları

İşte Palworld'de bulabilecekleri tüm Tower Boss oyuncularının bir listesi, konumları ve onları yenmek için en iyi sıra.Palworld öncelikle oyuncuların "Pals" adı verilen hayvan benzeri yaratıkları yakalayıp evcilleştirebildiği, hayatta kalma odaklı bir RPG'dir. Oyuncular , Palpagos Adası'nı keşfedip üslerini geliştirdikçe dünyanın tehlikelerle dolu olduğunu hemen fark edecekler. Hayatta kalmak istiyorlarsa oyuncuların her şeyi yapmaya hazırlıklı olmaları gerekir.


Palworld'deki ana düşmanlar güçlü Kule Patronları şeklini alıyor . Ada çeşitli gruplara bölünmüştür ve her birinin kendi Kule Patronu vardır. Bu patronların hepsinin benzersiz güçlü ve zayıf yönleri var ve savaşta farklı yaklaşımlar talep ediyorlar. Palworld'deki Kule Bosslarını ve konumlarını yenmek için en iyi sırayı öğrenmek için okumaya devam edin .


Palworld Tower Boss'larını Yenmek İçin En İyi Sipariş


Palworld'de oyuncuların yenebileceği beş Kule Patronu var . Bir Kule Boss Dövüşüne başladıklarında, oyuncuların düşmanı yenmek için yalnızca on dakikaları olacak. Bu bosslarla savaşmanın en iyi sırası, HP'si en düşük olandan en yükseğe doğru gitmektir.Boss

HP

1

Zoe ve Grizzbolt

30.550

2

Lily ve Lyleen

69.375

3

Axel ve Orserk

130.700

4

Marcus ve Faleris

146.975

5

Victor ve Shadowbeak

200.750


Tüm Kule Bosslarının Konumları

Zoe ve GrizzboltZoe ve Grizzbolt, Palworld eğitiminin son aşamasında Tower Boss oyuncularının karşılaşacağı ilk kişilerdir. Zoe ve Grizzbolt, Rayne Sendika Kulesi'nde bulunabilir . Grizzbolt Elektrik tipi bir Dost olduğundan, oyuncuların bu boss savaşını kazanmak istiyorlarsa Yer tipi Dostlarını yanlarında getirmeleri gerekir.

Koordinatlar

110, -431

Dost Elemanı

Elektrik

Dost Zayıflığı

Zeminİlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page